Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Funčalas (Madeira)

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Funčalas (Madeira)

Madeira – Portugalijai priklausanti sala, esanti Atlanto vandenyne. Ši nepaprasto grožio vieta nutolusi apie 500 km nuo Portugalijos ir dėl savo puikios geografinės padėties gali pasigirti maloniu oru ištisus metus. Kaip sakė portugalų poetas ir dramaturgas Julio Dinis, salos sostinė Funčalas – „tai miestas, kurį iš vienos pusės puošia jūra, iš kitos – kalnai, o jis pats tarsi miegantis ir besišypsantis kūdikis, saugus ir šiltas tarp savo tėvų“. Ir iš tikrųjų, Madeiros sostinė – tikras rojus šalia Atlanto vandenyno ir puikiai Portugalijos dvasią atspindintis miestas. Nepaisant natūralaus grožio, Funčale rasite kolonijinių laikų restoranų, puošnių sodų, spalvingų turgaviečių bei puošnią XVI a. katedrą.

Lankomi objektai

Monte rūmų tropiniai sodai – čia galima pasigrožėti viena įspūdingiausia plytelių kolekcija, rytietiškais sodais, povais bei gulbėmis.

Šv. Lorenzo ragas – tai viena iš nedaugelio mažiausiai žmonijos paliestų vietų. Šią vietą rasite rytinėje Madeiros dalyje, kur fantastišką uolų ir jūros derinį sukūrė pati gamta.

Šv. Vinsento  urvai – apie 30 km nuo Funčalo stūksanti paslaptinga vieta, kurioje galima pasivaikščioti vulkaninės kilmės tuneliais, pamatyti krištolo skaidrumo ežerus bei kitokius įdomius vulkaninius darinius.