Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Fort de France

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Fort de France

Fort de France – tai Mažiesiems Antilams priklausančios Martinikos salos, pasižyminčios stulbinančiu gamtos grožiu, sostinė. 1493 m. pasiekęs Martiniką Kristupas Kolumbas pasakė, jog tai – gražiausia šalis visame pasaulyje: vulkanais padengtas kraštovaizdis su cukranendrių, palmių, bananų ir ananasų plantacijomis, kurios nusiriečia iki nepaprasto grožio balto smėlio bei skaidraus jūros vandens paplūdimių. Atvykusius turistus į salos sostinę Fort de France patraukia skoningas prancūzų bei kreolų kultūrų mišinys: čia susilieja Paryžiaus elegancija ir egzotiškos, kvapų ir skonių prisodrintos prekyvietės, kuriose skamba romantiška prancūziška muzika puikiai deranti su zouk garsais.

Lankomi objektai

Šv. Luiso katedra – XVII a. baroko stiliaus bažnyčia, esanti pačiame Fort de France centre.

La Savane parkas – tai beveik 5 ha ploto parkas, esantis šalia Fort de France įlankos. Čia galima pasigrožėti nuostabiais sodais, augalais bei pamatyti pirmosios Napoleono žmonos Džozefinos, kuri gimė Martinikos saloje, marmurinę statulą. Beje, statula buvo nusiaubta, todėl jai trūksta galvos.

Gamtos turtų muziejai – Martinikos saloje galima susipažinti su ne vieno egzotiško augalo ar gaminio istorija: romo, kavos ir kakavos ar net bananų. Saint James miestelyje galima aplankyti Romo muziejų, Les Trois Ilets miestelyje – Kavos ir kakavos muziejų, o Sainte Marie – Bananų muziejų.

Pelee vulkanas – tai aktyvus ugnikalnis, esantis salos šiaurinėje dalyje. 1902 m. išsiveržęs vulkanas sunaikino St. Pierre miestą vos per kelias minutes ir pražudė visus jo 30 000 gyventojų. Tik dviems pavyko išsigelbėti. Taigi Pelee vulkanas – daugiausiai turistų pritraukianti vieta.

Macabou paplūdimys – pietrytinėje salos dalyje galima aplankyti Dydįjį ir Mažąjį Macabou paplūdimius, kurie pasižymi nepaliestos bei laukinės gamtos grožiu.

Dufour paplūdimys – apie 35 km į pietus nuo Fort de France stūkso mažytis žvejų kaimelis šalia nuostabaus Dufour paplūdimio. Čia galima stebėti žvejų gyvenimą, be to, čia yra keli šviežios žuvies ir kitų jūros gėrybių restoranėliai.