Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Salvador da Bahia

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Salvador da Bahia

Salvadoras – tai pirmoji Brazilijos sostinė ir vienas seniausių miestų Pietų Amerikoje. Būdamas Bahia valstijos sostine ir didžiausiu miestu šiaurrytinėje Brazilijoje, Salvadoras garsėja erdviais balto smėlio paplūdimiais, spalvingu Pelourinho rajonu, margomis bajanomis (port. baiana) – vietos moteriškėmis, dėvinčiomis afrikietiško stiliaus drabužius ir gaminančius riebius, bet labai skanius acaraje pyragėlius su jūros gėrybėmis. Be to, šiame mieste ir visoje Bahia valstijoje ypač populiari capoeira – braziliškas kovos menas, maišytas su šokiu. Bet tikrąją Salvadoro dvasią sustiprina draugiški bei lengvai bendraujantys vietiniai gyventojai, mėgstantys brazilišką sambą bei siautulingus gatvių karnavalus.

Lankomi objektai

Pelourinho – tai Salvadoro senamiestis, vietinių dažnai vadinamas tiesiog „Pelo“. Čia smagu pasivaikščioti siauromis ir stačiomis gatvelėmis, įsitaisiusiomis tarp spalvotų namų, baroko stiliaus bažnyčių, restoranų, kavinių bei parduotuvių. Čia galima aplankyti puošnią Šv. Pranciškaus bažnyčią, esančią Anchieta aikštėje, ar Katedrą baziliką, pastatytą 1551 m. – praėjus vos 2 metams po Salvadoro įkūrimo.

Barra – tai vienas pagrindinių rajonų, esantis pietinės miesto dalies pusiasalyje, kurį iš vienos pusės skalauja Atlanto vandenynas, o iš kitos – Visų Šventųjų įlanka. Čia susitelkę paplūdimiai bei daug kavinių ir restoranų. Vienas žinomiausių objektų Barra rajone – tai Santo Antonio da Barra fortas bei Jūrų muziejus.