Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Roterdamas

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Roterdamas

Roterdamas – Olandijos miestas, kuris yra tik valandos kelio nutolęs nuo Amsterdamo, taip pat belgų miestas Antwerp iš čia yra lengvai pasiekiamas. Roterdamas yra didžiausias pasaulyje uostas, del to čia tikrai verta sustoti ir pamatyti jūrų prekybą bei laivų kamščius. Jaunimas ir šeimos taip pat mėgausis Roterdamo zoologijos sodu ir okeanariumu – viena pagrindinių turizmo atrakcijų visuose Nyderlanduose. Olandija taip pat yra įžymi meno muziejais, porcelianu, puikiu maistu bei sūriu.

Lankomi objektai

Euromast Rotterdam – Euromast yra aukščiausias bokštas Olandijoje, kuris atidarytas visuomeniniam naudojimui. Jis yra 185 metrų ilgio ir yra puikiai matomas Roterdame. Apsilankykite Euromast del puikių miesto vaizdų ir jį supančių aplinkinių teritorijų. Čia taip pat galite pavalgyti vakarienę ir rasti du viešbučio apartamentus.

Roterdamo zoologijos sodas – vienas seniausių zoologijos sodų Olandijoje. Čia kiekvienas kontinentas turi savo atskirą teritoriją.

Erasmusburg – tai yra Roterdamo ikona, kuri jungia miesto šiaurinę ir pietinę dalis. Šis tiltas yra naudojamas įvairiems renginiams, tokiems kaip fejerverkai, koncertai ar filmai.

Muziejus Boijmans van Beuningen – pagrindinis meno muziejus Roterdame. Čia yra meno kolekcija nuo viduramžių iki šiuolaikinio meno, kur pagrinde koncentruojamasi į olandų meno istoriją.

Kubelių namai – novatoriškas gyvenamųjų namų projektas, didelio tankio kaimelis mieste. Vienas iš šių namelių yra muziejus.