Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Valensija

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Valensija

Valensija – tai trečiasis pagal dydį Ispanijos miestas, kurio krantus skalauja Viduržemio jūra. Čia gimė nacionalinis ispanų patiekalas paella, o miestą per paskutinius penkerius metus ypač išgarsino modernus architektūros kompleksas - „Menų ir mokslų miestas“. Valensijoje šiuolaikinių pastatų peizažas susilieja su senamiestyje „El Carmen“ stūksančiais viduramžių fasadais, nusagstytais ispaniškomis arabeskomis, ir Renesanso architektūros paminklais, kurie išlikę nuo šio žavaus miesto klestėjimo laikų XV - XVI amžiuje. 

Lankomi objektai

Seranų bokštai (Torres de Serranos) – nuo šių iš viduramžių laikų išlikusių bokštų atsiveria graži Valensijos panorama.

Menų ir mokslų miestas (La Ciuded de las Artes y las Ciencias) – tai antras lankomiausias Ispanijos objektas po Prado muziejaus Madride. Šiame unikaliame pastatų komplekse galima pamatyti didžiausią pasaulyje akvariumą, mokslo muziejų, modernų operos teatrą bei planetariumą.

La Lonja de la Seda – kažkada šis UNESCO saugomas statinys buvo šilko prekyvietė. Čia galima pamatyti nuostabaus grožio iš XV amžiaus išlikusių kolonų bei kitų gotikos elementų. Priešais pastatą yra įsikūręs centrinis miesto turgus – Mercado Central. Jame galima nusipirkti visokiausių gėrybių: šviežių vaisių, daržovių, riešutų, egzotiškų prieskonių ir tradicinių rankų darbo gaminių.

Nacionalinis keramikos muziejus (Museo Nacional de Ceramica) – gražus šio pastato tiek interjeras, tiek eksterjeras. Muziejaus priekinį fasadą puošią įmantrios marmuro skulptūros, o viduje eksponuojami margi ir raštuoti keramikos dirbiniai iš Valensijos regiono bei viso pasaulio.

Las Fallas muziejus (Museo Fallero) – šiame muziejuje eksponuojamos iš papjė mašė, plastiko ar medžio sukurtos statulos, kurios skirtos kasmetinei pavasario sustiktuvių šventei „Las Fallas“.

Albuferos gamtinis parkas (Parque Natural de la Albufera) – pietų Valensijoje esantis parkas, kuris žavi turistus savo pelkėmis, ryžių laukais, kopomis, švariu oru, lagūna bei įvairiausiomis paukščių rūšimis.

Karališkiėji sodai (Jardines de Real) – tai parkas su daug medžių, suoliukų, fontanėlių ir mažu dirbtiniu ežerėliu, kuriame gyvena antys. Tai – puiki vieta ramiam pasivaikščiojimui ar piknikui.

Modernaus meno institutas (Instituto Valenciano de Arte Moderno) – tai pirmasis modernaus meno centras Ispanijoje.

Lėktuvu

Plaukiant iš Valensijos geriausia skristi tiesiogiai iš Vilniaus į Barselonos El Prat oro uosto su aviakompanijomis Ryanair ar Wizzair.

Automobiliu

Keliaujant į Valensiją automobiliu patogiausia palikti mašiną stovėjimo aikštelėje, kuri yra visai šalia uosto. Kaina parai – apie 15 eurų.

Autobusu

Iš Barselonos oro uosto važiuoja traukinys iki Sants autobusų stoties. Išlipus čia reikėtų pavažiuoti metro iki stotelės Arc de Triomf. Čia rasite Estacio del Nord autobusų stotį, nuo kurios važiuoja traukiniai iki Valensijos. Kelionės trukmė autobusu – apie 4,5 val., o kaina – apie 20 eurų. Autobusas išleidžia keleivius Avinguda de Tirso de Molina gatvėje, nuo kurios iki kruizų terminalo – apie 4,5 km. Patogiausia važiuoti taksi, kurio kaina – apie 12 – 15 eurų.

