Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Ponta Delgada

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Ponta Delgada

Uostamiestis Ponta Delgada yra San Migelio saloje, Azorų salyne. Azorai yra 9 portugalų salų grandinė, esanti vidury Atlanto vandenyno. Čia vyrauja šiltas klimatas, portugališka architektūra, žydinčios gėlės ir egzotinių vaisių plantacijos. Ponta Delgada miestas yra turistinė Azorų salų širdis.

Lankomi objektai

Katedra – pagrindinė miesto švento Sebastijono gotikinio stiliaus bažnyčia, pastatyta XVI a. Prie bažnyčios yra meno muziejus, kuris apima aukso ir sidabro gaminių kolekcijas ir žymiuosius auksu austus drabužius.

Carlos Machado muziejus – šis muziejus simbolizuoja vietinių žemės ūkio bei žvejybos veiklą per amžius. Įvairiose parodose galima išvysti vietinių dailininkų nutapytus paveikslus. Čia taip pat yra gamtos istorijos skyrius ir įspūdingas salos modelis.

Antonio Borges sodai – romantiškas sodas yra vienas didžiausių žalių plotų Ponta Delgadoje. Antonio Borges buvo botanikos mėgėjas XIX a. Jam priklausantys žemės plotai virto turtingais ir įdomiais sodais, turinčiais gražius pasivaikščiojimo takelius ir skirtas tiems, kurie mėgsta būti apsupti gamtos.

Septynių miestų ežeras – suformuotas iš dviejų didelių ežerų, kuris užpildo didžiulį neveikiančio ugnikalnio kraterį. Iš čia atsiveria puikūs panoraminiai vaizdai.

Furnas slėnis – čia atsiveria kvapą gniaužiantys didžiulio ežero bei ekstavagantiškos augalijos vaizdai. Terra Nostra parke galima išvysti egzotiškų augalų bei medžių, nusidriekusių palei ežerus, upes bei vandens šaltinius. Čia taip pat yra natūralus baseinas, kuriame galima išsimaudyti.