Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Varnemunde

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Varnemunde

Varnemundė – spalvingas, senas miestas. Varnemundėje esantis vėlyvo XIX a. švyturys iki šiol yra veikiantis ir yra miesto jūrinių tradicijų palikimas. Iš čia yra matomi puikūs, miestą supantys, vaizdai, įskaitant ir Rostoko miestą.

Kol lankotės Vokietijoje, kodel neužsukus į  daugialypę šalies sostinę Berlyną? Berlynas yra nuostabi turizmo vieta, kur yra daug ką pamatyti: Brandenburgo vartai, televizijos bokštas, miesto katedra, Reichstago pastatas bei Sehitlik mečetė, naujoji sinagoga, muziejaus sala ir daug kitų nuostabių lankytinų vietų Berlyne. Tai urbanistinio gyvenimo miestas, kurį verta pamatyti.

Lankomi objektai

Varnemundės švyturys – švyturys, esantis šalia Warnow upės.  Užlipkite į švyturio viršų ir mėgaukitės nuostabiais miesto vaizdais, kol jums bus pravestas turas apie švyturio istoriją.

Teepott – neįprastos formos pastatas, kuriame rasite jūros kelionių parodą, kaip ir daugybę restoranų viduje. Čia pamatysite unikalų interjerą bei eksterjerą Varnemundės antroje pagal popliarumą lankytinoje vietoje.

Der Alte Strom – pasivaikščiokite palei senąją Varnemundės upę, kuri nuves jus iki miesto centro.

Varnemundės paplūdimiai – šis miestas yra žinomas dėl savo smėlėtų paplūdimių ne be priežasties – jie yra tiesiog gražūs ir tinkamu oru – ideali vieta deginimuisi bei maudymuisi. Čia galite pabandyti paleisti aitvarą – pasinaudokite vėju, einančiu nuo vandens!