Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Ibiza

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Ibiza

Ibisa – tai viena iš Balearų salyno sala, kurios krantus skalauja Viduržemio jūra. Legendinis naktinis gyvenimas – tai tik vienas šios mielos salos aspektas. Ibisa gali pasigirti skaidriu kaip krištolas jūros vandeniu, jaukiais ir ramiais paplūdimiais, pušynais ir nuostabiais patiekalais iš jūros gėrybių. Salos pagrindiniame mieste Ibisoje galima pasivaikščioti po senamiestį, kuris apraizgytas siaurių gatvelių, kavinukių bei krautuvėlių.

Lankomi objektai

Ibisos senamiestis – istorinis miesto centras, kurio vingiuotų gatvelių, gražių vaizdų ir restoranų labirintą saugo didinga XVI a. siena. Įėję pro pagrindinius vartus (Portal de les Taules) galėsite pasivaikščioti akmenimis grįstais keliukais, pasėdėti mažose kavinukėse ar panaršyti po jaukias parduotuvėles.

Santo Domingo bažnyčia – tai barokinio stiliaus bažnytėlė, pradėta statyti 1592 m. Bažnyčią sudaro 31 m ilgio nava ir penkios šoninės koplyčios.

Ibisos katedra (Santa Maria d‘Eivissa) – tai XIV amžiaus bažnyčia, stovinti ant Ibisos miesto kalno viršūnės.

Archeologijos muziejus – čia saugomi senesni nei 3000 metų daiktai iš įvairiausių laikotarpių: priešistorijos, finikiniečių kolonizacijos, Senovės Romos imperijos, punų bei maurų kultūrų.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Kelionė į Formentera (8 valandos)

Formentero sala yra tik už 30min. nuo Ibizos, persikeliant keltu. Tai kodėl gi neišbandžius šios turistinės krypties, įžymios savo baltais paplūdimiais.Trumpa kelione autobusu pasieksite keltą. Keltas plaukia pro gražiausias Balearų salų vietas. Atvykę į Formenterą savo kelionę tęsite turistiniu autobusu. Pirmoji sustojimo vieta bus Es Pujols, jaukus miestelis, kur turėsite laiko pasivaikščioti bei papietauti. Toliau judėsite į Mitjorn paplūdymį, kurį pasieksite per 30min. autobusu. Ten turėsite 2 val. pasimėgauti ir paplaukioti kristaliniame vandenyje bei atsipalaiduoti paplūdimyje. Sutartu laiku turistiniu autobusu pasieksite Puerto la Sabina ir iš ten keltu grįšite atgal į Ibizą. Pastaba. Ši kelionė nerekomenduojama žmonėms turintiems judėjimo ir vaikščiojimo sutrikimų.

8 valandos

€85

€77

Salos turas (3 valandos)

Palikę uostą autobusu keliausite į "Las Salinas", anksčiau buvusį plačiu ežeru dabar pilnu mažų lagūnų bei baseinų. Ši vieta buvo labai svarbi senovės romėnams, kurie vertino ir naudojo druską kaip prekybos produktą. Toliau keliausite į kalnų miestelį San Jose, kur galėsite pasižavėti XVIIIa. bažnyčia(tik iš išorės) prieš keliaujant į San Antonio žvejų miestelį. Pasimėgausite vaizdingu turu palei krantinę prieš grįžtant į Ibizą. Ten aplankysite senamiestį įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Grįžimas į uostą.

3 valandos

€37

€26

Playa d’en Bossa naktyje (4 valandos)

Salos pietinėje pakrantėje, netoli Ibizos miesto oro uosto yra kurortas Playa d'en Bossa - tai viena populiariausių turistinių krypčių Ibizoje. Šis kurortas garsus dėl ilgų paplūdimio pakrančių, šeimai draugiškos aplinkos bei naktinio gyvenimo.  Trumpa kelione autobusu pasieksite kurortą, kuriame turėsite 3 laisvas valandas. Jų metu galėsite apsilankyti kavinėse, baruose, parduotuvėse. Prisijunkite prie šurmulingų, tarptautinių vakarėlių Space, Ushuaia ar Bora Bora klubuose. Pastaba. Į turo kainą įeina tik perkėlimas į kurortą. Į kainą neįtraukti įėjimai į klubus. Ekskursijos vykdomos nuo gegužės iki rugsėjo pab.

