Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Georgetown

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Georgetown

Kaimanų salos yra garsios visame pasaulyje savo paplūdimiais, jie ypač tinka nardymui. Čia rasite daug vandens sporto pramogų pasiūlymų. Džordžtaune vyrauja mėlyno dangaus ir žalios augmenijos kontrastas, kuris formuoja puikų foną ryškių spalvų tropinėms gėlėms, būdingoms šiai salai. Pasaulinio garso Seven Mile paplūdimys yra dažnai vadinamas pačiu gražiausiu Karibuose. Ramus, skaidrus vanduo pakerės jus, nepriklausomai nuo to, ar nuspręsite nardyti, ar tiesiog plaukti virš vandens su katamaranu ir stebėti vandeniją pro povandenį langą.

Lankomi objektai

Paplūdimiai – vienas žymiausių salos paplūdimių Seven Mile Beach yra vakarinėje salos pakrantėje, netoli Džordžtauno. 7 mylių pramintas paplūdimys iš tiesų dabar tik siekia 5,5 mylių, tačiau skaidrus vanduo ir koralinis smėlis vis tiek pritraukia turistus iš viso pasaulio.

Kaimanų salų nacionalinis muziejus – šis muziejus puikuojasi savo 3 salų unikaliu gamtos ir kultūros paveldu. Per vykdomas dinamiškas programas, eksponatus ir kolekcijas čia ugdoma gyvenimo ryšio kokybė tarp tautos praeities ir ateities gyvenimo.

Kaimanų salų nacionalinė galerija – nacionalinė galerija skatina vaizduojamųjų menų populiarumą bei praktiką. Šioje susirinkimo vietoje vyksta įvairūs užsiėmimai, kuriais išaukštinamas vietos meno paveldas. Taip stengiamasi pritraukti visus vietinius gyventojus ir turistus ir įkvėpti mokymosi patirties visiems.

Džordžtauno uostas -  Čia tiesiai pateksite i miesto centrą, kur rasite paplūdimio barus bei restoranus ir pajusite vyraujančią gyvybingą atmosferą. Čia taip pat rasite daug parduotuvių, galėsite užsisakyti viena iš ekskursijų ir paplaukioti ar panardyti šalia kapinių rifo.

Jūrininko paminklas – paminklas buvo pastatytas 2003 metais kaip ilgalaikis nacionalinio pasididžiavimo simbolis ir puikuojasi savo istorija tarp Kaimanų salų gyventojų kartų ir nuolatinio gyvenimo jūroje. Jis yra skirtas gyvybių netekusių drąsių bei herojiškų jūrininkų šeimoms bei draugams atminti. Čia yra surašyti 450 jūrininkų vardai.

Kaimanų vėžlių ferma – tai didžiausia Kaimanų sausumos atrakcija. Čia rasite mokymo, kultūros ir pramogų programų, kurios yra nuolat kuriamos bei atnaujinamos.  Čia galėsite plaukti lagūnomis, kur gyvena žaliosios jūros vėžliai ir taip pat aplankyti mažas salas, kuriose gyvena povai. Šiame parke taip pat galite pamatyti ryklius ir kitus grobuonius. Čia laisvai skraido Karibų paukščiai, įskaitant ir Kaimanų papūgą. Taip pat galėsite pamatyti nacionalinių augalų ir drugelių, pažinti vietinę architektūrą.