Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Majamis

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Majamis

Sveiki atvykę į Jungtines Amerikos Valstijas, į Majamio miestą Floridos „saulėtojoje“  valstijoje! Tai – miestas su puikiu vaizdu nuo vandenyno pakrantės iki aukštų miesto pastatų, nusidriekusių palei visą Majamo paplūdimių pakrantę. Tai – nuostabi vieta atostogoms ir linksmybėms visus metus, nes čia visąlaik saulėta.  Šiame mieste taip pat buvo nufilmuota daugybė filmų ir TV laidų. Galiausiai, gyvenimas čia yra tikrai geras ir nenuobodus!

Lankomi objektai

Majamio paplūdimiai – ilgi, nusidriekę Majamio paplūdimiai yra natūraliai viena gražiausių šio miesto vietų, kurių bene garsiausias – South Beach. Taip pat – Miami Beach, kuris yra atskirtas nuo paties Majamio ir yra saloje. Čia rasite daugybę restoranų, parduotuvių viešbučių bei pramogų.

Ocean Drive – ištisas kelias palei vandenyno pakrantę, kuris eina per Miami Beach, istorinius Art Deco patelinių spalvų pastatus bei South Beach. Ši vieta yra populiari tiek dieną, tiek naktį praplaukti kruizu, pasivažinėti automobiliu ar tiesiog pasivaikščioti.

Everglades pelkynai – tai ne tik ypatingos svarbos aligatorių ir kitos gyvūnijos gyvenvietė, bet ir graži bei neatsiejama dalis nuo Majamio regiono.

Majamio zoologijos sodas – vienas geriausių zoologijos sodų visoje JAV.  Palankus Floridos klimatas leidžia laikyti įvairiausių rūšių gyvūnus iš Azijos, Australijos ir Afrikos žemynų. Tai yra vienas pirmųjų zoologijos sodų, kuriame gyvūnai laikomi ne narvuose, o jiems specialiai sukurtoje jų natūralioje aplinkoje.

Jūrų muziejus Seaquarium – tai nuostabi vieta stabtelėjimui jūsų kelionės metu, kadangi jūrų muziejus yra patogioje turistinėje vietoje - pačiame Majamio centre. Šis muziejus yra unikalus tuom, kad yra po atviru stogu. Tai yra įmanoma tik prie Floridos atogrąžų klimato!