4 valandos

€16

€16

Neatrastoji Ibiza (3 valandos)

Jaunieji tapytojai gali įgauti įkvėpimo, fotografai gali pasimėgauti nuostabiomis nuotraukomis šiame vaizdingame Ibizos ture. Turą pradėsite kelione autobusu į "Es Cubells" - mielą, tylią įlanką pietinėje salos dalyje, kur galėsite žavėtis gražiu vaizdu bei pamatyti nutolusią Formentera salą. Kitas sustojimas bus vaizdinga panorama virš Es Vedra salelės prieš keliaujant į Cala Conta. Grįžimas į Ibizą. 

3 valandos

€30

€21

Katamarano turas (6 valandos)

Šiuo turo metu turėsite galimybę priartėti prie dviejų gražiausių Balearo salų. Po trumpos kelionės autobusu, moderniu kateriu keliausite į Playa d'en Bossa paplūdimį. Kelionė truks 1.5val. jos metu kapitonas informuos jus ką galite pamatyti ir daryti. Kai būsite išleisti Illeto paplūdimyje turėsite laiko atsipalaiduoti bei pasimaudyti kristaliniame vandenyje. Kelionės kateriu metu gausite skanius pietūs. Vėliau grįšite į Ibizą. Pastaba. Rekomenduojame devėti patogius batus, pasiimti rankšluosčių, maudymosi kostiumėlius bei apsaugos kremus nuos saulės. Šis turas priklauso nuo oro sąlygų.

6 valandos

€100

€90

Ibizos saulėlydis (4 valandos)

Nėra geresnės vietos pasimėgauti gražiu, auksiniu Ibizos saulėlydžiu negu San Antoni miestelyje Mistas žinomus savo ilgais ir smelėtais paplūdimiais bei įvairiomis kitomis atrakcijomis. Kelionė užtruks vos 30min. ir laiką galėsite praleisti kaip tik norėsite. Miestelis pilnas įvairių kavinių bei barų, žinomiausios iš jų - Cafe del mar ir Sunset Strip. Išsirinkite savo mėgstamus užkandžius ir gėrimus ir pasimėgaukite nepamirštamu saulėlydžiu. Pastaba. Į turo kainą yra įtrauktas tik pervežimas į San Antoni miestelį. Ekskursijos organizuojamos nuo gegužės iki rugsėjo pab.

4 valandos

€17

€17

Pietinės salos dalies turas (3 valandos)

Las Salinas, anksčiau buvęs plačiu ežeru dabar pilnas mažų lagūnų bei baseinėlių. Ši vieta buvo labai svarbi senovės romėnams, kurie suprato druskos vertę ir ją pardavinėjo. Ši vieta taip pat turi žavingą, natūralų paplūdimio vaizdą apsuptą pušyno. Kelionę tęsite į kalnų miestelį San Jose, kuriame pamatysite XVIIIa. bažnyčią, toliau kelionę tęsite į žvejų miestelį San Antonio. Į ekskursiją taip pat įtraukti pusryčiai.

3 valandos

€40

€28

Can Marca urvai (4 valandos)

Visiems, kurie yra susidomėję geologija ir gamtiniais ištekliais siūlomas turas į įžymius Can Marca urvus, kurie yra San Migelio kaimelyje. Kelionė iki miestelio užtruks 45min. Urvai yra senesni nei 100.000 metų. Sutikę savo gidą leisitės žemyn į urvą, apytiksliai 300 žingsnių. Pasieksite įvairiaspalvį krioklį, barą bei mažą laivelį. Čia ir užbaigsite urvo turą. Pastaba. Šis turas yra nepritaikytas žmonėms turintiems vaikščiojimo sutrikimų ar bijančių uždarų erdvių.

4 valandos

€35

€25

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.