Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Korfu

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Korfu

Korfu – tai Graikijai priklausanti sala, esanti šalia Jonijos jūros. Graikiškas salos pavadinimas „Kerkyra“ yra glaudžiai susijęs su dviem galingais vandens simboliais: jūrų dievu Poseidonu ir upe Asopos. Pasak mitologijos, Poseidonas įsimylėjo Asopos upės dukrą Korkyrą, pagrobė ją ir atvežė būtent į šią salą. Nepaisant legendų ir mitų, sala žavi turistus savo nuostabia gamta, architektūriniais paminklais, jaukia atmosfera bei draugiškais vietiniais gyventojais.

Lankomi objektai

Achileono rūmai – tai prabangi vila, kuri buvo pastatyta antrojoje XIX a. pusėje kaip vasaros rezidencija Austrijos imperatorienei Elžbietai. Šie puošnūs rūmai gali pasigirti dailiais paveikslais, freskomis bei grakščiomis skulptūromis. Nuo čia esančių nuostabių sodų galima pasigrožėti pagrindinio Korfu miesto vaizdais.  

Agios Spyridon bažnyčia – tai žinomiausia miesto bažnyčia, kuri buvo pastatyta 1589 m. ir yra pačiame Korfu miesto centre. Bažnyčia turi aukščiausią bei vieną labiausiai fotografuojamų objektų saloje – tai varpinės bokštas. Šv. Spyridonas – tai Korfu globėjas, kurio palaikai buvo sudeginti šioje bažnyčioje.

Spianada – tai plati gatvė pasivaikščiojimam, kurią puošia centrinė Korfu miesto aikštė su dailiu fontanu. Čia yra susitelkę jaukių kavinių, parduotuvių, dažnai groja vietiniai gatvės muzikantai.

Senamiestis – tai istorinė Korfu miesto vieta, nusagstyta mielų ir siaurų gatvelių. Čia galima paklaidžioti ir pasigrožėti nuostabiais vaizdais arba aplankyti mažytes parduotuvėles, kuriose rasite rankų darbų papuošalus, alyvuogių aliejaus muilą, odos gaminius, keramikos dirbinių ir kitų vietinių gėrybių.

Senoji tvirtovė – XVI a. pastatyta venecijiečių tvirtovė, esanti rytinėje Korfu miesto dalyje, nuo kurios galima pasigrožėti salos vaizdais.