Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Barselona

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Barselona

Katalonijos sostinė (nerekomenduojame bandyti vietiniams gyventojams aiškinti, kad Katalonija ir Ispanija tai vienas ir tas pats) nuo Romos laikų - vienas svarbiausių Viduržemio jūros miestų. Jai apžiūrėti neužtektų ir savaitės, o kur dar netoli už miesto esantys smėlio paplūdimiai ar giliai kalnuose įsikūrę romantiški kaimeliai bei Monserat vienuolynas! Prieš kruizą galbūt spėsite pasimelsti keisčiausiame pasaulio statinyje - Gaudžio “Sagrada Familia” bažnyčioje. Arba, jeigu jūsų religija yra futbolas - Camp Nou stadione. Tada nusileisite per gotikinį Barselonos senamiestį ir zvimbiančią Las Ramblas alėją, pamojuosite Kolumbo monumentui ir lipsite į laivą - Barselonos uostas visai šalia.

Lankomi objektai

Güell parkas – tai sodų ir architektūrinių elementų kompleksas, įsikūręs ant El Carmen kalvos, Gràcia rajone. Tai – Antoni Gaudí darbas, kuris buvo pastatytas tarp 1900 ir 1914 metų. Čia galima pasigrožėti įmantriomis figūromis, mozaikomis, gražia augmenija bei nuostabiai vaizdais. Įėjimas nemokamas.
 
Sagrada Familia bažnyčia – tai simbolinis Barselonos pastatas, kurį taip pat suprojektavo Antoni Gaudí. Nors vienas bažnyčios šonas yra nebaigtas, tačiau pastatas priklauso UNESCO saugomų objektų sąrašui.  Bilieto kaina – 13 eurų.

Casa Batlló – tai dar vienas Antoni Gaudí šedevras. Šis namas dažnai vadinamas “Pasaka akmenyje” arba “Žiovulių namu”. Menininkas nebuvo pirminis šio namo architektas, tačiau jį renovavo savo stiliumi. Šis pastatas pasižymi tipišku Gaudí stiliumi: mozaikos, įmantrios formos , figūros ir ryškių spalvų detalės. Namu galima pasigrožėti iš išorės, tačiau pastato interjeras taip pat labai įspūdingas. Bilieto kaina į namo vidų – 18,5 euro.

Pikaso muziejus – čia eksponuojama apie 3500 Pablo Pikaso darbų. Muziejuje susipažinsite su menininko kūrybine raida, pamatysite, kaip keitėsi jo stilius nuo ankstyvųjų dienų iki brandžiojo periodo. Įėjimas – 11 eurų.

Fundació Joan Miró – tai modernaus meno muziejus, skirtas žymiam Katalonijos menininkui Joan Miró. Ant Montjuїc kalvos įsikūręs muziejus buvo atidarytas 1975 m. Nors didžiausia eksponuojamų darbų yra sukurti pačio Miró, tačiau čia galima pamatyti ir kitų menininkų kūrinių. Įėjimas - 10 eurų.

Gotikinis kvartalas - čia įsikūręs Barselonos senamiestis. Siauros gatvelės, gėlėtos palangės bei gotikinė su eklektikos priemaišomis architektūra.

Lėktuvu

Barselonos El Prat oro uostą tiesiogiai iš Vilniaus galima pasiekti žemų kaštų oro bendrovių Ryanair arba Wizzair skrydžiais.

Automobiliu

Atvykę į Barseloną automobiliu galite jį palikti autobusų stoties (Estacio del Nord) parkavimo aikštelėje. Kaina parai – apie 17 eurų. Šalia šios parkavimo aikštelės yra Arc de Triomf metro stotelė, nuo kurios galėsite pasiekti Drassanes stotį, šalia kurios yra Kolumbo paminklas. Nuo čia važiuoja tiesioginiai autobusai iki kruizinių laivų terminalo (kaina – apie 3 eurai žmogui). Automobilį palikti galima ir Parc de Recerca Biomedica ar Litoral stovėjimo aikštelėse, kurių kaina 1 – 5 dienoms – 38 eurai. Už kiekvieną papildomą dieną mokama po 7 eurus. Abi jos yra maždaug už 700 metrų nuo Kolumbo statulos.

Autobusu

Iš oro uosto reguliariai kursuoja A2 autobusai iki Ispanijos aikštės (Plaza Espaňa), kurių kaina – apie 5 eurai. Nuo čia reikia sėsti į metro ir pavažiuoti iki Kolumbo paminklo (metro stotelė – Drassanes). Vienkartinio metro bilieto kaina žmogui – apie 2 eurai. Nuo aikštės, kurioje yra Kolumbo paminklas, važiuoja tiesioginiai autobusai iki kruizinių laivų terminalo (kaina – apie 3 eurai žmogui).

