Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

New York

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

New York

Miestas, kuris niekada nemiega.

Joks kruizas į Šiaurės Ameriką nebūtų pilnai išbaigtas be apsilankymo Niujorke.

Didžiausią populiaciją turintis miestas JAV, Niujorkas turi pasaulinę įtaką žiniasklaidai, politikai, išsilavinimui, pramogoms, menui bei madai. Tai taip pat yra vienas iš pagrindinių užsienio reikalų centrų. Šio miesto net nereikia pristatinėti, kadangi dauguma miesto žymiausių vietų yra puikiai žinomos visame pasaulyje.

Lankomi objektai

Laisvės statula – milžiniška skulptūra  Niujorke. Tai Prancūzijos dovana Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Ji vaizduoja romėnų laisvės deivę, laikančią deglą ir įstatymų knygą, kurioje išgraviruota Amerikos nepriklausomybės deklaracijos data – 1776 metų liepos 4d. Laisvės statula tapo Jungtinių Amerikos Valstijų laisvės ikona ir kasmet pritraukia milijonus turistų.

Empire State Building –  vienas žymiausių pastatų mieste, kuris taip pat ilgą laiką buvo aukščiausias miesto pastatas. Jį galima išvysti daugelyje filmų ir tai yra puiki vieta apžvelgti Niujorko panoramą.

Centrinis parkas – viena svarbiausių vietų Niujorke, kur galima pasivaikščioti, pabėgioti ar pavažinėti dviračiais. Nors įsikūręs judriajame Manheteno rajone, Centrinis parkas suteikia galimybę pailsėti nuo miesto triukšmo. Tai labiausiai lankomas miesto parkas JAV.

Time‘s Square – žiūrovų ir atlikėjų, turistų ir vietinių susikirtimo vieta. Vieta tarp meno ir komercijos. Čia nuolatos vyksta įvairūs renginiai – tiek planuoti, tiek spontaniški, o aplinkui rasite daugybę teatrų, restoranų bei parduotuvių.

Bruklino tiltas – vienas seniausių kabančių tiltų JAV, jungiantis Manheteno ir Bruklino rajonus. Baigus Bruklino tilto statybą, tai buvo ilgiausias pakabinamas tiltas pasaulyje. Iš čia atsiveria Manheteno panorama, o šalia yra Bruklino tilto parkas.

Niujorko muziejai – miestas garsėja muziejais, kurių bene garsiausi yra šie: Amerikos gamtos istorijos, Metropoliteno, šiuolaikinio meno, Madame Tussauds vaškinių skulptūrų muziejus.