Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Čivitavekija (Roma)

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Čivitavekija (Roma)

Dažnai sakoma, kad Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną. Tai - tikrų tikriausia tiesa. Nemaža amžinojo miesto dalis – visiškai viduramžiška, šalia išdidžiai į dangų kyla Renesanso bei baroko stiliaus statiniai, o įmantrios skulptūrėlės puošia kiekvieną miesto kampelį. Miesto gatvelėse nerūpestingai rieda senoviniai Vespa bei Lambretta mopedai, o aikštes užpildo ne tik puošnūs ir legendomis apipinti fontanai, bet ir vietiniai bei turistai, gurkšnojantys energizuojantį espresso ristretto ir besimėgaujantys saldžiu gyvenimu.

Lankomi objektai

Panteonas – visų Senovės Romos dievų šventykla, pastatyta apie 126 m. Masyvios kolonos, esančios prie įėjimo į šventyklą, buvo atgabentos net iš Egipto.

Romos Koliziejus – didžiausias kada nors pastatytas amfiteatras visoje Senovės Romoje. Jis laikomas vienu svarbiausiu romėnų architektūros bei inžinerijos pavyzdžių. Šis senovinis amfiteatras buvo pastatytas pirmame amžiuje ir galėjo sutalpinti apie 50 000 žiūrovų, kurie stebėdavo gladiatorių kautynes.
Bilieto kaina – 13,5 eurų vienam žmogui. Toks bilietas galioja 2 dienas ir su juo galima aplankyti ne tik Romos Koliziejų, bet ir šalia esantį Romos forumą bei Palatino muziejų, esantį prie Palatino kalvos – vietos, kur, pasak legendos, buvo įkurta Roma.

Romos forumas – tai stačiakampio formos susirinkimo vieta Senovės Romoje, kurioje būdavo prekiaujama, vykdavo teismai bei stūksojo kiti viešieji pastatai. Dabar tai - ypač lankoma turistų vieta, apsupta iš didingų Romos imperijos laikų išlikusių griuvėsių.  

Ispaniški laipteliai – Italijoje dar vadinami tiesiog Scalinata. Tai – 138 laiptelių statinys, esantis šalia gyvybingos Ispanijos aikštės, kuri yra viena populiariausių susitikimo vietų visoje Romoje. Aikštėje taip pat yra ankstyvojo baroko stiliaus fontanas, pavadinimu „Senasis laivas“, kurį suprojektavo skulptorius Pietro Bernini.

Trevi fontanas – žinomiausias fontanas Romoje, kurį daugelis atsimena ir iš garsiojo Federico Fellini filmo „Saldus gyvenimas“ (La Dolce Vita). Šią vietą būtina ne tik aplankyti, bet ir įmesti monetą, jeigu norite sugrįžti į Romą dar kartelį. Ir dar kai kas labai rimtai bei nejuokais: sakoma, kad į fontaną primetama kasdien net po 3000 eurų!

Vatikanas – tai miestas – valstybė Romos mieste, kurioje yra popiežių rezidencija. Pats garsiausias Vatikano pastatas – Švento Petro bazilika – didžiausia katalikų bažnyčia visame pasaulyje. Prie bazilikos projektavimo darbų prisidėjo Bramanti, Rafaelis bei Mikelandželas. Dar vienas labai lankomas turistų objektas Vatikane – Siksto koplyčia, kurią garsina Mikelandželo freskos, ypač žymioji „Pasaulio sukūrimo“ freska.

Piazza Navona – viena populiariausių aikščių Romoje, iš visų pusių apsupta barokinio stiliaus architektūros. Čia taip pat yra net trys fontanai, įskaitant ir žymųjį „Keturių upių fontaną“ (Fontana dei Quattro Fiumi), kurį XVII a.  suprojektavo Gian Lorenzo Bernini, bei to paties amžiaus barokinė Šventosios Agnesės bažnyčia.

 

Lėktuvu

Žemų kaštų bendrovės Ryanair ir Wizzair tiesiogiai skraidina keleivius iš Vilniaus į Romą. Skrisdami su Ryanair, nusileisite Romos Ciampino oro uoste, o su Wizzair – Romos Fiumicino oro uoste. Nuo abiejų oro uostų iki Romos Termini traukinių stoties reguliariai kursuoja autobusai, kurių kaina į vieną pusę svyruoja nuo 5 iki 8 eurų. 

Automobiliu

Atvykus į Civitavecchia automobiliu geriausia jį palikti saugomoje aikštelėje ar garaže. Parkavimo kaina parai – apie 10 eurų. 

Traukiniu

Nuo pagrindinės Romoje Termini traukinių stoties link Civitavecchia uosto kursuoja tiesioginis traukinys, kuris nuveš jus maždaug per vieną valandą ir 20 min. Bilieto kaina į vieną pusę svyruoja nuo 5 iki 15 eurų, priklausomai nuo pasirinkto laiko.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Roma, Klasikinis turas (8 valandos)

Šioje ekskursijoje apžiūrėsite vieną iškiliausių pasaulio miestų, unikalų savo architektūra, istorija ir menu - Romą. Iš uosto iki Romos lauks 1,5h kelias. Pažinties metu pamatysite Koliziejų bei Forumą, aplankysite Šv. Petro aikštę Vatikane bei Bernini koloną. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po miestą arba aplankysite Baziliką. Po pietų Jūsų lauks ekskursija pėsčiomis aplankant Trevi fontaną, Panteoną ir elegantišką Piazza Navona aikštę.

