Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Pirėjus

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Pirėjus

Nors Atėnai – Senojo pasaulio centras su Akropoliu ir Parteonu, tačiau miestas tikrai negyvena praeitimi. Tai – vienas energingiausių centrų prie Viduržemio jūros su daugybe restoranų, tavernų ir barų tose pačiose gatvėse, kur kadaise senieji filosofai, apsivynioję chitonais, padėjo moderniosios civilizacijos pagrindus.

Lankomi objektai

Akropolis – tai V a. pr. Kristų pradėtas statyti Senovės Graikijos kultūrinis ir politinis centras, įsikūręs ant uolingos kalvos virš miesto.  Akropolio pagrindinis pastatas – Parteonas – šventykla, skirta graikų deivei Atėnei, ir pasižyminti visišku simteriškumu. Akropolį taip pat sudaro Atėnės Nikės šventykla, Dioniso teatras, Erechtėjono šventykla bei kiti.

Dzeuso Olimpiečio šventykla – tai didžiausia šventykla visoje Graikijoje, pradėta statyti VI a. prieš Kristų ir baigta tik po 700 metų. Šventykla iki XIX a. buvo labai gerai išsilaikiusi, kol jos šiek tiek nenusiaubė stiprus uraganas.

Akropolio muziejus – atidarytas tik 2009 m. muziejus yra vienas lankomiausių visame pasaulyje. Čia saugomos įvairios archeologinės gėrybės iš senojo pasaulio.

Plaka – tai Atėnų senamiestis, įsikūręs kalno, ant kurio išdidžiai stūkso Akropolis, papėdėje. Čia daug kavinių, restoranų, kuriuose vietiniai ir turistai leidžia laiką ir jaučia tikrąją miesto atmosferą bei pulsavimą.

Nacionalinis archeologijos muziejus – čia eksponuojami klasikinio graikų meno radiniai: archainės ir helenistinės skulptūros, freskos ir keramika.

Benakio  muziejus – čia galima pamatyti graikų meno dirbinius nuo prieštorės iki šių laikų. Čia taip eksponuojamos Azijos menų kolecijos, vyksta įvairios periodinės parodos.

Syntagma aikštė – tai Konstitucijos aikštė, šalia kurios įsikūręs Graikijos parlamentas. Čia taip pat yra nežinomo kario kapas, kurį saugo Nacionalinės sargybos kareiviai. Kiekvieną sekmadienį, 11 val. ryte, galima stebėti iškilmingą gvardijos kavalerijos apsaugų (evzone) keitimosi ceremoniją.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Įkvėpiantys Atėnai ir Plaka (4 valandos)

Pažinkite Atėnus iš skirtingų perspektyvų: nuo aukščiausios apylinkės - "Lycabettus" kalvos ir mieste esančio istorinio kvartalo Plaka. Ekskursiją pradėsite miesto apžvalginiu turu autobuse. Tuomet vyksite į "Lycabettus" kalvą. Funikulieriumi būsite užkelti į kalvos viešūnę nuo kurios galėsite 360° kampu žavėtis miesto vaizdu ir jo apylinkėmis. Turėsite laisvo laiko nuotraukoms pasidaryti ir pasimėgauti kalno skleidžiama atmosfera. Vėliau leisitės žemyn ir vyksite į Plaka kvartalą. Ši miesto dalis pritaikyta tik pestiesiems, žavi siauromis gatvelėmis bei nuostabiais neoklasicizmo architektūriniais pastatais. Šis kvartalas yra netoli "Akropolio", todėl dar yra vadinimas "Dievų kaiminyste". Turėsite laisvo laiko pasimėgauti teritorija patys. Vėliau grįžimas į uostą. Pastaba: turėsite eiti apytiksliai 150 žingsnių, tam kad pasiektumėte funikulierių. Šis turas yra nerekomenduotinas žmonėms, turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų.

