Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Dubajus

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Dubajus

Dubajus – itin modernus pakrantės miestas Arabijos dykumos pabaigoje. Čia rasite įžymų Ajman muziejų bei turgavietę, galėsite pasinerti į turą po miestą su tradiciniu Dhow laivu bei jame pavakarieniauti, pamatyti dykumos auksines kopas išvykoje su safari džipais ar pasimaudyti Hatos natūraliuose baseinuose.

Lankomi objektai

Burj Al Arab – vienintelis pasaulyje 7 žvaigždučių viešbutis. Jis yra suprojektuotas burlaivio forma, jo aukštis siekia 321 metrus ir yra lengvai pastebimas Dubajaus panoramoje. Šis viešbutis yra 4 pagal aukštį viešbutis visame pasaulyje ir vienas vaizdingiausių Dubajaus simbolių. Tai taip pat yra viena labiausiai fotografuojamų struktūrų pasaulyje, kuri šviečia naktį, tad nenusivilsite vaizdu tiek dienos, tiek nakties metu!

Burj Khalifa – aukščiausias pasaulio pastatas, kartu su aukščiausia apžvalgos aikštele 124 aukšte ir yra bene įspūdingiausia lankymo vieta visuose Artimuosiuose Rytuose. Kelionės į pastato viršų metu būsite supažindinti su Dubajaus istorija.

Palm Island – palmės sala, kurioje rasite viską, ko reikia: pasaulinio lygio viešbučius, nuostabias turizmo vietas, prabangius mados ir apsipirkinėjimo prekybos centrus. Jei norite atsipalaiduoti ar pasilinksminti – čia yra puiki vieta tai padaryti. Čia rasite platų dienos užsiėmimų pasirinkimą: vandens sportas, akvariumai, pramogų parkai ir, žinoma, nuostabūs paplūdimiai. Naktį jūsų lauks barai, klubai ir įvairūs renginiai, kurie suteiks daug linksmybių ir gerų akimirkų.

Dubai Marina – viena naujesnių turizmo lankomų vietų. Tai yra didžiausia žmogaus padaryta laivų prieplauka pasaulyje, kuri yra prabangiausių jachtų namai. Prieplauka yra aukštų Dubajaus pastatų fone ir iš čia atsiveria puikūs miesto vaizdai.

 

Jumeirah mosque – Jumeirah mečetė daugumos yra apibūdinama kaip gražiausia Dubajaus mečetė. Tai yra puikus islamo architektūros pavyzdys.