Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Durbanas

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Durbanas

Durbanas – unikali atostogų vieta, turinti didingą miesto panoramą ir smėlėtus paplūdimius. Durbanas yra išsidėstęs KwaZulu provincijoje ir yra antras pagal dydį Pietų Afrikos Respublikos miestas. Miestas buvo atrastas britų kolonistų 1835 metais ir pavadintas sero Benjamino Durbano garbei, kuris tuo metu buvo Keiptauno valdytojas.

Durbanas yra pirmaujantis pagal paplūdimio kurortus Pietų Afrikos miestas, kur vyrauja palankios oro sąlygos visus metus. Šis miestas taip pat yra žinomas kaip Afrikos judriausias bei geriausiai valdomas uostas. Tai – kosmopolitiškas miestas. Čia rasite įvairiausių kultūrų bei religijų žmonių, kas daro miestą turtingu ir patraukliu turistams. Tai yra puiki vieta apsipirkinėjimui, naktinio gyvenimo linksmybėms bei poilsiui paplūdimiuose.

Lankomi objektai

The Golden Mile – Durbano paplūdimio pakrantė su auksiniu smėliuku, padalinta tilteliais, nudžiugins saulės mylėtojus, banglentininkus bei plaukikus. Čia galėsite pasimėgauti subtropinės saulės spinduliais ir šiltais Indijos vandenyno vandenimis. Šis paplūdimys yra vienas saugiausių, nes jis yra saugomas gelbėtojų ir aplinkui yra išdėstyti ryklių tinklai visus metus.

uShaka jūrų pasaulis – pasaulinio lygio akvariumas ir jūrų parkas Durbane. Tai – fenomenalus pramogų parkas, kur galėsite pamatyti įspūdingus delfinų pasirodymus, vandens pasaulio parką, čia taip pat rasite daugybę restoranų bei nusileidimų kalniukų atrakcionų.

Moses Mabhida stadium – stadionas, skirtas įvairiems renginiams. Pavadintas buvusio pagrindinio Pietų Afrikos komunistų partijos sekretoriaus garbei. Tai – vienas iš stadionų, kuriame vyko 2010 metų pasaulio futbolo čempionatas. Čia taip pat vyko 2013 metų Afrikos futbolo čempionatas, kartu su kitais čempionatais, renginiais bei koncertais.

Gamtos mokslų muziejus – viena geriausių vietų susipažinti su KwaZulu provincija. Ši vieta nėra didelė, bet, nepaisant to, yra seniausių fosilijų ir senoves darbų namai.

Umgeni River Bank paukščių parkas - šis parkas siūlo galimybę paukščių stebėtojams žiūrėti į paukščius ir fotografuoti juos iš mažo atstumo. Tai – vienas sėkmingiausių namų didžiausiam paukščių skaičiui aplink Afriką.

 

Indų rajonas – dvi indų emigracijos bangos (1860m., 1880m.) lėmė, jog Pietų Afrikos daugiakultūrinis miestas tapo didžiausios indų koncentracijos už Indijos ribų namais. Čia galite pasinerti į turą po rajoną su gidu ir sužinoti daugiau apie indų paveldą ir jų istoriją.