Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

La Spezia

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

La Spezia

La Spezia - tai miestelis ir uostas Ligūrijos regione, kurio neturėtų aplenkti nė vienas, norintis pažinti ne tik klasikinę Italiją. Dauguma keliautojų važiuoja ar plaukia į La Spezia vien dėl to, jog ji tarnauja kaip labai patogi bazė, iš kurios pasiekiama Cinque Terre - žavingi penkių žemių miesteliai. Iš La Spezia taip pat patogu pasiekti Renesanso lopšį - Florenciją, pasvirusiu bokštu garsėjančią Pizą ar prabangų Portofino miestelį, kuriame mėgsta atostogauti milijonieriai.

Lankomi objektai

Cinque Terre – penkių miestelių (Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola ir Riomaggiore) sritis Vakarų Italijoje, kurios krantus skalauja Ligūrijos jūra. Tai – UNESCO saugomas paveldas. Šiam mažyčiui Žemės lopinėliui ypatingumo suteikia nepaprastai vaizdingas gamtovaizdis, nusagstytas žvejų kaimelių, kalnuose įsispraudę spalvingi nameliai, mažos įlankėlės ir gražūs paplūdimiai. Cinque Terre, kaip ir visa Italija, turtinga nepaprastomis gamtos dovanomis kaip tyras alyvuogių aliejus, žymusis Ligūrijos pesto ir tikras itališkas vynas, pagamintas iš kalnų terasuose augančių vynuogių, kuriuo galėsite pasimėgauti viešnagės metu Cinque Terre.

Portofino - pasakiško grožio miestelis, dar vadinamas aštuntuoju pasaulio stebuklu. Miestelyje tvyro jauki itališka atmosfera, dominuoja spalvoti namai su ryškiomis langinėmis, vešli augmenija ir kalnai. Iš pagrindinės Piazzetta aikštės vyksta ekskursijos laiveliais palei Portofino ir šalia esančių vietų krantus. Ekskursijų laivu metu galima aplankyti Camogli žvejų kaimelį, San Fruttuoso vienuolyną, Rapallo miestelį, Paraggi paplūdimį ir kt. Pastarąją vietą galima pasiekti labai lengvai ir pėsčiomis per maždaug 30 min., pasimėgaujant nuostabiu keliu.

Portovenere – miestelis, esantis apie 5 km nuo Cinque Terre. Čia pamatysite 1161 m. pradėtą statyti Doria pilį, esančią šalia Poetų įlankos, galima aplankyti San Lorenzo, San Pietro, San Giovanni di Fezzano ir Delle Grazie bažnyčias bei pasimaudyti Gabbiano paplūdimyje. Netoli Porto Venere yra Bairono ola – uolinga sritis, vedanti link jūros, skirta žymiam britų poetui. Šalia Portovenere yra trys kaimeliai: La Grazie, Fezzano ir Marola. Miestelį skiria labai mažas sąsiauris nuo natūralaus grožio Palmaria salos, kurią galima apiplaukti mažu laiveliu per maždaug valandą bei aplankyti „Mėlynąją olą“, taip pat kitas dvi mažas saleles – Tino ir Tinetto.

Florencija – Toskanos regiono sostinė, vienas seniausių ir gražiausių miestų Italijoje ir visame pasaulyje, kuriame jaučiami gilūs mokslo, meno, literatūros ir filosofijos pėdsakai. Sakoma, kad būtent čia sukaupta didžiausia meniško palikimo dalis, todėl neatsitiktinai miestas ypač vilioja turistus. Florencijoje jie gali pamatyti ne tik puošnius muziejus ar galerijas, eksponuojančias unikalius meno šedevrus, bet ir pasigrožėti kiekvienu miesto kampeliu, dailiai išpuoštus ir menančius, jog Florencija – tai aukštos estetikos ir gero gyvenimo kraštas. Steikas, ne mažesnis nei 1 kg ir būtinai su krauju, vis dar karaliauja ant vietinių Florencijos gyventojų stalo, kuris neapsieina, be abejo, ir be raudono vyno. O Toskana juo tikrai gali pasigirti – juk ją iš visų pusių supa vyno sritys: Chianti, Brunello di Montalcino ar Montepulciano.

Piza – miestas garsus dėl savo pasvirusio Pizos bokšto, esančio Piazza del Duomo aikštėje. Čia taip pat vertėtų aplankyti miesto katedrą (Duomo), krikštyklą bei Camposanto kapines.