Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Costa Maya

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Costa Maya

Meksikos pietuose esanti Karibų pakrantė garsėja šiltu vandeniu ir smėlėtais paplūdimiais. Ši vieta yra apdovanota kontrastinga ekosistema. Atogrąžų miškai, smėlėti paplūdimiai, koraliniai rifai, pelkynai, gausi gyvūnija, puikūs archeologiniai vaizdai – tokia yra Kosta Maja. Ši pakrantė eina per magišką Bacalar miestą, Mahahual paplūdimį ir Chetumal miestą. Kosta Maja yra puiki vieta alternatyviam turizmui, gilinantis į majų kultūrą, nes dauguma vietinės bendruomenės yra vis dar išsaugojus senovės tradicijas.

Lankomi objektai

Kohunlich griuvėsiai – archeologinis saitas, kuris padės jums atskleisti majų civilizacijos paslaptis. Ši vieta garsėja savo išore ir pastatais.

Hondo upė – natūrali riba tarp Meksikos ir Belizo. Čia galėsite plaukti upe su baidarėmis. Pamatysite Mantanee šventyklą, jūros žinduolius, dar žinomus kaip jūros karves. Taip pat galėsite iš arčiau susipažinti su regiono flora ir fauna.

Chetumal įlanka – Kalderito žvejybos miestelis, taip pat turintis paukščių observatoriją. Šiame miestelyje galėsite paragauti skaniųjų žuvies ir jūros gėrybių patiekalų.

Magiškas Bacalar miestas – čia vyrauja rami atmosfera ir senų pastatų didybė. Galite apsilankyti San Joaquin bažnyčioje ir San Felipe forte, taip pat aplankyti vieną gražiausių lagūnų visoje Meksikoje – Septynių spalvų lagūną. Ji yra beveik 42 km ilgio ir yra puiki vieta vandens sportui.

Nardymas Banco Chinchorro – didžiausia koralinė sala pasaulyje. Čia vyrauja jūrinis gyvenimas. Šalia Banco Chinchorro yra Mezoamerikos rifas – didžiausias koralinis rifas Atlanto vandenyne su daugiau nei 500 skirtingų rūšių žuvų.