Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Saint George

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Saint George

Grenada – piečiausia iš Mažųjų Antilų salų, ir nutolusi apie 150 km nuo Pietų Amerikos valstybės Venesuelos. Be to, ji turi dvi salas – sesutes – tai Kariaku ir Mažoji Martinika, besidriekiančios į šiaurę nuo Grenados, ir visos jos kartu sudaro Grenados valstybę, kuri dažnai vadinama tiesiog „prieskonių šalimi“.  Jos sostinė Saint George – tai miestas, įsikūręs pietvakarinėje salos dalyje. Tačiau pavažiavus šiek tiek toliau nuo pagrindinio šalies miesto, galima pamatyti egzotiškų bei tikrai įspūdingų vaizdų – tiek gamtos, tiek sukurtų žmonių.

Lankomi objektai

Povandeninis skulptūrų parkas – tai po vandeniu esančios Jason de Caires Taylor sukurtos vergų skulptūros, sudarančios itin mistišką ir unikalų vaizdą.

Grenada Chocolate Company - tai  Hermitage miestelyje (St. Patrick‘s apygardoje), tarp palmėmis apaugusių kalvų, stūksantis grenadietiško šokolado fabrikas. Jis išsiskiria iš kitų šokolado fabrikų tuo, kad čia vietoje yra plantacija, kurioje auginamos kakavos pupelės, iš kurių vėliau gaminamas dieviško skonio juodasis šokoladas. Be to, šokoladas yra organiškas, nes kakavos pupelės auginamos natūraliai, nenaudojant jokių chemikalų. Grenada Chocolate Company galima aplankyti ir savo akimis pamatyti visą šokolado gaminimo procesą: nuo kakavos pupelių derliaus nuėmimo, kakavos išgavimo, šokolado gaminimo senovišku vintage stiliaus įrenginiu iki smaližiavimo ką tik  nulieta šokolado plytele.

Septynių seserų kriokliai – tai nuostabaus grožio kriokliai, esantys tropinėse džiunglėse maždaug apie 20 km nuo sostinės Saint George.