Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Baris

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Baris

Baris – tai pajūrio miestas Apulijos regione prie Adrijos jūros. Tai – antras pagal ekonomikos svarbumą miestas po Neapolio Pietų Italijoje. Šiaurinė miesto dalis su senamiesčiu įsikūrusi tarp dviejų modernių uostų. Čia taip pat yra nuostabaus grožio katedra, bazilika ir pilis. Miesto pietuose išsidėstęs modernus Murato rajonas, kurį juosia promenada palei jūrą bei daugybė parduotuvių, kavinių ir restoranų.

Lankomi objektai

Šv. Nikalojaus bazilika – ši bizantinio stiliaus bazilika buvo baigta statyti XII a. Tai – svarbi vieta Romos katalikų ir stačiatikių piligrimams. Čia taip pat saugomos Šv. Nikalojaus relikvijos, kurios buvo pargabentos iš Turkijos.

Sab Sabino katedra – tai tarp XII ir XIII a. pastatyta pagrindinė miesto katedra, kurioje saugomos Šv. Sabino relikvijos.

Petruzzelli teatras – tai vienas svarbiausių miesto simbolių ir ketvirtas pagal dydį teatras visoje Italijoje, pasižymintis puošniu interjeru. Čia koncertavo tokios žvaigždės kaip Frank Sinatra, Ray Charles ir Liza Minnelli.

Lungomare – tai promenada palei pakrantę, kuria galima lėtai pasivaikščioti ir pasimėgauti miesto ir jūros vaizdais.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Trani uostamiestis bei alyvuogių aliejaus ragavimas (5 valandos)

Po valandos kelionės autobusu pasieksite gražų uostamiestį Trani. Miestas turi turtingą ir ilgą istoriją siekiančią IXa. Vaikščiodami miesto gatvėmis pirmiausia užsuksite į XIIIa. Svero pilį. Turėsite laisvo laiko pasivakščioti ir patyrinėti aplinką. Toliau keliausite į XI-XIIa. San Nicola Pallegrino katedrą. Ji buvo pastatyta Šv. Nikolaus piligrimo garbei. Tai įspūdingas romaninio stiliaus pastatas, kur išvysite XIIa. mozaikines grindis, nuostabius langus bei kriptą, skirta piligrimo garbei. Prieš vykdami į vietinę aliejaus daryklą, turėsite laiko pasidžiaugti pajūrio vaizdu. Grįžimas į uostą.

5 valandos

€39

€27

Miesto turas (4 valandos)

Šis įdomus miesto turas suteiks Jums galimybę pasivaikščioti po istorinius kvartalus, pamatyti nuo viduramžių laikų išlikusius pastatus. Aplankysite Šv. Nikolajaus baziliką, kuri buvo pastatyta XIa. Bario patrono garbei. Dabar tai svarbi religinė vieta, dažnai lankoma piligrimų. Taip pat aplankysite Nosmanų pilį. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po modernius miesto rajonus. Grįžimas į uostą.

4 valandos

€39

€27

Alberobelas (5 valandos)

Palikę uostą vieną valandą vyksite iki Alberobelo miestą. Dėl ypatingų namų dizaino bei kūgio formos stogų miestas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Į Jūsų turą įtrauktas pasivaikščiojimas miesto gatvėmis su gidu bei Šv. Antonio bažnyčios lankymas. Taip pat Jums  bus surengtas trumpas lankomiausių objektų turas. Grįžimas į uostą.

5 valandos

€50

€35

Matera (4 valandos)

Palikę uostą valanda keliausite į Materą - keistą ir nuostabų Sassi urvų miestą, kuris buvo pirmasis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Šie urvai buvo apgyvendinti nuo neolito laikų iki 1952m. Greičiausiai dėl unikalios istorijos šio miesto atmosfera yra labai mistinė. Jūs taip pat aplankysite įrengtą Sassi urvo muziejų ir vieną uolos bažnyčią - miesto kultūros simbolį. Daugelis filmų režisierių pasirinko šią vietą savo filmams. Pastaba: Materoje Jus pasitiks gidas; važiavimas autobusu be gido. Šis turas yra netinkamas žmonėms, turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų. Numatytas ilgas vaikščiojimas pėsčiomis. 

4 valandos

€50

€35

Casrellana urvai bei Polignano a Mare miestas (4 valandos)

Palikę uostą keliausite į "Castellana" urvus, kur Jus pasitiks gidas. Šie urvai pirmą kartą buvo ištirti tik 1938m, nors apie jų egzistavimą buvo žinoma jau XVIIIa. Nusileisite į 60m gylį, tai kad pamatytumėte įspūdingus stalagmitus bei stalaktitus. Toliau tęsite kelionę į "Polignano a Mare" - jaukų miestelį, esantį ant uolos nuo kurios atsiveria nepaprastas vaizdas į jūrą. Galite pasirinkti miesto turą su gidu arba patys ištirynėti šį miestelį. Pastaba: ekskursija nerekomenduotina žmonėms bijantiems uždarų patalpų bei turintiems vaikščiojimo sutrikimų. Maršrutas urvuose yra slidus. 

4 valandos

€45

€32

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.