Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Kasablanka

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Kasablanka

Kasablanka – didžiausias Maroko miestas, esantis prie Atlanto vandenyno. Lyginant su kitais šalies miestais kaip Fezas, Marakešas ar Tanžeras, kurie pasižymi bohemiška ir egzotiška atmosfera, Kasablanka yra visiška jų priešingybė. Tai - modernus šalies pramonės, kultūros, finansų ir mados centras. Tačiau tarp šiuolaikiškų pastatų čia, kaip ir daugumoje arabiškų miestų, įsiterpę daug mečečių, spalvingų turgelių bei kitų islamiškos architektūros statinių.

 

Lankomi objektai

Hasano II – ojo mečetė – tai didžiausia mečetė visame Maroke su pasaulyje ilgiausiu minaretu, kurio aukštis – 210 metrų.

Medina – tai tvirta siena aptverta istorinė miesto, kurioje įdomu pasivaikščioti. Čia galima rasti autentiškų suvenyrų,  pikantiškų prieskonių. Ši vieta, skirtingai nuo kitų arabiškų miestų medinų, nėra tokia perpildyta žmonių. Vienoje iš gatvelių 2003 m. buvo įkurta Rick‘s Cafe – filmo mėgėjams gerai žinoma kavinė iš klasika tapusio filmo „Casablanca“. Nors tai ir ne originali vieta, tačiau sukurta taip, jog žmonės galėtų pasijusti tarsi iš šio legendinio filmo.

Šventosios širdies katedra – unikalus neo-gotikos kūrinys, maišytas su arabiškuoju ir art deco stiliumi, kurį 1930 m. sukūrė prancūzų architektas Paul Tournon.
 

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Marakešas (8 valandos)

Nuo Kasablankos uosto iki Marakešo (dar kitaip žinomu kaip Pietų perlas) važiuosite 3 val. autobusu. Į kelionės maršrutą yra įtraukti pagrindiniai lankomi objektai mieste, taip pat gražiai dekoruoti Saadianų kapai bei užburiantys XIXa. Bahia rūmai ir sodai. Aplankius šiuos objektus galėsite pasimėgauti pietumis, po kurių tęsite turą iki galutinio tikslo Makakešo Jamaa el-Fna aikštės. Šioje senoje turgavietėje nuolatos pulsuoja gyvenimas. Prekybininkai, akrobatai, žonglieriai, magai, muzikantai, pasakotojai, gyvačių kerėtojai, tradicinių vaistų prekiautojai: ši vieta kupina visko.  Prieš grįždami į Kasablanka trumpam užsuksite į natūralią vaistinę. Pastaba. Šis turas yra netinkamas žmonės, turintiems vaikščiojimo sutrikimų.

8 valandos

€124

€87

Miesto turas ir Didžiojo Hasano II mečetė (4 valandos)

Įkurtas kartaginiečio, kuris šį miestą vadino Anfa. Kasablanka, tokia, kokia ji yra šiandiena yra padarinys rekonstrukcijų, kurios buvo atliekamos po 1755m. įvykusio žemės drebėjimo. Šis miesto turas leis jums pamatyti panoraminius vaizdus pagrindinėse gatvėse bei aikštėse bei apsilankyti vietiniuose turgeliuose - pilnų įvairiausių daiktų bei vietinių natūralių vaistų. Aplankysite Notre Dame de Lourdes katedrą bei užburiančią Hasano II mečetę, kuri yra antra pagal dydį po Mekos. Pastaba. Jei turas vyks šventinės dienos metu, mečetę galėsite apžiūrėti tik iš išorės. Rekomenduojama konservatyvi apranga religinėse vietose.

4 valandos

€57

€40

Kasablanka ir Rabatas (8 valandos)

Šis turas suteikia puikią galimybę pamatyti du svarbius miestus - Kasablanką, turinčią pagrindinį šalies uostą, bei Rabatą - šalies sostinę. Turą pradėsite Kasablankoje nuo Mohamed V aikštės bei Hassan II mečetės, kuri yra trečia pagal dydį pasaulyje. Jos viduje galima sutalpinti 25,000 tikinčiųjų ir dar 80,000 tolėliau kieme. Jos stulbinančią išvaizdą dar labiau sustiprina vieta - ji stovi ant iškišulio į Atlanto vandenyną. Toliau keliausite per Corniche ir Anfa teritorijas į Habbous rajoną. Ten galėsite apsižvalgyti didžiuliame turguje ir vietinėje natūralių produktų vaistinėje. Kelionė į Rabataną užtruks 1.5val. Į miesto turą įtrauktas Mahamed V mauzoliejus, elegantiškai baltas pastatas, taip pat Hassan bokštas, tai neužbaigtas XIIa. minaretas. Dabar ten rasite keletą neužbagtų sienų ir pradėtų 300 kolonų. Sustosite taip pat prie Udayas Kasbah, taip pat prie Karališkų rūmų. Turėsite laiko ir pietums prieš grįžtant į laivą. Pastaba: šis turas netinkamas žmonėms, turintiems vaikščiojimo sutrikimų, dėl ilgo maršruto pėsčiomis. Šventinėmis dienomis Mauzoliejų galėsite pamatyti tik iš išorės. Ar pavyks įeiti į vidų bus sužinoma tik tą pačią dieną. Šis turas yra numatytas popietę. Jei norite įeiti į mečetę, patartina devėti konservatyvią aprangą.

