Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Bridgetown

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Bridgetown

Bridžtaunas – tai Barbadoso sostinė ir didžiausias šalies miestas, kuriame gyvena apie 100 000 žmonių. Sala viena charizmatiškiausių visuose Karibuose dėl ypač draugiškų ir linksmų vietos gyventojų. Barbadoso rytinė dalis gana laukinė: čia vyrauja, rodos, niekad nepaliesti žmogaus paplūdimiai, kuriuos nuolat muša audringos bangos – tikras rojus mėgstantiems banglenčių sportą! Beje, Barbadosą skalaujanti Karibų jūros dalis - viena skaidriausių visame pasaulyje dėl požeminių koralinių įdubų ir ežerų. Vakarinėje salos dalyje daugiau veiksmo, tačiau visa tai tik atsipalaidavusiu Karibų regiono ritmu. Barbadoso sostinė Bridžtaunas gali pasigirti mažomis ir mielomis bažnyčiomis, kriketo varžybų gausa bei įvairiais festivaliais ir gatvių renginiais, kuriuose vyrauja siautulingos calypso melodijos ir nepaliaujamai skamba būgnų garsai.

Lankomi objektai

Harisono urvas – viena lankomiausių vietų Barbadose. Šis urvas, esantis kalkakmedžio uoloje ir susiformavęs natūralios vandens erozijos metu, pirmą kartą buvo paminėtas 1795 m., tačiau po to apie 200 metų buvo visiškai užmirštas. 1976 m. danų speleologas iš naujo atrado šią magiškai atrodančią vietą, kur dabar turistai gali tyrinėti vienus gražiausių pasaulyje geologinius darinius.

Barbadoso laukinės gamtos rezervatas – tai 1,5 ha plote, šiaurrytinėje salos dalyje, esantis raudonmedžių miškas. Čia galima stebėti įvairius gyvūnus – flamingus, raudonpėdžius vėžlius, kubietiškas uolų iguanas, raudonuosius elnius – visiškoje natūralios gamtos apsuptyje.

Kensington Oval – tai kriketo, nacionalinio Barbadoso sporto, stadionas, esantis vakarinėje Bridžtauno dalyje. Šiame statinyje, dažnai vadinamame „Kriketo Meka“, jau daugiau nei 120 metų vyksta vietinės, regioninės ir tarptautinės kriketo varžybos.

Bottom Bay – tai, pasak vietinių Barbadoso gyventojų, gražiausias šalies paplūdimys, nutolęs apie 25 km į pietryčius nuo sostinės Bridžtauno.

Agapey šokolado fabrikas – Bridžtaune įsikūrusioje „Agapey“ šokolado gamykloje rengiamos ekskursijos, kurių metu galima susipažinti su šio skanėsto istorija, auginimo bei gamybos ypatumais.