Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

St. John s

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

St. John s

St. John's – esantis Karibų jūroje, pagrindinis uostas Antigva saloje. St John‘s yra žinomas kaip turizmo centras -  čia atvyksta daugybė kruizinių laivų kiekvieną savaitę, St John‘s taip pat garsus ir dėl giliavandenių žuvų, žvejybos ir pakrantės žūklės. Netoli miesto yra trys paplūdimiai. Tai pirmoji gyvenvietė Antigvoje, kuri susikūrė 1600 metais, kai anglai atvyko į salą. Šiandien sala yra populiariausia atostogų vieta, pritraukianti turistus savo idealiu klimatu bei nuostabiu kraštovaizdžiu, taip pat čia vyrauja ramus gyvenimo tempas.

Lankomi objektai

Antigavos ir Barbudos muziejus – buvo atidarytas 1985 metais, kurį įkūrė istorijos ir archeologijos draugija. Čia ekspnuojami eksponatai, kurie paaiškina Antigvos istoriją nuo pačios pradžios iki politinės nepriklausomybės, pasakoja apie tautos istoriją.

Anglų uostas – tai vienas iš seniausių ir  gražiausių istorinių rajonų, čia įsikūręs Nelsono laivų statybos nacionalinis parkas, kuris buvo pastatytas XVIII amžiuje.Tai anglų laivyno bazė, kuri buvo pavadinta admirolo Horicijui Nelsonui garbei. Dabar ši vieta naudojama kaip prieplauka, yra gyvybingas, pilnas atvykstančių ir išvykstančių turistų. Taip pat uoste yra įsikūręs buriavimo centras, keletas gamtos parkų. Galite aplankyti „Dow Hill“ centrą, kuriame galėsite daugiau sužinoti apie Antigavos istoriją.

Dickensono įlanka – paplūdimys, įsikūręs Antigvos salos šiaurės vakaruose, šalia St John‘s. Tai vienas iš geriausių salos paplūdimių, nuostabaus grožio balti smėlis ir rami jūra pritraukia daug lankytojų. Šis paplūdimys puikiai tinka šeimoms su mažais vaikais. Taip pat čia galite išsinuomoti vandens sporto įrangą Rex Halcyon Cove Beach Resort. Užkandžių galima rasti viešbutyje, arba papludimio baruose bei kavinėse.

Karvelių paplūdimys – yra įsikūręs apie 5min. kelio automobiliu nuo pietrytinėje pakrantėje esančio Antigvos uosto. Tai mėgstamiausia vietinės bendruomenės vieta ir taip pat lankytojų. Karvelių  paplūdimys yra puiki vieta nardymui.

St. John's katedra – Šv. Jono katedra yra įsikūrusi vakarinėje Antigvos salos dalyje ir yra apie 10 minučių kelio automobiliu nuo oro uosto. Iš akmens statyta, pabaigta 1848 metais anglikonų katedra, pastatyta neo-baroko stiliumi.