Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Pointe-a-Pitre

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Pointe-a-Pitre

Pointe-a-Pitre - tai Gvadelupos, administraciniu požiūriu priklausančios Prancūzijai, didžiausias miestas. Geografiškai Gvadelupa priskiriama Mažiesiems Antilams ir yra sudaryta iš dviejų pagrindinių salų: Bas Teras ir Grand Teras. Šios salos išsidėsčiusios taip, kad būdamos viena šalia kitos primena drugelio formą. Pointe-a-Pitre, įsikūręs pačiame viduryje, - modernus, kosmopolitiškas ir gana naujas miestas, pradėtas statyti tik 1759 m. Nuo tada Pointe-a-Pitre pradėjo klestėti: čia susikaupė daug muziejų, viešų pastatų bei prekyviečių. Be to, gamta Gvadalupoje sužavės kiekvieną: tropiniai miškai su egzotiškais kriokliais, balto ir puraus smėlio paplūdimiai bei krištolo skaidrumo Karibų jūra bei Atlanto vandenynas.

Lankomi objektai

Turgus – vos už kelių gatvių nuo pagrindinio uosto galima rasti įvairiausių prekyviečių tiek po atviru dangumi, tiek dengtų. Čia pakerės spalvingai apsirengę vietiniai, prekiaujantys prieskoniais, egzotiškais vaisias bei kitomis vietinėmis gėrybėmis. Be to, Gvadelupoje yra nemažai ir aukštos kokybės prancūziškų prekių: kosmetikos, drabužių ar aksesuarų.

Pergalės aikštė (Place de la Victoire) – palmėmis apsupta pagrindinė miesto aikštė, esanti šalia nedidelės prieplaukos. Vos už kelių šimtų metrų stovi vienas svarbiausių miesto statinių – Šv. Petro ir Pauliaus bazilika, dar kartais vadinama „Geležine katedra“.

Gosier – tai vos keli kilometrai į rytus nuo Pointe-a-Pitre išsidėsčiusi sritis, pasižyminti nuostabaus grožio paplūdimių gausa: nesibaigiantys balto smėlio ruožai, skalaujami šilto vandens ir pavėsingai uždengiami kokoso palmių.