Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Kings Wharf

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Kings Wharf

King‘s Wharf – egzotiškos Bermudų salos uostamiestis, esantis rytiniame Jungtinių Amerikos valstijų krante. Seniausia britų užjūrio teritorija įsikūrusi nuostabiame Atlanto vandenyno ruože. Mažai kas žino, kad Bermudų sala iš tiesų yra net 180 atskirų salų, sujungtų tiltais! Kvapą gniaužiantys paplūdimiai, unikali gyvūnija ir spalvinga augalija maišosi su kultūrine įvairove saloje, kurioje susijungė anglosaksų ir Afrikos atvykėlių kartos. Bermudai vis dar valdomi Britų vyriausybės, todėl gatvėse sutiksite britų policiją bei susidursite su gyventojų pamišimu dėl kriketo. Tai tik dar labiau pabrėžia iš visur girdimą regio muziką, būgnų garsus bei kitus demonstruojamus spalvingus menus, kiekvienam besiklausančiam nešančius norą įsilieti į šokį. Bet neužsibūkite mieste – pajūryje laukia rožinio smėlio paplūdimiai ir žydra jūra.

Lankomi objektai

Bermudų jūros muziejus – geriausi išlikę gynybiniai pastatai mena 200 metų Bermudų istoriją ir jos sąsajas su Karališkuoju britų laivynu. Pagrindinis gynybinis pastatas buvo paverstas į Bermudų jūros muziejų, kur dėl daugybės  eksponatų galite geriau suprasti ir pažinti salos jūros palikimą ir turtus.

Pramogos su delfinais – būdami čia negalite praleisti progos aplankyti delfinų, dabar gyvenančių laivų statymo komplekse. Tai – nuostabus delfinų pasirodymų ir treniravimo centras. Jei kada svajojote plaukioti su šiais gyvūnais ar bent paliesti, pamaitinti juos – nėra geresnės vietos šiom svajonėm įgyvendinti. 

Bermudų meno centras – šiame centre rasite parodas įvairių sričių meno atstovų, kuriančių paveikslus, skulptūras, keramiką ir kt. Galėsite pasikalbėti su čia kuriančiais menininkais, sužinoti daugiau apie jų darbų stilių ar kūrybą.