Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Dubrovnikas

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Dubrovnikas

Dubrovnikas – tai UNESCO saugomas uostamiestis Kroatijoje, įkurtas maždaug VII a.,ir dažnai vadinamas tiesiog „Adrijos jūros perlu“. Vienas iškiliausių airių rašytojų George Bernard Shaw buvo be galo pakerėtas šio krašto grožio ir sakė, jog tie, kurie ieško rojaus Žemėje, turėtų atvykti ir pamatyti Dubrovniką. Prieš daugiau nei du dešimtmečius miestas nukentėjo nuo Jugoslavijos atakų, daug pastatų buvo apgadinti, nors laimei miesto gynybinės sienos stovėjo taip pat tvirtai, kaip stovi iki šiol. Kroatijos valdžia skyrė dėmesio tam, kad kiekvienas miesto centimetras būtų atrenovuotas, todėl Dubrovnikas ir vėl tapo prašmatniu kurortu, traukiančiu turistus ir įžymybes iš viso pasaulio.

Lankomi objektai

Gynybinės sienos – tai gerai išsilaikiusios nuo X a. miesto sienos, kurių ilgis daugiau nei 1900 metrų, o aukštis kai kuriose vietose siekia net 25 metrus.

Stradun – pagrindinė miesto gatvė, kurioje veikia kavinės, restoranai, barai ir parduotuvės. Gatvė apsupta gynybinių miesto sienų ir driekiasi iš vakarų į rytus.
Vakariniame gatvės gale yra Pilės vartai bei XV a. Didysis Onofrio fontanas, o rytinėje gatvės dalyje galima pamatyti Pločo vartus bei Mažąjį Onofrio fontaną.

Dubrovniko katedra – tai puošni barokinio stiliaus katedra.

Šv. Blažiejaus bažnyčia – tai barokinio stiliaus bažnyčia, skirta miesto globėjui – Šv. Blažiejui.

Sponza rūmai – prabangūs Renesanso ir Gotikos architektūros rūmai Stradun gatvėje, pradėti statyti XVI a. pradžioje.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Šv. Jokūbo paplūdimys (5 valandos)

Praleiskite popietę viename populiariausių Dubrovniko paplūdimių. Jūsų ekskursija prasidės plaukimu palei Dubrovniko senamiestį ir prasitęs 45min. pasivaikščiojimu mieste. Pasimėgaukite gražiais miesto kampeliais prieš plaukdami pailsėti į paplūdimį. Skėtis nuo saulės, paplūdimio krėslai ir 2 gėrimai yra įtraukti į turo kainą. Pastaba: Turas vykdomas nuo birželio iki rugsėjo. Vandens sportas gali būti prieinamas taip pat. Restoranus ir barus rasite paplūdimyje.

5 valandos

€55

€39

Istorinis Dubrovniko turas (4 valandos)

Jūsų istorinis Dubrovniko turas prasidės prie senų miesto vartų ir nukels Jus į miesto istorinę praeitį. Pasimėgaukite miestu, jo įstabia architektūra, kuris 1979m. buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Po įkvėpiančio sienamiesčio turo, keliausite į pagrindinę miesto gatvę - Stradum, kurioje pamatysite pagrindinius miesto pastatus - Rektoriaus rūmus, jūros muziejus, etnografinį muziejų. Pastaba: gali būti eilės grįžtant iš senamiesčio į laivą; taip pat darant nuotraukas Rektoriaus rūmuose ir etnografiniame muziejuje. 

4 valandos

€45

€32

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.