Traukiniu

Keliauti traukiniu iš Barselonos į Valensiją – šiek tiek greičiau, bet žymiai brangiau. Iš El Prat oro uosto sėskite į traukinį, važiuojantį iki  Sants stoties, o nuo čia persėskite į traukinį, kuris važiuoja į Valensiją.  Atvyksite į Valensijos traukinių stotį (Estacio del Norte).  Kruizų terminalas yra už maždaug 1,5 km nuo stoties, taigi patogiausia iki jo yra važiuoti taksi (kaina – apie 10 eurų).

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Miesto turas (4 valandos)

Valensija - nuostabus viduržemio miestas, įkurtas senovės romėnų. Šis miestas yra prie Turijos upės. Turą pradėsite miesto centre, kur grožėsitės gotiška architektūra. Aplankysite nuostabią Valencijos katedrą ir baziliką. Nors dominuojantis architektūros stilius gotikinis, bazilikoje galite įžvelgti barokinio bei romaninio stilių elementų. Galiausiai, sustosite nuotraukai už miesto prie muziejų ir kino komplekso. Grįžimas į laivą. Pastaba: rekomenduotina konservatyvi apranga religinėse vietose.

4 valandos

€42

€29

Okeanografijos muziejus (4 valandos)

Palikę uostą pasimėgausite nuostabiu turu Valencijoje po istoriškai didžiausią gotikinį kvartalą. Toliau keliausite į Okeanografijos muziejų, kuris yra menų ir mokslų komplekse, netoli miesto. Turėsite laiko vieni pasivaikščioti ir patyrinėti muziejų, kuriame rasite įvairių gyvių ir milžinišką delfinariumą. Ten rasite ir povandeninį tunelį, kuriame pamatysite ir pajausite vandenynų ekosistemą, turinčią 500 skirtingų rūšių. Pastaba: turas muziejuje be gido.

4 valandos

€58

€41

Laikas paplūdimyje (4 valandos)

Saulė, auksinis smėlis ir šiltas Viduržemio jūros vanduo - tai tobula kombinacija pusdienio poilsiui paplūdimyje. Palikę uostą būsite pervežti į netoliese esantį paplūdimį. Kad ir ką pasirinktumėte - maudymasi žydrai mėlyname vandenyje ar atsipalaidavimą ant kranto - turėsite puikų laiką. Turą užbaigsite grįžimu į Valenciją. Pastaba: turas vykdomas nuo birželio iki rugsėjo.

4 valandos

€26

€18

Turas Valencijoje ir San Jose urvuose (5 valandos)

Netoli nuo Valencijos į pietus yra nuostabus regionas žinomas kaip Sierra de Espadán gamtos draustinis. Tai antra pagal dysį saugoma teritoriją autonominėje Valencijos bendruomenėje. Regionas sudarytas iš 19 mažų žvejų miestelių. Vienas iš jų San Jose, kuris gerai žinomas dėl jame esančių urvų. Ilgiausia požemine upe pasaulyje, San Jose, maža valtele pasieksite įvairias urvo vietas. Po urvų aplankymo vyksite į Valenciją, kurioje aplankysite Torres de Serrano bokštą, Plaza de la Virgen aikštę, Valencijos katedrą. Prieš grįždami į uostą, turėsite galimybę pasivaikščioti po centrinę prekybos aikštę. Pastaba: šis turas netinkamas žmonėms naudojantiems invalido vežimėlius.

5 valandos

€51

€36

Turas Valencijoje ir apsipirkimas (5 valandos)

Turą pradėsite Valencijos centre, kur aplankysite gotikinį kvartalą. Toliau keliausite į šviežių produktų turgavietę, kur rasite šviežios žuvies, mėsos, vaisių, daržovių iš visos Ispanijos. Gražus "Art Nouveau" pastatas yra laikomas vienu iš seniausių Europoje. Taip pat pamatysite gotikinės architektūros Šilko keityklos fasadą, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Prieš vykdami į moderniąją Valencijos pusę, aplankysite katedrą, pastatytą 1238m. Laisvas laikas prekybos centruose. Pastaba: šis turas netinkamas žmonėms, turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų.  

5 valandos

€55

€39

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.