Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Kopenhaga

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Kopenhaga

Kopenhaga – tai Danijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, pasižymintis jaukia, spalvinga, modernia atmosfera, kuri paliks pačius šilčiausius prisiminimus. Šis miestas daugumai asocijuojasi su jo simboliu – garsiąja Undinėle, viena iš Anderseno pasakų herojų. Kopenhagoje taip pat yra puikių paplūdimų, kanalų, svarbių istorinių paminklų bei rokoko stiliaus pastatų. O kur dar galybė įvairių muziejų, viešbučių, restoranų ir mielų parduotuvėlių, įsitaisiusių siaurose vingiuotose gatvelėse.

Lankomi objektai

Amalienborgo rūmai - karališkosios šeimos rezidencija. Tai yra ketverių rūmų, išsidėsčiusių aplink centrinę aštuonkampio formos aikštę, kompleksas. Rūmų fasadai papuošti kolonomis ir laikomi Danijos Baroko šedevrais. Aikštės centre yra Fredericho V - ojo statula. Rūmai iki šiol yra karališkosios šeimos nuosavybė, juose reziduojant karalienei iškeliama vėliava. Jei rūmuose yra karališkoji šeima, kasdien 12 valandą prie rūmų vyksta sargybos pasikeitimo ceremonija.

Karališkasis teatras -  Kopenhagos Holmeno saloje yra nacionalinis Danijos operos teatras ir viena iš moderniausių Europos scenų.

Undinėlės skulptūra – arba "Mažoji Undinėlė", simbolizuoja danų rašytojo  Hanso Christiano Anderseno pasaką, kurioje pasakojama apie undinėlę, įsimylinčią princą, bet negalinčią būti su juo, nes jos namai yra vandenynas, į kurį turi nuolat sugrįžti. Skulptūra yra nulieta taip, kad simbolizuotų undinę, ištekėjusią ir sėdinčią ant akmens jūros pakrantėje bei atsisveikinančią su savo vaikyste, kurią praleido vandenyne.

Tivoli parkas - pasaulyje išgarsėjęs senas parkas, esantis pačioje Kopenhagos širdyje bei tapęs viena lankomiausių vietų Danijos sostinėje. Mažai kas gali pasigirti tokia gausybe atrakcijų bei restoranų, skirtų tiek jauniems, tiek ir seniems. Šis  pramogų parkas įkurtas H.K. Anderseno pasakų motyvais. Čia taip pat vyksta įvairūs renginiai, koncertai, vaidinimai. Ir nors žiemos sezonu parkas yra uždaromas ir neveikia, tačiau per Kalėdas pasipuošia tūkstančiais šventinių lempučių ir tampa Kalėdinės mugės erdve su čiuožykla.

Bakken pramogų parkas - tai atrakcionų parkas, kuris yra įdomus tuo, kad yra seniausias pasaulyje (1583 m.). Jis taip pat pripažintas ir smagiausiu parku visoje šalyje, nes čia tikrai rasite atrakcionų, tinkančių net jauniausiems lankytojams, taip pat per 30 įvairių rungčių ir žaidimų kambarių. Sezono metu kai kuriose parko vietose groja gyva muzika, tris kartus per dieną mažuosius lankytojus linksmina baltasis klounas ir mylimiausi gyvūnėliai. „Bakken“ parke yra išlikusi vienintelė autentiška muzikos salė, kur ypatingą nuotaiką ir atmosferą sukuria spalvingų kabareto šokėjų ir dainininkių pasirodymai.

Rozenborgo rūmai – tai rūmai, kurie buvo pastatyti XVII a. karaliaus Christiano IV iniciatyva. Statybai vadovavo valdovo rūmų architektai Bertelis Lange ir Hansas van Steenwinckelis. Šie rūmai – trijų aukštų, taisyklingo plano. Nyderlandų manierizmui būdingus rūstokus raudonų plytų fasadus paįvairina smiltainio puošyba. Ryškus pilies silueto akcentas – didysis bokštas rytinio fasado centre. Vakarinį fasadą puošia du grakštūs bokšteliai. Beveik visi pilies eksterjerai išsaugojo XVII a. pradžios autentiškas formas. Taip pat turi ne tik išskirtinę istorinę bei meninę reikšmę turintis Nyderlandų vėlyvojo renesanso, arba manierizmo, stiliaus statinys, bet ir itin svarbus Kultūros istorijos muziejus. Jame saugomos didžiausios Danijos kultūros ir meno paveldo vertybės, taip pat Danijos karalių brangenybės bei karališkosios regalijos.

Danijos nacionalinis muziejus - šiandieninis muziejus buvo karališkosios šeimos namai, pastatyti dar XVII a. 1807 metais buvo įkurtas Nacionalinis muziejus, kuris tapo danų kultūros centru. Muziejus suskirstytas į skirtingas zonas: Danijos priešistorė (1300-1050 m. Pr. Kr.), viduramžiai, Renesansas, XVIII amžius, antikvariniai daiktai, karališkoji medalių ir monetų kolekcija, etnografinė kolekcija ir vaikų muziejus. Viena iš Nacionalinio muziejaus sudedamųjų dalių – muziejus atvirame ore, kuriame yra beveik 50 ekspozicinių ūkių, malūnų ir namų iš 1650 – 1950 m. periodo.