Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Rio de Janeiro

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Rio de Janeiro

Rio de Žaneiras – antras pagal dydį Brazilijos miestas ir antroji šalies sostinė, kuri užleido vietą Brazilijos miestui 1960 m. Tačiau tai, ko gero, pats žinomiausias ir legendiškiausias ne tik visos šalies, bet ir viso Pietų Amerikos žemyno miestas. Kasmetinis Rio karnavalas, kai milijonai žmonių šoka „Sambadrome“, gatvėse ar paplūdimiuose, vienas didžiausių pasaulyje futbolo stadionų „Marakana“, Korkovado kalnas, ant kurio stovi beveik 40 m Kristaus statula, iš atviručių gerai žinoma „Cukraus galva“ bei ilgi balto smėlio paplūdimiai kaip Kopakabana ar Ipanema – tai pagrindiniai Rio de Žaneiro simboliai. Be ikoniškomis tapusių vietų Rio pasižymi ir kaip miestas, kurį visuomet apėmusi gera nuotaika ir linksmybių karštligė: tiek turistai, tiek Rio gyventojai, kurie čia vadinami tiesiog carioca, šoka samba, lėtai vaikščioja Avenida Atlantica promenada tolumoj aidint bosanova garsams, gurkšnoja gaiviąją caipirinha ir tiesiog mėgaujasi gyvenimu.

Lankomi objektai

Kristaus statula – ant maždaug 750 metrų aukščio kalno centriniame Rio stūkso beveik 40 m Kristaus statula, tapusi turbūt žinomiausiu Rio de Žaneiro simboliu. Nuo čia atsiveria pasakiška miesto panorama.

Cukraus galva – pačioje Rio širdyje, šalia Guanabara įlankos, stūksanti keistos formos granitinė uola, į kuria galima pakilti lyninio keltuvo kabina. Gražiausias vaizdas atsiveria saulėlydžio metu.

Marakana – tai vienas didžiausių futbolo stadionų pasaulyje, talpinantis apie 80 000 žiūrovų. Beje, yra buvę varžybų, kurių metu sutilpo beveik 200 000 futbolo aistruolių.

Santa Teresa – tai bohemiškas rajonas Rio de Žaneire. Čia kursuoja senovinis ryškiai geltonos spalvos tramvajus – tikra šio rajono įžymybė. Čia gatvėse dažnai rengiami įvairūs šokio, muzikos bei kt. meno rūšių pasirodymai.

Rio paplūdimiai – Kopakabana ar Ipanema yra žinomiausi paplūdimiai Rio de Žaneire. Kopakabana įsikūrusi pačiame miesto centre, o Ipanema randasi šiek tiek tolėliau. Šiose legendinėse, ne kartą apdainuotose ir aprašytose, vietose pajusite tikrąjį Rio gyvenimą, galėsite pasimaudyti Atlanto vandenyne ir parungtyniauti su galingomis bangomis.