Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Neapolis

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Neapolis

Neapolis – žavinga ir kontrastinga Kampanijos regiono sostinė ir vienas seniausių Europos uostamiesčių prie Tirėnų jūros. Šis miestas įsiterpęs tarp „Liepsnojančių laukų“ – 24 ugnikalnių kraterio - ir legendinės Pompėjos griuvėsių šalia vis dar aktyvaus Vezuvijaus. Neapolis gali pasigirti 2 km ilgio Spaccanapoli gatve, kertančia dvasingą UNESCO saugomą senamiestį (Centro Storico), gotikinėmis bažnyčiomis, muziejų gausa bei geriausiomis picomis pasaulyje.

Lankomi objektai

Antikinis Pompėjos miestas – per pusvalandį iš Neapolio traukiniu arba autobusu galima pasiekti legendinį Senovės Romos laikų miestą – Pompėją. 79 m. miestą sugriovė išsiveržęs Vezuvijaus ugnikalnis. Dabar turistai gali paisvaikščioti po miesto-muziejaus gatveles, pamatyti teatrą ir amfiteatrą bei kitus romėnų statinius. Taip pat galima pasiekti Vezuvijaus viršūnę, o nuo čia pasigrožėti Neapolio įlankos vaizdais.

Nacionalinis archeologijos muziejus – šiame muziejuje eksponuojami originalūs Pompėjos miesto radiniai ir yra vienas svarbiausių muziejų visoje Italijoje.

San Severo koplyčia (Cappella Sansevero) – tai XVI amžiaus pabaigoje statyta bažnyčia, kurios interjerą puošia vieni žymiausių XVIII amžiaus Italijos menininkų darbai.

Plebėjų aikštė – šalia Karališkųjų rūmų ir San Francesco di Paola bažnyčios įsikūrusi didžiausia Neapolio aikštė, puošta liūtų ir raitelių skulptūromis.

San Domenico Maggiore – tokio pat pavadinimo aikštė ir gotikinio stiliaus bažnyčia, kurią įkūrė dominikonų vienuolių ordinas. Pastato sienos dekoruotos nuostabiomis Pietro Cavallino ir Giotto freskomis. Aikštės viduryje puikuojasi obeliskas, kurio viršūnę puošia dominikonų ordino įkūrėjo San Domenico di Guzman skulptūra.

Madre muziejus – šiuolaikinio meno muziejus pačiame mieste centre, kuriame sukaupta tokių XX amžiaus menininkų kaip Andy Wharol, Jeff Koons, Alberto Burri, Lucio Fontana darbai.

Kapodimonte muziejus – prabangiuose Kapodimonte rūmuose įsikūręs vienas turtingiausių meno muziejų Europoje, kuriame galima pamatyti tokių menininkų kaip Caravaggio, Botticelli, Goya, Masaccio ir Tiziano darbus

L‘Antica Pizzeria Da Michele – viena seniausių ir geriausią picą pasaulyje siūlanti picerija. Ši picerija žinoma ir iš filmo „Valgyk, melskis, mylėk“.

Lėktuvu

Plaukiant iš Neapolio geriausiai skristi iki Romos. Žemų kaštų bendrovės Ryanair ir Wizzair tiesiogiai skraidina keleivius iš Vilniaus į Romą. Skrisdami su Ryanair, nusileisite Romos Ciampino oro uoste, o su Wizzair – Romos Fiumicino oro uoste. Nuo abiejų oro uostų iki Romos Termini traukinių stoties reguliariai kursuoja autobusai, kurių kaina į vieną pusę svyruoja nuo 5 iki 8 eurų. 

Automobiliu

Atvykus į Neapolį automobiliu, jį galima palikti saugomoje SuperGarage mašinų aikštelėje, esančioje pačiame miesto centre. Paros kaina – 10 eurų. Kompanija taip siūlo nemokamą pervežimą iki uosto. Geriausia parkavimo vietą rezervuoti iš anksto. 

Traukiniu

Nuo Romos Termini traukinių stoties per valandą ar dvi (priklausomai nuo to, kuriuo laiku keliausite) pasieksite Neapolio centrinę traukinių stotį. Nuo jos iki kruizinių laivų terminalo, esančio šalia pilies Castel Nuovo – apie 2 km. Patogiausia ir greičiau keliauti su taksi (kaina – apie 10 eurų).

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Ekskursija į Vezuvijų (4 valandos)

Neapolio įlanka yra išskirtinė tuo, kad nuo jos galite regėti Vezuvijaus kalną, kuris siekia 1300m. Jo kraštai yra pažymėti lava po garsiausio ugnikalnio išsiveržimo 79m., kuris sunaikino du miestus: Pompėja ir Herculaneum. Jie buvo atstatyti XVIIIa. Kartu su gidu pasieksite kraterį nuo kurio galėsite pasigrožėti Neapolio įlanką. Grįžimas į uostą. Pastaba: devėkite patogiais batais. J8s7 laukia 30min. kopimas į kraterį. Jei bus netinkamos oro sąlygos, aplankysite miesto centrą.

