Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Castries

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Castries

Grublėti kalnai, tropikų miškai, plantacijos ir vaisių punšas – tai tipiškas Sen Liusijos kraštovaizdis. Kaip ir visose Karibų salose, taip ir šioje šalyje jaučiamas lėtas bei atsipalaidavęs gyvenimo tempas ir būdas: gyva muzika, kvapai iš spalvingų turgaviečių, kreolų virtuvės aromatai laisvai srovena pastelinėmis spalvomis nudažytais nameliais pasižyminčiais miesteliais, o gamtos peizažas svyruoja tarp pudrinio minkštumo paplūdimių ir vešlių džiunglių bei Pitonų – svarbiausių Sen Liusijos simbolių. Salos sostinė – Kastris – miestas, kurį 1650 m. įkūrė prancūzai. Čia galima aplankyti pagrindinę miesto katedrą, Dereko Valkoto aikštę, o mėgstantysis apsipirkti galės tai padaryti Duty Free parduotuvėse, kurių čia ne viena.

Lankomi objektai

Dvyniai Pitonai – tai pats žinomiausias visos salos simbolis. Tai beveik vienodai atrodančios vulkaninės kilmės kalvos Sen Liusijos pietvakariuose, šalia Soufriere ir Choiseul miestelių. Didysis pitonas (Gros Piton) – 771 m aukščio, o Mažasis Pitonas (Petit Piton) – 743 m aukščio. Šalia kalvų įsispraudęs puikuojasi Jalouise paplūdimys – vienas gražiausių visoje Sen Liusijoje.

Vėžlių stebėjimas Grand Anse įlankoje – tai viena populiariausių pramogų saloje. Šioje įlankoje šalia tokio pat pavadinimo nuostabaus grožio paplūdimio galima stebėti, kaip šie nykstantys jūros gyvūnėliai deda kiaušinius. Beje, sezono metu (balandžio – rugpjūčio mėn.) vietovė griežtai saugoma patrulių, todėl geriausia pasirinkti specialią ekskursiją, kurios metu galėsite laisvai aplankyti Grand Anse įlanką.
 
Gros Islet – salos šiaurėje, apie 15 km nuo Kastrio, įsikūręs jaukus žvejų kaimelis. Kiekvieną penktadienį čia vyksta gatvių vakarėliai, kurių metu nepaliaujamai skamba reggae ir soca garsai.

Artsibit – tai Sen Liusijos sostinėje įsikūrusi meno galerija, kurioje galima susipažinti su vietinių menininkų darbais.