Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Kotoras

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Kotoras

Kotoras – tai gražiosios Juodkalnijos pajūrio miestas, esantis prie Kotoro įlankos. Miestas buvo įkūrtas senovės Romos laikais II a. pr. Kr. Vaizdingą Kotoro senamiestį, kuris įrašytas į UNESCO saugomų objektų sąrašą,  supa 4,5 km ilgio venecijiečių statyta gynybinė siena. Nors miestas ir nedidelis, tačiau jis traukia turistus ne tik dėl istorinio palikimo, bet ir nuostabios gamtos, kalnų, gražios pakrantės bei šarmingos ir jaukios Kotoro atmosferos.

Lankomi objektai

Senamiestis – gerai išsaugota miesto dalis, kurioje vyrauja viduramžių pastatai bei jauki miesto dvasia. Čia galima ne tik paklaidžioti miesto gatvelėmis, bet ir pasėdėti kavinėse, aplankyti mažas parduotuvėles.

Sveti Tripun katedra – tai vienoje iš senamiesčio aikštėje esanti XII a. romaninio stiliaus katedra, kuri tapusi miesto simboliu. Jos pavadinimas skirtas Šv. Trifunui – Kotoro globėjui.

Perastas – tai mažytis miestelis prie Kotoro įlankos, nutolęs vos apie 15 km nuo Kotoro. Perastas įsikūręs vaizdingo Šv. Elijo kalno papėdėje. Miestelyje jaučiamas turtingas venecijiečių paveldas: čia yra baroko stiliaus rūmų, dailių bažnyčių bei cerkvių, gynybinių bokštų.