Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Maljorka

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Maljorka

Palma – žavi ir civilizuota vieta, pasižyminti gyvybingumu, bet tuo pačiu ir laisvu bei neskubančiu gyvenimo tempu. Palma šiek tiek primena Barseloną – raminantis, saugus miestas su kosmopolitiškais gyventojais, įsidėmėtina architektūra ir linksmu naktiniu gyvenimu. Tikras miesto lobis – tai senamiestis, kuris nusėtas siaurių gatvelių, Renesanso laikų rūmų bei užslėptų skverų.

Lankomi objektai

Palmos senamiestis – miesto centras, išsiskiriantis savo gyvybingumu bei elegantiškumu, kuriame susipina istorinės reikšmės architektūra su moderniu gatvės gyvenimu. Čia galima rasti prabangių senovinių kavinukių, barų, parduotuvėlių, knygynų. Senamiesčio turguje „Mercat Olivar“ rasite šviežiausių vaisių, daržovių bei jūros gėrybių, be to, pajusite tikrąją Palmos dvasią.

Arabiškos pirtys – tai iš X a. išlikusios maurų laikų pirtys. Viskas, kas išliko iš šio pastato, - tai dvi požeminės salės, kurių viena turi kupolo formos lubas, paremtas senovinių kolonų.

Es Baluard šiuolaikinio meno muziejus – tai vienas iš labiausiai architektūriškai jaudinančių muziejų visoje Europoje, kuris buvo atidarytas 2004 m. Modernus muziejaus interjeras įkurtas senoviškoje tvirtovėje, nuo kurios atsiveria puikus Palmos vaizdas.

La Seu katedra – šis didžiulis statinys salos sostinėje Palmoje sulaukia kone daugiausiai turistų. Reikėtų skirti keletą valandų gerai apžiūrėti šio gotikinės architektūros paminklo interjerą. XX – ajame amžiuje Gaudì šiek tiek prisidėjo prie katedros atnaujinimo projekto, taigi atkreipkite dėmesį į detales, kurias mėgo šis architektūros genijus.

Belverio pilis (Castell de Bellver) – puikiai išsilaikiusi XIV  amžiaus gotikinė tvirtovė, stūksanti ant kalvos apie 3 km nuo Palmos. Tai viena iš nedaugelio apvalios formos pilių Europoje. Nuo šios vietos matosi gražiausi Palmos įlankos vaizdai. Net pats žodis išvertus iš katalonų kalbos reiškia „gražus vaizdas“.

Joan Miro studija – tai ispanų surrealisto Joan Miro namas bei studija, o dabar ir muziejus, kuriame galima apžiūrėti menininko kūrybinę erdvę.

Maljorkos muziejus – šiuose XV a. rekonstruotuose rūmuose eksponuojamos įspūdingos archeologinių radinių, religinio meno, antikvarinių daiktų bei keramikos kolekcijos.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Miesto turas (4 valandos)

Įžymiausių vietų turas Palmoje, kurio metu turėsite galimybę fotografuotis prie gotiškos tvirtovės -  Belverio pilies. Turėsite laisvo laiko gotiškame rajone (Barrio Gótico), galėsite aplankyti gotišką katedrą pastatytą 1230m. ant senovės mečetės pamatų. Vis dar rasite išlaikytą ispanišką tradiciją - bulių kautynes “Plaza de Toros”, kita maljorkietiška tradicija - netikrų perlų kūrimo fabrikas. Maljorkos perlai saloje gaminami nuo XIXa. ir dėl savo kokybės yra garsūs visame pasaulyje, tik ekspertai gali atskirti juos nuo tikrų perlų. Pastaba: šis turas neprieinamas MSC Spledida. 

4 valandos

€51

€36

Drakonų urvai (5 valandos)

Speleologija - mokslas apie urvus. Visi tie, kurie yra susidomėję geologija ir įvairiais gamtos reiškiniais bus sužavėti vienu iš įdomiausių pasaulyje urvų komplekso, atsiradusio dėl jūros erozijos. 2 km ilgumu urvuose galite rasti ežerus, įtraukiant Martelio ežerą, didžiausią požeminį ežerą pasaulyje. Atmosferos nuotaiką palaikys įsimintinas koncertas mažuose valtyse. Grįžę iš urvų turėsite laiko aplankyti perlų fabriką Manakore. Pastaba: šis turas nerekomenduotinas žmonėms turinties vaikščiojimo sutrikų. Fotografuoti ar filmuoti urvuose griežtai draudžiama.

