Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

San Juan

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

San Juan

Puerto Rikas – saulėtų paplūdimių, tropinių miškų, 300 metų senumo miestelių bei 1000 metų turinčių medžių kraštas. Apie 1500 m. salą kolonizavo ispanai, o 1521 m. čia buvo įkurtas San Chuanas – Puerto Riko sostinė, kuri dabar pasižymi ne tik nuostabaus grožio gamta bei turtingomis tradicijomis ar kultūra, bet ir moderniais viešbučiais, žaismingai šurmuliuojančiu naktiniu gyvenimu bei draugiškais vietiniais gyventojais.

Lankomi objektai

El Morro – tai 6 aukštų tvirtovė, kuri buvo pastatyta tarp 1539 ir 1589 metų. Tai - viena populiariausių lankomų vietų San Chuane, kurioje galima paklaidžioti po tunelius, kalėjimo kameras arba pasigrožėti atsveriančia panorama.

San Chuano senamiestis – tai centrinė miesto vieta, kurią puošia restauruoti XVI – XVII a., ispanų kolonizavimo laikais, statyti pastatai, kurių čia apie 400. Čia susipina senoji miesto istorija su europietišku žavesiu.

San Cristobal tvirtovė – tai didžiausia ispanų pastatyta tvirtovė Naujajame pasaulyje, siekiant apginti Puerto Riko sostinę. Pastatas buvo baigtas statyti 1783 m. ir, galima sakyti, visiškai apsupo miestą. Po daugiau nei 100 metų taikos 1897 m. dalis tvirtovės buvo sugriauta tam, kad būtų palengvintas susisiekimas transportu.

El Yunque tropinis miškas – vos apie 20 km nuo San Chuano nutolęs miškas – tipiškas tropinių džiunglių pavyzdys. Čia galima grožėtis nepaprastais gamtos vaizdais, kriokliais, susipažinti su nematytomis gyvūnų bei augalų rūšimis.

Bacardi muziejus – tai didžiausia romo darykla pasaulyje. 45 min. ekskursijos metu susipažinsite su šio gėrimo gamybos būdu bei galėsite jo paragauti.