8 valandos

€96

€96

Roma, savarankiškai (8 valandos)

Šioje ekskursijoje apžiūrėsite vieną iškiliausių pasaulio miestų, unikalų savo architektūra, istorija ir menu - Romą. Iš uosto iki Romos lauks 1,5h kelias. Autobusas jus paveš iki Šv. Petro aikštės. Galėsite visą dieną skirti miesto apžiūrai.

8 valandos

€45

€45

Roma, amžinasis miestas (didysis turas) (8 valandos)

Ši ekskursijoje pamatysite du svarbiausius Romos aspektus: antiką ir krikščionybės palikimą. Ekskursijos metu aplankysite Koliziejų, Trevi fontaną, Piazza Navoną aikštę bei Panteoną. Po pietų jūsų lauks ekskursiją po Šv. Petro aikštę. Čia turėsite laisvo laiko, kurį galėsite išnaudoti kaip norėsite. 

 

8 valandos

€276

€138

Roma bei Vatikano muziejaus stebuklai. (8 valandos)

Šios ekskursijos metu pro autobuso langą pamatysite svarbiausius Romos monumentus ir vietas: Aureliano sieną, Piramidę, Karakalo pirtis, Circus Massimus, Koliziejų, Forumą, Venecijos aikštę. Tada vyksite į Vatiką bei aplankysite Vatikano muziejų. Čia Jūs pateksite be eilės.
Laisvas laikas pietums, po pietų Jūsų lauks ekskursija po Šv. Petro aikštę ir Baziliką.

8 valandos

€87

€87

Roma, barokinis turas (visa diena) (8 valandos)

Roma - vienas orginaliausių miestų pasaulyje. Turtinga tiek istoriškai, tiek kupina itališko šarmo. Jūsų kelionė nuo Čivitavekijos uosto užtruks 1.5val. Gidas pasitiks jus atvykus į miestą ir lydės jus šio turo metu. Į maršrutą įtrauktas išorinis Koliziejaus ir Romos Forumo apžiūrėjimas. Popiežiaus savaitinė vidudienio malda ("Angelus") - kalbama Šv. Piterio aikštėje kiekvieną sekmadienį - taip pat gali būti aplankoma. Turėsite laisvo laiko. Aplankykite pasaulyje gerai žinoma baziliką, jūsų gidas jus informuos iš anksto. Ekskursijos metu praeisite pro Trevi fontaną, Panteoną, Navonos aikštę. Po atsisveikinimo su gidu sugrįšite į uostą. Pastaba: tai ilgo vaikščiojimo ekskursija. Pietūs neįtraukti į kainą. Galimybė aplankyti "Angelus"(popiežiaus maldą) bus patvirtinta uoste, priklausomai nuo Vatikano programos. Rudenį ir žiemą galima prieblanda. Lankantis religinėse vietose rekomenduotina konservatyvi apranga.

8 valandos

€76

€53

IŠSKIRTINIS VIZITAS Į ROMĄ IR MADOS RAJONĄ (8 valandos)

Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną, bet šis turas leis Jums pamatyti pačias unikaliausias šio miesto vietas vos per 8 val. Po 90 min. kelionės į miestą susitiksite su savo gidu. Pirmiausia užkilsite ant Adventino kalvos nuo kurios galėsite regėti Šv. Piterio baziliką pro įspūdingą Villa del Priorata di Malta vienuolyną. Į Jūsų turą taip pat įtraukta: Cestia piramidė, Caracalla pirtys,  senovės romėnų stadionas “Circus Massimus”, Koliziejus bei žymusis “Bocca della Verità” fontaną. Taip pat Romos teatras bei puikūs Piazza Barberini rūmai. Nuo didingos istorijos pereisite prie malonios modernios Romos: apsipirkimas pagrindinėse mados rajono gatvėse. Po apsipirkimo Jūsų laukia 90min. kelionė atgal į laivą.

8 valandos

€89

€62

ROMOS MIESTO TURAS AUTOBUSU (5 valandos)

Palikę uostą 1.5 val. vyksite į Italijos sostinę Romą. Susipažinkite su šiuo "amžinu miestu" pačiu patogiausiu būdu - turu autobusu. Jūs pamatysite: Cestia piramidę, Caracalla pirtis,  senovės romėnų stadioną “Circus Massimus”, Koliziejų bei žymųjį “Bocca della Verità” fontaną. Taip pat  Via Veneto gatvę, Piazza Barberini aikštę ir romantiškąjį  the romantic “Lungotevere” bulvarą. Tuomet būsite išleisti Vatikane, kur turėsite laisvo laiko patrinėti miesto gatves ar aplankyti Šv. Piterio baziliką. Grįžimas į uostą be gido. Pastaba: su gidu susitiksite Romoje.

5 valandos

€49

€34

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.