8 valandos

€123

€86

Rabatas (5 valandos)

Viena iš privalomų pamatyti vietų Šiaurinėje Afrikoje yra istorinis pakrantės miestas Rabatas. Tai ne tik Maroko sostinė, bet ir trečias didžiausias metropolis, turintis apie 650,000 gyventojus. Išlipę Kasablankoje 1,5val. moderniu autobusu keliausite į šiaurę - Maroko vyriausybės ir karalių rezidenciją - Rabatą. Turas po žymiausias miesto vietas su gidu prasidės Grand Mechouar oficialioje aikštėje, iš kurios keliausite į Hassan bokštą - minaretą, kurį statant 1195m., buvo planuojama padaryti didžiausią pasaulio mečetę. Deja, po ketverių metų statybos, mirus sultonui, darbai sustojo. Dabar galite rasti tik šio didžiulio projekto liekanas: keletą sienų ir 300 neužbaigtų kolonų. Prieš grįždami atgal į Kasablankos uostą, aplankysite elegantiškai baltą Mohamedo V mauzolieju, kuriame rasite senojo Maroko karaliaus kapą kartu su dviem jo sūnumis, taip pat sodus priklausančius Udayas Kasbah'ui. Pastaba: šis tura nėra pritaikytas žmonėms, turintiems judėjimo sutrikimų, dėl ilgo vaikščiojimo maršruto. Šventinėmis dienomis Mauzoliejų galėsite pamatyti tik iš išorės. Ar pavyks įeiti į vidų bus sužinoma tik tą pačią dieną. Šis turas yra numatytas popietę. Jei norite įeiti į mečetę, patartina devėti konservatyvią aprangą.

5 valandos

€59

€41

Fesas (8 valandos)

Fesas, žinomas kaip Atėnai Afrikoje dėl savo gražaus senamiesčio, organizuoja įspūdingas lankytinų vietų išvykas laivu. Išlipę Kasablankoje 3.5val. autobusu keliausite pro gražius Maroko kaimelius. Atvykę pradėsite pagrindinių miesto lankytinų vietų turą, kuris taip pat įtraukia ir Fes El Bali. Ši tipiška prekybos zona yra padalinta į skirtingus prekystalius, kurie yra paskirti skirtingiems amatų produktams, pradedant medžio baigiant odos gaminiais. Taip pat į maršrutą yra įtrauktas miesto žydų rajonas, vadinamas Mellah, ir Kairaouine mečetė, pastatyta 859m. Kitas sustojimas bus prie XIVa. Medersa el-Attatine pastato, kuris buvo suprojektuotas kaip priedas prie Kairaouine mečetės. Pietūs įtraukti į turo kainą, kuriuos gausite prieš išvažiuodami atgal į uostą. Pastaba: šis turas netinkamas žmonėms, turinties vaikščiojimo problemų.

8 valandos

€121

€85

Azemouras ir Džadida (8 valandos)

Jūsų kultūrinė pažintis su Maroku prasidės 1val. truksiančią kelione autobusu į Azemourą(Azzemour) - mietą esantį prie upės Oum Er-Rbia ir kurio gyventojai buvo Portugalijos karalystės vasalai. Pasimėgausite trumpu vizitu Medinoje, vaikščiodami po jos gatves, besigerėdami amatininkų produktais. Kelionę tęsite trumpu važiavimu iki El Jadida, anksčiau vadinamą Mazagan, miestą priklausiusį Portugalijai nuo 1502 iki 1769. Miestas įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą 2004 m.,kaip unikalus europinės-marokinės kultūros pavyzdys. Turo pažiba -  garsi portugališka cisterna, kurios grindys padengtos plonu vandens sluoksniu atspindi šviesą. Cisterna buvo pastatyta 1514m. kaip sandėlys, o vėliau pristačius penkis akmeninius stulpus buvo paversta cisterna. Medinoje valgysite tradicinius pietus. Po ekskursijos grįšite atgal į Kasablanką. 

8 valandos

€85

€60

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.