Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Kadizas

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Kadizas

Kadizas – Ispanijos Andalūzijos regione esantis miestas, kuris, manoma, yra vienas seniausių pietvakarių Europoje, įkurtas apie 1100 m. pr. Kr. Miestas įsikūręs ant tokio paties pavadinimo siauro pusiasalio. Turistus į Kadizą traukia dailios senos gatvelės, išraiškinga maurų architektūra, aistringi flamenko šokių pasirodymai bei linksmas ir lengvas ispaniškas gyvenimo būdas.

Lankomi objektai

Kadizo katedra – vienas svarbiausių Kadizo lankytinų objektų, pasižymintis baroko, rokoko ir klasikiniu architektūros stiliais.

Taviros bokštas (Torre Tavira) – iš XVIII a. išlikęs apžvalgos bokštas, kuris yra aukščiausias visame mieste. Čia yra dvi parodų salės, Camera Obscura ir terasa, nuo kurios galima žavėtis Kadizo panorama.

Playa de La Victoria – tai vienas geriausių paplūdimių Kadize, išsiskiriantis plačia biraus smėlio pakrante.

Playa de La Caleta – tai vienas populiariausių paplūdimių Kadize, esantis senamiestyje. Dėl savo panašumo į Malecon pakrantę Kubos sostinėje Havanoje, La Caleta paplūdimys buvo panaudotas filmui “Pasveikink mirtį kitą dieną” (2002 m.) apie agentą Džeimsą Bondą.

Romėnų teatras – tik 1980 m. El Populo rajone atrastas senovinis teatras, kuris buvo pastatytas I a. pr. Kr. Tai antras pagal dydį romėnų teatras visame pasaulyje.