Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Stavangeris

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Stavangeris

Stavangeris – tai miestas Norvegijos, įsikūręs šalies pietuose. Tai – labai jaukus miestas, kuriame rasite nemažai vikingų pėdsakų, seniausią šalies katedrą. Svarbiausias Stavangerio istorijos įvykis – 1969 m., kai Šiaurės jūroje buvo atrastas pirmasis naftos telkinys. Nors dauguma galvoja, kad Stavangeryje nėra ką įdomaus nuveikti, tačiau tai – netiesa. Miestas gali pasigirti ir gražiu senamiesčiu, parkais bei įspūdinga gamta, kuri labiausiai vilioja turistus atvykti į Norvegiją.

Lankomi objektai

Kongeparken – tai parkas, įsikūręs šiek tiek toliau nuo Stavangerio miesto centro.  Tai – didžiausias pramogų parkas pietvakarių Norvegijoje. Čia siūloma daugiau nei 50 skirtingų atrakcionų visai šeimai.

Arheologijos muziejus – tai vienas geriausių muziejų, kuris buvo įkurtas 1975 m.  Čia galite išvysti įvairiausius radinius iš akmens, bronzos, geležies amžių, vikingų laikų ir viduramžių.

Sakyklos akmuo – tai pats žymiausias ir lankomiausias turistų objektas, esantis apie 600 metrų aukštyje. Apačioje matosi matosi laukinė gamta ir fiordai.

Katedra – tai seniausia katedra Norvegijoje, statyta viduramžių laikais. Ji yra pasipuošusi nuostabiomis akmeninėmis kolonomis, gobelenais ir yra išsaugojusi baroko stiliaus elementų, įskaitant vitražus, kurie vaizduoja pagrindinius krikščioniškojo kalendoriaus įvykius.