Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Buenos Aires

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Buenos Aires

Buenos Airės – Argentinos sostinė. Nors miestas yra vienas turtingiausių Pietų Amerikoje ir 9 pagal dydį pasaulyje, jis taip pat yra turtingas savo kultūra, muzika bei menais.

Miesto pavadinimas ispanų kalba reiškia “geras oras”, o miestiečiai vadinami porteños  (uosto žmonės). Buenos Airės yra padalintos į 47 mažas miesto sritis, kurių kiekviena yra unikali.

Lankomi objektai

Obeliskas – žymus 68 metrų aukščio paminklas plačiausioje pasaulyje gatvėje Avenida 9 de Julio, kuri įgavo šį pavadinimą po 1816 metų datos, kai Argentina paskelbė savo nepriklausomybę nuo Ispanijos. Aplink šią gatvę rasite įvairių pramogų, restoranų, naktinių klubų.

Madero uostas  – verslo ir pramogų centras, kur rasite prabangių restoranų bei prašmatnių naktinių klubų. Galėsite pasiplaukioti mediniais keltais išsišakojusia delta.

Plaza de Mayo – svarbiausia Argentinos sostinės senamiesčio aikštė. Aplink ją išsidėstę keletas svarbių miesto pastatų: kolonijinės miesto valdžios būstinė, prezidentūra, Metropolinė katedra, dabartinė miesto savivaldybė ir Valstybinio Banko dalis. Aikštė papuošta fontanais, monumentais, simboliniais ženklais, medžiais. 1810 m. čia prasidėjo Gegužės Revoliucija (jos garbei ir pavadinta aikštė), atvedusi šalį į nepriklausomybę 1816 m.

Nacionalinis dailės muziejus – turistų lankoma vieta, kuri dar yra vadinama mažuoju Luvru dėl įspūdingos europiečių ir argentiniečių dailininkų kolekcijos.

Tortoni – Argentinos seniausia ir įžymiausia kavinė, kurią įkūrė prancūzai 1858 metais. Paryžietiško stiliaus kavinukė pritraukia turistus kavos puodeliui ar užkandžiams. Draugų susibūrimo vieta. Čia taip pat renkasi rašytojai, tapytojai bei kiti menininkai. Tai taip pat puiki vieta išvysti profesionalių šokėjų tango pasirodymą.