Traukiniu

Už maždaug 2,5 euro iš El Prat oro uosto galėsite nusigauti iki Plaza de Sants per maždaug 25 min. Nuo Plaza de Sants reikia sėsti į metro ir važiuoti iki Drassanes stotelės. Išlipus pamatysite Kolumbo paminklą, nuo kurio važiuoja tiesioginiai autobusai iki kruizinių laivų terminalo (kaina – apie 3 eurai žmogui).

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Pasivaikščiojimas Collserola parke (5 valandos)

Žalia oazė gausiai apgyvendintame mieste - Collserola parkas 2010m. tapęs nacionaliniu parku ir šiuo metu yra saugoma. Po 30min. kelionės gidas palydės ir supažindins Jus su šiuo nuostabiu parku. Be stulbinančio kraštovaizdžio turas siūlo pamatyti pasaulyje žymius architektūrinius kūrinius - Sagrada Familia basiliką, Camp Nou stadioną ir 38 aukštų Torre Agbar dangoraižį. Taip pat pravažiuosite pro Collserola bokštą, suprojektuotą Normano Fosterio 1992 vasaros olimpinėms žaidynėms, kol pasieksite Tibidabo viršunę.  Iš 512m. aukščio galėsite apžiūti miestą ir Expiatori del Sagrat Cor šventyklą. Autobusas lauks Jūsų prie bažnyčios ir grįšite į uostą. Pastaba: šis turas susideda iš 8km maršruto pėsčiomis, todėl siūlome devėti patogius batus ir turėti su savimi vandens. Šis turas netinkamas žmonėms turintiems vaikščiojimo sutrikimų. Gidai kalbantys ispaniškai arba angliškai. Turas organizuojamas nuo birželio iki rugsėjo pabaigos.

5 valandos

€55

€39

Barselona, Montserrat vienuolynas ir vyno degustacija (8 valandos)

Pasimėgaukite pagrindiniais Barselonoje lankomais objektais! Maršrutas driegsis žemyn Passeig de Gràcia - vienu populiariausiu Barselonos bulvaru. Aplankysite neužbaigtą Gaudi architektūros darbą - Sagrada Família bažnyčią. Toliau aplankysite Montserrat kalnus bei Santa Maria de Montserrat vienuolyną - įspūdingą pastatų kompleksą. Šis vienuolynas yra viena pagrindinių piligriminių krypčių, jame galima rasti žymią Juodosios Madonnos statulą bei įspūdingą basilikos interjerą. Turėsi laisvo laiko pasimėgauti šia vieta bei papietauti (pietūs neįtraukti į kainą). Toliau tęsite kelionę autobusu į   Sant Sadurni kaimelį ir Cavas Vilarnau vyno rūsį. Be to, kad pamatysite kaip yra gaminamas ispaniškas vynas, turėsite galimybę jo paragauti. Grįžimas į laivą. Pastaba: gidas papasakos Jums apie vienuolyną prie jo įėjimo. Rekomenduotina konservatyvi apranga. Fotografuoti ar filmuoti vienuolyne griežtai draudžiama. Ši ekskursija netinkama žmonėms, turintiems vaikščiojimo sutrikimų. Šis turas taikomas tik MSC Splendida & MSC Poesia keleiviams (22.09.2014).

8 valandos

€51

€36

Turas Barselonoje elektriniu dviračiu (5 valandos)

Pamatysite Barseloną iš įvairių jos pusių - pasieksite aukščiausią ir žemiausią miesto vietas. Pradėsite istoriniame Barri Gòtic kvartale, ten ir gausite Mercedes-Benz elektrinį dviratį su kurio vyksite į Montjuïc kalvą. Dviračiu pasieksite XVIIa. Montjuïc pilį, kurią galėsite apžiūrėti iš išorės bei pamatysite nepakartojamą panoraminį miesto vaizdą. Tuomet keliausite į žemiausią miesto vietą, kurioje įlipsite į eco-valtį. Vaizdingas kruizas į Olimpinį uostą (1992m. vyko olimpinių žaidinių renginiai). Turo metu taip pat išvysite 2 suprojektuotus Antoni Gaudi darbus. Taip pat Ciutadella parką ir gražią Triumfo arką (Arc de Triomf) išvysite nepabaigtą Gaudi darbą - Sagrada Família bažnyčią, kur turėsite laisvo laiko. Prieš grįždami į laivą aplankysite Passeig de Gràcia aveniu, Casa Milà pastatą.