4 valandos

€49

€34

Karališki rūmai - Kazerta (4 valandos)

Į šiaurę nuo Neapolio 45min. vyksite į Kazerto miestą ir jo rūmus, kurie buvo pastatyti XVIIIa. Borbonų karaliams. Ši vieta 1997m. buvo  įtrakta į UNESCO paveldo sąrašą. Modeliuoti pagal Versalio rūmus, šie karališki rūmai yra puikus pavyzdys barokinio stiliaus pastatų. prieš grįždami į laivą turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po dekoruotus kambarius bei parką.

4 valandos

€44

€31

Neapolio istorinis centras (4 valandos)

Palikę uostą keliausite į žymų “Posillipo” rajoną, kuris yra aukštai ant kalvos, todėl kol pasieksite jį važiuodami aukštyn, pamatysite visas žymiausias miesto gatves. Ekskursiją tęsite aplankydami Umberto I galeriją, San Carlo teatrą (tik iš išorės) ir Plebescito aikštę. Turėsite truputį laisvo laiko apsipirkimui ir San Lorenzo bažnyčios aplankymui. Pastaba: ar galėsite pamatyti bažnyčią bus patikslinta uoste. Rekomenduojama konservatyvi apranga, lankantis religinėse vietose.

4 valandos

€41

€29

Pompėja (4 valandos)

Jūsų archeologinis turas prasidės Pompėjoje, kuri 79m. buvo visiškai sunaikinta išsiveržus Vezuvijaus ugnikalniui. Šis miestas beveik 1700 metų buvo pasislėpęs po tonom pelenų, kai visai atsitiktinai XVIIIa. vid. buvo atrastas. Archeologiniai radiniai padės Jums iš arčiau susipažinti su senovės romėnų kasdienio gyvenimo ypatumais. Gido lydimi sužinosite apie šio miesto nepaprastą istoriją. Prieš grįždami į laivą sustosite koralų fabrike. Pastaba: šio turo metu gana ilgai vaikščiosite ant netolygaus paviršiaus, todėl, žmonėms turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų dalyvauti nerekomenduotina.

4 valandos

€51

€36

Kaprio salos turas (6 valandos)

Kaprio sala yra visai netoli Neapolio, taigi po trumpos kelionės keltu galėsite pasimėgauti gražia sala. Atvykę į "Marina Grande" šiaurinę salos dalį įlipsite į mini autobusus, kurie nuveš Jus į Kaprio centrą. Be to, kad būsite apvežti aplink salą, turėsite laisvo laiko ištirti miesto gatveles, kurios supa įžymią Umberto I aikštę. Aplankydami San Michele vilą, kuri buvo pastatyta švedų fiziko Dr. Munthe XXa., užbaigsite turą. Pastaba: perkėlimui į Kaprį gali būti naudojamas viešasis katamaranas. Nuo lapkričio iki vasario imtinai ekskursija nevykdoma.

6 valandos

€76

€53

Sorentas (5 valandos)

Sorentas - vienas iš Neapolio įlankos perlų. Apsuptas kalkalmenio kalvomis, kuriose gausu alyvuogių medžių bei citrusinių giraičių. Palikę uostą 1val. vyksite iki Sorentą. Turas pėsčiomis prasidės Tasso aikštėje ir tęsis siauromis miesto gatvelėmis. Prieš aplankydami katedrą ir San Frančesko bažnyčią, pamatysite XVa. “Sedil Dominova” galeriją. Iki grįžimo į laivą turėsite laisvo laiko.

5 valandos

€38

€27

Sorentas ir Pompėja (8 valandos)

Jūsų turas prasidės valandos kelione pro į Sorentą, pakeliui pravažiuosite nemažai jaukių ir gražių kaimelių. Turas pėsčiomis prasidės Tasso aikštėje ir tęsis siauromis Sarento gatvelėmis, kol prieisite XVa. “Sedil Dominova” galeriją, taip pat praeisite pro katedrą bei San Francesco bažnyčią. Tuomet Jūsų lauks kelionė į Pompėja, kur turėsite laiko papietauti (įtraukti į kainą). Po pietų pamatysite acheologinę Pompėjos pusę. 79m. Pompėja buvo visiškai sunaikinta Vezuvijaus išsiveržimo ir tik XVIIIa. vid. atsitiktinai atkasta. Buvo atrasta nemažai senovės romėnų kasdieninio naudojimo daiktų, todėl, turėsite galimybę pamatyti juos iš arčiau. Prieš grįžtadami į laivą sustosite vietiniame koralų fabrike. Pastaba: šį turą sudaro ilgas vaikščiojimas pėsčiomis, todėl žmonėms, turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų dalyvauti nepatartina. 2014.04.07 šis turas bus neprieinamas MSC Fantasia ir MSC Sinfonia.

8 valandos

€85

€60

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.