Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Cozumel

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Cozumel

Cozumel – tai didžiausia Meksikos sala, esanti vos 12km nuo kranto linijos, Jukatano pusiasalio ir nuo Kankuno nutolusi apie 90km į pietus. Sala, būdama vos 48km ilgio ir 18km pločio, daugiausiai dėmesio susilaukia dėl akinamo balto smėlio paplūdimių ir nuostabiai skaidraus Karibų jūros vandens. Pagrindinis miestas – San Migelis. Ilsėdamiesi čia, galite mėgautis ramiu poilsiu prie vandens, išbandyti vandens sportus, paviršinį nardymą, kurie aktyviai siūlomi paplūdimiuose ar atsigaivinti, pasistiprinti vienoje iš puikių užeigų. Taip pat laiką čia galite išnaudoti įsigyjant kubietiškų cigarų, geros kokybės juvelyrinių dirbinių, tekilos ar nebrangių įdomių suvenyrų.

Lankomi objektai

Chankanaab Nacionalinis parkas – gražus gamtos parkas, kuriame rasite ir atrakcijų, viena iš jų – galimybė pasiplaukioti su delfinais.

Žvejybos turai – šaunios kelių valandų ekskursijos į jūrą su galimybe pažvejoti skaidriame vandenyje.

Paviršinis nardymas – Cozumel saloje puikios galimybės nardyti net ir mėgėjams ar niekada to nebandžiusiems.  Galite išsinuomoti įrangą arba plaukti į vieną iš siūlomų kelių valandų ekskursijų toliau nuo kranto į gražias povandeninio pasaulio vietas.

Paplūdimiai – norintys ramios dienos su saulės voniomis ir šiltu jūros vandeniu tikrai ras vietą sau viena iš kelių salos paplūdimių: vakariniame krante paplūdimys akmenuotas, bet dėl to puikiai tinkantis nardymui, kitoje pusėje – gražūs smėlėti paplūdimiai.

X-Caret gamtos ir nuotykių parkas - čia rasite akvariumą, gražius sodus, drugelių orandžeriją, bezdžionių parką, vėžlius ir dar daugiau. Visa šeima šią vietą įsimins ilgam!