Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Genuja

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Genuja

Genuja – Ligūrijos regiono sostinė ir vienas didžiausių uostų prie Viduržemio jūros. Šiame mieste gimė ir gyveno Kristupas Kolumbas. Genuja garsėja Renesanso stiliaus rūmais, romaninės architektūros katedra, viduramžišku senamiesčiu bei savo jūriniu pasauliu: čia yra ne tik miesto simbolis – Lanterna švyturys ar Kolumbo namas, bet ir Jūrų muziejus bei didžiausias Europoje akvariumas. Genujos priemiesčius puošia ne vienas vaizdingas paplūdimys, kurių žinomiausias – Boccadasse. Be to, genuietiška virtuvė sužavės kiekvieną: italų gastronomijos klasika, pagartinta Ligūrijos pesto ir tikra autentiška bei traškia focaccia.

 

Lankomi objektai

Piazza de Ferrari – pagrindinė miesto aikštė, išsidėsčiusi tarp senosios ir moderniosios Genujos dalių. kurios centre yra fontanas. Šalia aikštės taip pat yra nemažai valstybinės reikšmės pastatų, bankų, privačių kompanijų.

Dodžų rūmai (Palazzo Ducale) – vos keli žingsniai nuo Piazza de Ferrari esantys prabangūs rūmai, kurie buvo pradėti statyti 1251 m. 1992 m. rūmai buvo restauruoti, kai miestas šventė 500 metų Amerikos atradimo metines. 

San Lorenzo katedra – pagrindinė romaninio stiliaus miesto katedra, sauganti miesto globėjo Šv. Jono krikštytojo pelenus. Po katedra įsikūręs Lobių muziejus, kuriame eksponuojamos įvairios brangenybės.

Boccadasse paplūdimys – nuo Piazza Dante aikštės vietiniu autobusu (nr. 42) galima nuvažiuoti iki Boccadasse – mažytė įlankėlė, apsupta spalvotų namelių. Čia taip pat galima paragauti vienų geriausių ledų visoje Genujoje.

Via Garibaldi – viena pagrindinių senamiesčion gatvių, kuria verta pasivaikščioti ir pajusti tikrąją Genujos atmosferą. 

Genujos akvariumas – tai didžiausias Italijoje ir antras pagal dydį akvariumas Europoje, įsikūręs šalia senojo uosto ir kasmet sutraukiantis virš milijono lankytojų.

Galata jūrų muziejus – čia galima susipažinti su Genujos, kaip jūrų miesto, gyvenimu: jūros, laivų ir laivyno istorija. 

Lėktuvu

Skrydis. Iš Vilniaus į Milano Bergamo oro uostą skrydžius organizuoja pigių avialinijų kompanijos Ryanair ir Wizzair. Į vieną pusę bilieto kaina yra nuo 150 Lt + registruotas bagažas (nuo 70 iki 90 Lt).

Pervežimas. Iš Bergamo oro uosto iki Milano centrinės stoties yra tiesioginis autobusas, kuris kursuoja kas 20 min. ir nuveža jus iki vietos per 50 min. Jo kaina yra nuo 17 Lt į vieną pusę.
Pervežimo informacija ir užsakymas »

Traukinys. Iš centrinės stoties iki Genujos jus nuveš tiesioginis traukinys per maždaug 2h. Traukinys kursuoja maždaug kas valandą. Kaina nuo 45 Lt. Genujos traukinių stotis yra prie pat uosto, tad išlipę iš kart pamatysite savo kruizinį laivą.
Tvarkaraštis ir užsakymas »

Tarpinė nakvynė. Jums gali prireikti nakvynės Milane arba Genujoje, kuri kainuoja nuo 100 Lt už naktį vienam asmeniui.
 


VISO atvykimas / grįžimasnuo 320 Lt į vieną pusę

Atvykimą ir grįžimą gali organizuoti agentūra.
Kuo anksčiau užsakynėsite skrydžius bei viešbučius, tuo kainos bus žemesnės.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Turas autobusu ir akvariumas (8 valandos)

Pasimėgaukite panoraminiu turu autobusu po Genują. Jūs pamatysite elegantišką XVIa. Via Garibaldi rajoną, Piazza de Ferrari teritoriją su Ducal rūmais. Taip pat pravažiuosite pro Carlo Felice teatrą, Kolumbo namą bei pro mados gatvę - Via Roma. Turo metu galimi įvairiakalbiai komentarai. Kitas sustojimas bus akvariumas, kuriame galėsite pasimėgauti vandens gyvūnų įvairove. Po to grįžimas į laivą. Autobusas važiuoja kas 30 min. Pastaba: turas siūlomas tik svečiams atvykusiems į Genujos uostą. Akvariumą aplankysite be gido; fotografuoti galima tik be flash'o.

8 valandos

€35

€25

Portofino (4 valandos)

Šis turas labai vaizdingas ir leidžia pasimėgauti itališka Riviera. Kelionę pradėsite 45min. kelione į Santa Margherita iš kurios per 10 min. valtimi persikelsite į Portofino. Ten turėsite laisvo laiko pasigrožėti pajūrio miestu, nusifotografuoti ar atsipūsti kavinėje. Tuomet grįšite į Santa Margherita iš kurios grįšite į Genują. Pastaba: ši kelionė siūloma tik MSC Musica, MSC Poesia, MSC Orchestra and MSC Sinfonia keliautojams. Šis turas priklauso nuo oro sąlygų, todėl sąlygos bus patikslintos tą pačią dieną.

4 valandos

€56

€39

Akvariumas (4 valandos)

Keliaukite su šeima į šią nuotaikingą ekskursiją į Genujos akvariumą. Trumpa kelione kelione keltu pasieksite viena geriausių akvariumų Europoje, apdovanota savo dydžiu bei vandens gyvūnų įvairove: tropinės žuvys, rykliai, koralai, pingvinai, delfinai ir kt. Aplankius akvariumą grįžimas į laivą. Pastaba: šis turas nepritaikytas žmonėms turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų. Turas be gido. Galima fotografuoti be flash'o.

4 valandos

€35

€25

Istorinis centras (4 valandos)

Trumpa kelione keltu būsite perkelti į “Piazza Caricamento” maloniam pasivaikščiojimui po istorinį miesto centrą. Eisite pro žavingą “carruggi” gatvę kol pasieksite “Piazza de Ferrari”, kur galėsite pasižavėti “Palazzo Ducale” (tik iš išorės). Pasieksite “Cisterne del Ducale”, kur tipiški Genujos “bruschetta” ir “focaccia” užkandžiai lauks Jūsų. Turėsite laisvo laiko senajame uoste prieš grįždami į laivą. Pastaba: šis turas siūlomas tik svečiams, esantiems trumpam Gunujoje; netinkamas turintiems vaikščiojimo sutrikimų.

4 valandos

€36

€25

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.