Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Buzios

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Buzios

Buzios – tai prabangus kurortinis miestas, esantis Rio de Žaneiro valstijoje ir traukiantis turistus atvykti dėl savo ypač gražių paplūdimių gausos, kurių čia daugiau nei 20. Kurortą septintajame dešimtmetyje išgarsino prancūzų aktorė Brigitte Bardot, kuri buvo tiesiog įsimylėjusi Buzios, todėl pagrindinėje miesto gatvėje stovi šiai legendinei kino žvaigždei skirta bronzinė skulptūra. Šiame mieste, kur prabanga, šiuolaikiškumas susipina su autentiškumu, be žavingų paplūdimių yra ir įmantrių vilų ir viešbučių, jaukių akmenimis grįstų gatvelių, restoranų, kavinukių bei parduotuvėlių, prekiaujančių papuošalais, rankų darbo gaminiais bei kurortams skirtais drabužiais.

Lankomi objektai

Buzios paplūdimiai – dauguma čia atvyksta pasimėgauti vaizdingais ir nepakartojamais kurorto paplūdimiais, kurių geriausi - Joao Fernandinho, Ferradurinha, Praia Joao Fernando bei Azeda.

Bardot takas – tai pasivaikščiojimo vieta palei vandenyną, kurioje taip pat yra restoranų bei naktinių klubų. Beje, čia stovi Brigitte Bardot skirta bronzinė skulptūra.

Buzios centras – tai akmenimis grįsta gatvė (Rua das Pedras), apsupta jaukiomis kavinėmis, restoranais bei parduotuvėmis, prekiaujančiomis stilingais dirbiniais.

Šv. Onos bažnyčia (Iglesia de Santa Ana) – tai miela bažnytėlė, įsikūrusi nuostabios augmenijos apsuptyje ant kalvos, nuo kurios atsiveria labai gražus vaizdas.