Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Tanžeras

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Tanžeras

Tanžeras – Maroko miestas, jūrų uostas šiaurinėje šalies dalyje, vakarinėje Gibraltaro sąsiaurio pakrantėje, Spartelio iškyšulyje. Tanžero miesto istorija siekia dar 5 a. pr. Kr., daugelis civilizacijų čia paliko savo pėdsaką. Remiantis Graikijos mitologija, šį miestą įkūrė Antėjas  - Gajos ir Poseidono sūnus. Herakliui uždusinus Antėją, miestas pavadintas jo našlės Tingos vardu. Šalia miesto yra turistų pamėgta Heraklio ola.

Lankomi objektai

LANKOMI OBJEKTAI

Sultono rūmai (Dar el Makhzen)  – istorinis statinys, kuris buvo naudojamas kaip rezidencija Maroko sultonams, kai šie apsistodavo mieste. Rūmai pastatyti vienoje aukščiausių miesto vietų  XXII a., Mulai Ismailo valdymo laikotarpiu. Šiuo metu rūmai talpina du muziejus – Maroko Meno ir Senovės muziejų. 

Didžioji Tanžero mečetė –  1685 m. pastatyta mečetė buvo tarsi įrodymas , kad Marokas  sugrįžo į arabų rankas. Vaikštant po miestą  akis traukia žaliais ir baltais raštais puoštos Didžiosios Tanžero mečetės minaretai. Nors neišpažįstantiesiems Islamo į vidų užeiti griežtai draudžiama, ryškios pastato spalvos paverčia jį vienu labiausiai atpažįstamų miesto objektų.

Didžioji aikštė (Grand Socco) – buvusi turgaus aikštė – viena populiariausių  poilsio vietų Tanžero mieste. Aikštėje esantis didžiulis marmuro fontanas gausiai apstatytas suoliukais kur, palmių pavėsyje, galima ramiai stebėti  miesto gyvenimą.

Šefšauen miestas - Iš Tanžero maždaug per 1,5 valandos galima pasiekti  Šefšaueno (Chefchaouen) miestą, esantį Tetuano regione, Rifo kalnų papėdėje, į pietus nuo Tetuano. 1471 m. įkurtas miestas žymus savo architektūra. Dauguma miesto statinių yra tradicinės mauriškos architektūros, nudažyti šviesiai melsva spalva. Taip pat mieste yra tvirtovė ir keletas mečečių.

Tanžero įtvirtinimai (Tangier Kasbah) – senoviniai įtvirtinimai Tanžero mieste. Mūsų dienomis pastatai atnaujinti, tačiau gatvelės išliko siauros, pritaikytos tik pėstiesiems. Buvę rūmai dabar naudojami kaip muziejus, kuriame galima išvysti įvairiausias parodas. Įtvirtinimuose yra net keletas vartų pro kuriuos galima patekti į kitas miesto dalis. 

Amerikos pasiuntinybė – tai pirmasis pastatas ne Amerikos teritorijos ribose, simbolizuojantis diplomatinius santykius tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Maroko karalystės. Antrojo Pasaulinio karo metais pastatas naudotas kaip štabas Jungtinių Amerikos Valstijų žvalgams.