4 valandos

€35

€25

Kelionė į senovės Atėnus (6 valandos)

Uoste Jus pasitiks gidas su kuriuo vyksite į Atėnų miesto turą po pagrindines gatves bei aikštes. Pasiekę miesto centrą atsidursite prie garsiojo "Akropolio", kurio bokštai iškilę 150 metrų virš miesto. Nuo senų senovės "Akropolis" yra laikomas Atėnu simboliu. Šio turo metu Jūs pamatysite ir kitus Aksinio amžiaus Graikijos kūrinius. Pasiruoškite užkilti į "Akropolio" kalvą (150 žingsnių), pasižiūrėti Erechtijoną, Atėnės Nikės šventyklą bei tautos simbolį Panteoną. Šventykla dedikuota deivei Atėnei ir tai viena įspūdingiausių ir didžiausių šventyklų Graikijoje. Kelionę tęsite pro "Akropolio" pėsčiųjų zoną, kol pasieksite muziejų, kuriame pasimėgausite 1,5val ekskursija. Pastaba: šis turas nerekomenduotinas žmonėms, turintiems vaikščiojimo ar judejimo sutrikimų.

6 valandos

€74

€52

Atėnai ir Akropolis (5 valandos)

Palikę uostą vyksite į Atėnus - klasikinės istorijos turui. Atėnai garsūs ne tik kaip vakarų civilizacijos lopšys ar demokratijos sostinė, bet ir savo akiai maloniais vaizdais. Po miesto turo ekskursiją tęsite prie pirminio miesto vaizdo - Akropolio. Tarp daugelio graikiškos architektūros pavyzdžių rasite ir Panteoną - milžinišką šventylą, dedikuotą graikų deivei Atenei. Sustosite įsigyti suvenyrų, po to grįšite į laivą. Pastaba: šis turas nerekomenduotinas žmonėms, turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų.

5 valandos

€62

€43

Plaka, Akropolis ir archeologinis muziejus (6 valandos)

Pirėjaus miestas yra visai netoli šalies sostinės Atėnų, todėl tai tinkama vieta sustojimui, norint pažinti Graikiją. Tai puiki proga aplankyti į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą Akropolį. Netoliese rasite miesto simbolį - Panteoną. Panteono šventykla buvo pastatyta 447-432m. pr. Kr. Ji buvo dedikuota graikų deivei Atėnei. Vėliau ji buvo tapo krikščioniška, paskirta Šv. mergelei Marijai ir galiausiai XVa. buvo perdaryta į mečetę. Šiandien Panteonas puikiai žinomas kaip Graikijos simbolis ir demokratijos gimimo vieta. Ekskursija vyks autobusu, pamatysite pagrindines lankytinas vietas. Turėsite laiko aplankyti nacionalinį archeologijos muziejų, esantį senojoje Atėnų dalyje, žinomoje kaip Plaka. Gražūs Neo-klasicizmo stiliaus pastatai paliks nepamirštamą įspūdį. Grįžimas į laivą. Pastaba: į turą įtrauktas vaikščiojimas nelygiu paviršiumi, todėl žmonėms, turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų yra nerekomenduotinas.

6 valandos

€70

€49

Panoraminis Atėnų turas (4 valandos)

Ši ekskursija skirta žmonėms, negalintiems laisvai užlipti į Akropolį, bet norintiems susidaryti įspūdį apie miestą. Uoste susitiksite su savo gidu ir kartu leisitės į turą Atėnuose, pamatyti žymiausių vietų. Kol vyksite iš Pirėjaus į Atėnus gidas Jums papasakos apie žymiausias vietas: Adriano arką, Lordo Byrono statulą, Dzeuso šventyklą, Konstitucijos aikštę bei nežinomo kario kapą. Toliau turą tęsite pro Nacionalinį sodą, Panathinaiko stadioną, akademiją, universitetą ir nacionalinę biblioteką. Turėsite galimybę pamatyti Akropolį iš toliau. Plakos kvartale turėsite laisvą laiką. Pastaba: visi aplankomi viešbučiai bus matomi tik iš išorės.

4 valandos

€35

€25

Pasiplaukiojimas Korinto kanalu (6 valandos)

Palikę Pirėjaus uostą, 1.5val. vyksite į Graikijos kaimelį prie Korinto kanalo. Šis kanalas skiria Graikiją nuo Peloponeso. Jo ilgis yra 6.4 km o plotis tik 21.3 m. Tik įlipę į valtį pradėsite malonią kelionę kanalu. Jums bus pateikti užkandžiai. Grįžimas į Pirėjų.

6 valandos

€61

€43

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.