Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Santorinis

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Santorinis

Santorinas – viena iš vulkaninės kilmės Kikladų salų Egėjo jūroje, priklausanti Graikijai ir garsėjanti baltais nameliais su mėlynais stogais, nuostabiais saulėlydžiais, žydra jūra ir geru vynu. Salos istorija siekia 1645 m. pr. Kr., kai išsiveržęs Santorino ugnikalnis sukėlė cunamį, kuris, manoma, sugriovė legendinę Mino civilizaciją. Dabar čia pilna viešbučių, primenančių autentiškus salos namelius, tavernų, šviežios, ką tik pagautos žuvies, restoranų ir barų, kuriuose laiką leidžia romantikos ir akį maloninančių vaizdų išsiilgę turistai.

Lankomi objektai

Fira – tai salos sostinė, aukštai iškilusi ant buvusio kraterio. Norint į ją užkopti, reikia pakilti 800 akmeninių laiptukų. Nuo sostinės atsiveria nuostabus didžiulės kalderos vaizdas. Firoje taip pat daug parduotuvėlių, kavinių ir restoranų. Firoje galima aplankyti seniausią salos bažnyčią Panagia Episkopi, statytą Bizantijos laikais.

Ijos kaimelis – tai žymiausias ir vienas gražiausių Santorino kaimelių, esantis salos šiaurėje. Čia dominuoja atsipalaidavęs gyvenimo būdas, siauros gatvelės, meno galerijos, amatininkų dirbtuvėlės, o vakarais galima pamatyti nuostabiausią saulėlydį visoje saloje.

Nea Kameni ir Palea Kameni salytes – tai mažytės salelės, nutolusios nuo pagrindinės salos tik apie puse kilimetro. Nea Kameni veikia vulkanas, o Palea Kameni galima pasimaudyti natūralaus purvo voniose.

Paplūdimiai – Santorinyje yra ne vienas gražus paplūdimys, įspraustas tarp įlankėlių. Vienas populiariausių – Raudonasis paplūdimys, kuris įtrauktas į ne vieną ronantiškiausių paplūdimių sąrašą.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Oia kaimelis (4 valandos)

Šio turo metu keliausite į tipišką, siauromis gatvelėmis, tradicinėmis baltomis bažnyčiomis su mėlynais stogais,  Graikijos kaimelį - Oia. Kaimelis yra garsus, dėl savo aukštos geografinės padeties, nuo kurios matyti kvėpavimą gniaužiantys vaizdai į Santorinį įlanką. Netoli esančioje vyninėje paragausite ir pasimėgausite vietiniu vynu. Turą užbaigsite Fira kaimelyje, netoli Metropolio bažnyčios, nuo kurios gidas pasakys Jums kaip nusileisti atgal į uostą. Pastaba: gali būti gan ilga eilė prie nusileidimo į uostą. Šis turas netinkamas žmonėms, turintiems judėjimo ar vaikščiojimo sutrikimų.  41

4 valandos

€59

€41

Ekskursija į "Caldera" (3 valandos)

Plauksite pro Santorinį įlanką "Caldera" į mažą, neapgyvendintą "Nea Kameni" salą. Šioje saloje yra vulkanas, kurį, turo metu pėsčiomis, galėsite išvysti. Daugiau salų yra toliau keliaujant į Palea Kameni, kur Jūsų valtis sustos ir turėsite apie 30min. pasimaudyti šiltame vandenyje. Grįžimas į laivą. Pastaba: turas yra vykdomas nuo birželio iki rugsėjo mėn. Gali būti ilga eilė, norint gauti valtį. Šis turas rekomenduotinas žmonėms, mokantiems plaukti bei nerekomentuotinas tiems, kurie turi vaikščiojimo sutrikimų.

3 valandos

€49

€34

Pailsėkite Perivolos paplūdimyje (4 valandos)

Jūsų kelionė prasidės trumpu perkėlimu į Athinios uostą iš kurio autobusu vyksite į vaizdingą Perivolos paplūdimį. Turėsite laiko pasimėgauti paplūdimiu bei įvairiais barais, restoranais, esančiais netoliese. Likusi kelionės dalis bus turas Firoje - salos sostinėje. Jums bus duoti nurodymai, kaip galite pasiekti Metrololio bažnyčią ar kaip sugrįžti atgal į uostą. Pastaba: ekskursija vykdoma nuo birželio iki rugsėjo. Gultų ir skėčių nuoma paplūdimyje nėra įtraukta į turo kainą. Gali būti ilgos eilės grįžtant į uostą.

4 valandos

€30

€21

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.