Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Rhodes

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Rhodes

Ši graikų sala Egėjo jūroje, kurią vos 18 kilometrų skiria nuo Turkijos krantų, garsėja savo istorija, menu, kulinarija, paplūdimiais bei pribloškiančiu kraštovaizdžiu. Salos sostinė Rodas yra senovinis miestas, kuriame per daugiau nei 4500 metų vyravo graikų, romėnų, persų, arabų, turkų bei italų kultūros. Rodas taip pat yra Saulės Dievų sala.

Lankomi objektai

Rodas – seniausias viduramžių apgyvendintas miestas Europoje. Čia galite pamatyti senuosius Veneros šventyklos griuvėsius. Miestas jums siūlo galimybę pasimesti laike – čia apie 200 gatvių bei skersgatvių tiesiog neturi pavadinimų! Tačiau pasiklysti, tai nereiškia pralaimėti, priešingai – galimybė atrasti.

Lindos – viena įspūdingiausių archeologinių vietų visame Rode. Čia nuostabūs gamtos vaizdai susilieja su vis modernėjančiu miestu. Nors patys svarbiausi archeologiniai paminklai randami akropolyje, įdomių griuvėsių taip pat galima aptikti ir kitose miesto dalyse, kaip ir už jo ribų.

Kamiros –  salos šiaurės vakaruose esantis senovinis miestas, vienas iš trijų didelių miestų, kuris V a. pr. Kr. buvo susijungęs kartu su Ialyssos ir Lindos tam, kad sukurtų galingą miestą – Rodo valstiją. Miestas taip pat garsus savo griuvėsiais.

Filerimos – 267 metrų aukščio kalva, nutolusi apie 15 kilometrų nuo Rodo miesto, kadaise buvo  Ialyssos senovinio miesto tvirtovė bei turėjo didelę svarbą. Šioje viršukalnėje galima išvysti daugybę pastatų bei Athena Polias šventyklą, krikščionišką baziliką bei mažą Bizantijos laikų bažnyčią. Čia riteriai taip pat yra pastatę vienuolyną.