5 valandos

€51

€36

Vakarienė ir šou Son Amar'e (5 valandos)

Dėl nuostabių paplūdimių, nesibaigiančių saulės spindulių ir nepakartojamo kraštovaizdžio Maljorko sala patapo viena populiariausių atostogų vietų jau nuo 1950m. Be viso natūralaus turto, saloje pulsuoja naktinis gyvenimas, vienas geriausių pavyzdžių Son Amar - pulsuojanti Maljorkos širdis ir langas į pasaulį. XVIa. dvare yra sukurta speciali vakarienė ir šou jau nuo 1960m. Besivaišindami 4 patiekalais, galėsite mėgautis šou, kurį apima dainos, šokiai, komedija, akrobatika - įkvėpto skirtingų pasaulio vietų. Pasiruoškite 30 pasaulinės klasės atlikėjams bei choreografams ir pasimėgaukite kelione aplink pasaulį nuo Brodvėjaus iki Bolivudo, nuo Afrikos iki Paryžiaus ir nuo Airijos iki Ispanijos. Nuostabūs kostiumai, neįtikėtini garsai ir šviesų šou išliks jūsų atmintyje visą gyvenimą. Po šou grįžimas į laivą. Pastaba: fotografuoti ar filmuoti Son Amar'e yra griežtai draudžiama.

5 valandos

€70

€49

Marineland'as (4 valandos)

Iš Palmos trumpa kelione autobusu pasieksite Costa d’en Blanes miestelį, kuriame rasite aqua parką, vadinamu Marineland, pilną įvairiausių dalykų. Ši vaikams pritaikyta ekskursija žada būti smagi visai šeimai. Parkas pilnas įvairių pramogų - tropinių namų, paukštidžių, pingvinų gyvenviečių, akvariumų su rykliais, egzotinių paukščių šou, papūgų, taip pat jūros liūtų bei delfinų šou. Jūs turėsite pakankamai laiko pasimėgauti parku ir įvairiomis jo teikiamomis paslaugomis, taip pat dovanų parduotuvėlėmis bei nuotraukų paslaugomis. Pastaba: ši paslauga neteikiama MSC Splendida. Turas organizuojamas nuo birželio vidurio iki rugsėjo galo.

4 valandos

€59

€41

Turas Katamaranu (4 valandos)

Šis turas jums suteikia galimybę iš arčiau pamatyti gražiąją Palmos pakrantę iš naujos perspektyvos - vandens. Kelionės katamaranu metu galėsite pasimėgauti pagrindiniais Palmos vaizdais. Kelionės maršrutas apima senąjį uostą, Cala Mayor priemiestį ir gražias įlankėles netoli Illeto. Taip pat turėsite laisvo laiko Illeto mieste prieš sugrįžtant į laivą. Kelionės metu katamarane bus patiekti lengvi užknadžiai bei gėrimai. Pastaba: turas yra organizuojamas nuo birželio iki rugsėjo pabaigos. Gidai - ispanakalbiai arba anglakalbiai. Ši paslauga neteikiama MSC Splendida keliautojams.

4 valandos

€53

€37

Panoraminis naktinis turas (3 valandos)

Pasimėgaukite viduržemio miestu ir sužinokite viską apie Palmos istoriją bei kultūrą. Maljorkos sostinė Palma yra prie įspūdingos ir natūralios įlankos. Turą pradėsite palei Maritime Promenade iki Bulių žiedo, magiškos vietos ypač nakčia. Po šio sustojimo, keliausite po gotikinį kvartalą, kartu su  gotikinės katedros, pastatytos 1230m. ant senovės mečetės pamatų, aplankymu iš vidaus bei aplankysite miesto žvejų rajoną. Galiausiai, į laivą sugrįšite likus keliom minutėms iki vidurnakčio. Pastaba: šis turas nerekomenduotinas žmonėms turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų. Šis turas leidžiamas tik MSC Splendida keliautojams.

3 valandos

€33

€23

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.