Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Bergenas

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Bergenas

Bergenas – tai  antrasis pagal dydį Norvegijos miestas, kuris apsuptas septynių kalnų. Keliautojai apie šį miestą atsiliepia gana įvairiai, tačiau dėl kelių dalykų niekas nesiginčija – miestas labai gražus, jaukus ir vertas jūsų apsilankymo. Tai toks miestas, į kurią vilioja skandinaviškas ramumas ir kitokia gamta. Bergene vertėtų pamatyti Šv. Marijos bažnyčią, uostą, apsilankyti Senajame Bergeno muziejuje, kur po atviru dangumi galėsite apžiūrėti apie 40 istoriją menančių medinių namų, muziejų ir pan.

Lankomi objektai

 Šv. Marijos bažnyčia – tai Mergelės Marijos bažnyčia, esanti Bergeno  savivaldybėje, Hordalando apskrityje. Bažnyčia yra seniausias pastatas Bergene ir mieste stovi jau nuo XI – XII a. bei puikiai atspindi romantinį stilių.

Bergeno akvariumas – tai vienas geriausių akvariumų visame pasaulyje, kuriame pamatysite įvairius jūros gyvūnus ir jų įdomius bei linksmus  pasirodymus.

Žvejų muziejus -  apsilankę šiame muziejuje sužinosite apie Norvegijos žvejybą, jūrą, senovinius žūklės įrankius ir valtis, žuvų auginimą fermose.

Jūrų laivyno muziejus – pagrindinis šio muziejaus tikslas – informuoti, kuo plaukiojo norvegai nuo seniausių laikų iki pat šių dienų. Daug įvairių laivų pavaizduotu piešiniuose, bet yra ir tikrų eksponatų, kuriuos galima aplankyti ir apžiūrėti vietoje.

Ulriksbanen keltuvas – juo galima pasikelti į 642 m. aukštį virš jūros lygio, nuo kur atsiveria įspūdingas miesto bei uosto vaizdas.
 
Bryggen krantinė – UNESCO saugomas objektas, kur galima pamatyti pagrindinį senamiesčio akcentą, primenantį atvirutę – tai spalvotus namelius, išsidėsčiusius palei pakrantę. Ankščiau jie buvo naudojami kaip uosto sandėliai, o dabar kai kuriuose iš jų veikia jaukios parduotuvėlės, meninkų dirbtuvės, kavinukės bei restoranai.