5 valandos

€69

€69

Panoraminis turas ir apsipirkimas (4 valandos)

Aplankykite žavingąją Barseloną! Šio turo metu pamatysite pagrindines lankytinas vietas mieste. Palikę uostą važiuosite pro Barselos pagrindines gatves bei aikštes. Trumpam sustosite prie Montjuich kalvos, tam, kad pasigrožėtumete miestu iš aukštai. Vėliau judėsite pro neužbaigtą Sagrada Família, Gaudžio neo-gotiškus kūrinius. Taip pat turėsite laiko pamatyti katedrą, kuri buvo statyta XIIIa. pab. -XVa. Vėliau apsipirkimas Plaça de Catalunya - centrinėje Barselonos aikštėje. Pastaba: šventinėmis dienomis bei sekmadienio popietę apsipirkimas bus perkeltas į “La Rambla” gatvę.

4 valandos

€47

€33

Miesto turas (4 valandos)

Susipažinkite su Barselonos miestu šiame maloniame ture. Maršrutą pradėsite prie nuostabios Katedros, kuri buvo pradėta statyti XIIIa. pab. ir pratęsta XVa. ji yra Barselonos Barri Gotic kvartale. Tai pat pravažiuosite pro garsius architekto Gaudžio darbus - Sagrada Família and the Casa Batlló. Kelionę tęsite į ramų Poble Espanyol kaimelį, kuriame galėsite pasigrožėti skirtingais architektūriniais stiliais bei trumpam sustosite prie Montjuich kalvos. Po to grįžimas į laivą. Pastaba: Katedros lankymas gali būti atšauktas dėl šventinių dienų. Rekomenduotina konservatyvi apranga lankantis religinėse vietose.

4 valandos

€47

€33

Gaudis (4 valandos)

Nepraleiskite progos susipažinti su nepakartojamais architekto A. Gaudi darbais. Palikę uostą pasieksite gražią Passeig de Gràcia avenue, kurioje išvysite Casa Batlló pastatą, padengta įvairiaspalvėmis plytelėmis. Netoliese yra Casa Milà pastatas, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Vėliau keliausite į Güell parką, tai viena lankomiausių Barselonos vietų. Į ekskursiją taip pat įtraukta neužbaigta neogotikinė Sagrada Família bažnyčia. Vėliau grįšite į uostą.

4 valandos

€61

€43

Panoraminis miesto turas ir Nou Camp stadionas (4 valandos)

Dėl savo įspūdingos architektūros, Barselonos Camp Nou stadijonas yra vienas žymiausių ir dižiausių visoje Europoje, talpinantis net 100.000 žmonių. Be nuolatinių UEFA rungtynių ten organizuojami įvairūs renginiai. Turo metu aplankysite Gaudi Sagrada Família bažnyčią, baziliką ir Montjuich kalvą prieš atvykdami į Camp Nou stadijoną. Pastaba: turas priklauso nuo stadione rengiamų renginių, dėl kurių turas gali būti atšauktas. Turas nerekomenduotinas žmonėms turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų. Sekmadienio popietę turas neorganizuojamas.

4 valandos

€50

€35

Montserat vienuolynas (5 valandos)

Palikę Barselonos uostą 1val. vyksite iki Montserato vienuolyno, esančio ant auksčiausio Katulonijos žemumos taško. Oficialus vienuolyno pavadinimas - Santa Maria de Montserrat. Tai viena populiariausių katalikų piligrimų lankymosi vieta. Vienuolyne galite rasti Juodosios Madonos skulptūrą ir baziliką. Vienuolynas glaudžia vienus "spausdinimo namus", kurie vis dar turi vieną iš seniausių pasaulyje presų, pirmoji knyga buvo išspausdinta 1499m. Turėsite pakankamai laiko apžiūrėti šią vietą patys prieš grįždami į Barseloną. Pastaba: gido paslaugos bus teikiamos tik prie vienuolyno. Rekomenduotina konservatyvi apranga, lankantis religinėse vietose. Filmuoti ar fotografuoti vienuolyne griežtai draudžiama.

5 valandos

€39

€27

Flamenko šou (8 valandos)

Šis turas leis Jums atsipalaiduoti ir pasigrožėti Barselonos pagrindiniais lankomais objektais: nepaprastaisiais Passeig de Gràcia ir Gaudí neužbaigtais kūriniais, Sagrada Família bažnyčia, kurią 2010m. pašventino pats Popiežius. Sustosite prie Poble Espanyol unikalaus atviro oro architektūrinio muziejaus, stovinčio ant kalvos. Šis muziejus buvo sukurtas Barselonos tarptautinei parodai 1929m. Jos metu stengtasi atspindėti ispanišką architektūrą, stilių ir kultūrą vienoje vietoje. 30 min. flamenko šou su Sangrijos punču užbaigs Jūsų turą.

8 valandos

€62

€43

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.