Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Palermas

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Palermas

Palermas – tai Sicilijos šiaurėje įsikūrusi salos sostinė, kurios krantus skalauja Tirėnų jūra. Pagrindiniuose miesto pastatuose atsispindi Renesanso, baroko, Bizantijos, normandų ir arabų architektūros sintezė, susipynusi su senų ir griūvančių sostinės namų fonu. Visi Palermo senamiesčio kampeliai nusagstyti meno galerijų, puošnių aikščių, ištaigingų rūmų ir puošnių bažnyčių, kuriuos jungia jaukių ir siaurų gatvelių raizginys.

Lankomi objektai

Katakombos – tai lankomiausias Palermo objektas, pastatytas po Kapucinų vienuolynu. Prieš kelis šimtus metų katakombose buvo laidojami kilmingieji visuomenės nariai. Dabar čia saugoma daugiau nei 8000 balzamuotų mumijų.

Šv. Kotrynos bažnyčia (Chiese di Santa Caterina) – tai Sicilijos baroko šedevras, kurio sienos ir lubos išpuoštos įmantriais Madonos ir kitų šventųjų paveikslais bei raižiniais. Priešais bažnyčią įsikūrusi Pretorijos aikštė, kurioje yra fontanais, puoštas įmantriomis skulptūromis.

Alliata di Pietratagliata rūmai – puošnūs XVI ažmiaus rūmai, puošti įmantriomis freskomis, Murano stiklo šviestuvais ir paauksuotais rankų darbo baldais.

Archeologijos muziejus (Museo Archeologico Regionale) – šiame muziejuje eskponuojami senovės graikų, romėnų ir finikiečių meno dirbiniai. Čia taip pat galima pamatyti antikos laikų miestų skulptūrų ir paminklų liekanas.

Šv. Jono bažnyčia (San Giovanni degli Eremiti) – tai iš VI amžiaus išlikęs pastatas, kuris didžiuoju arabų užkariavimų metu buvo paverstas į mečetę. Todėl dabar bažnyčia savo forma ir kupolais primena musulmonų maldos namus.

Ballarò turgus – tai miesto turgus, kuriame gausu sicilietiškų gėrybių: vaisių, daržovių, sūrio, alyvuogių, mėsos ir žuvies.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Palermas ir Palatino koplyčia (4 valandos)

Prisijunkite prie Sicilijos miesto turo po šurmulingas jo gatves ir aikštes. Sustosite prie vieno pagrindinio šio miesto monumento - Palatino koplyčios. Koplyčios statyba buvo užsakyta Rogerio II 1132m. ir jos statyba užtruko aštuonerius metus. Tik įėję būsite priblokšti elegantiškų ir šviesių mozaikų, kurios dengia koplyčios lubas bei kupolą. Vėliau pamatysite ir daugiau Palermo brangakmenių, įtraukiant Normanų rūmus (tik iš išorės) ir Katedrą (tik iš išorės). Nepraleiskite progos apsidairyti po didžiausią Palermo "Capo" turgų. Ekskursiją baigsite turu prie Massimo Teatro (tik iš išorės). Pastaba. Šis turas nerekomenduotinas žmonės turintiems vaikščiojimo sutrikimų. Galimi draudimai fotografuoti ar filmuoti lankytinose vietose.

4 valandos

€54

€38

Čefalu (5 valandos)

Pasimėgaukite vos 1 val. kelio kelione iki Čefalu - mažo, bet labai dailaus miestelio, kurį XII a. įkūrė normandų karalius Rodžeris II. Ekskursijos metu aplankysite Čefalu katedrą, kuri idealiai atspindi normandų-romanų architektūrų stilius. Jos vidų puošia dailios normandų-bizantiečių mozaikos. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po siaurias ir jaukias gatveles, pasigrožėti viduramžiais statytais išblukusiais nameliais, kurie išraižyti uolose. Šiame miestelyje taip pat galėsite įsigyti kokybiškų ir autentiškų suvenyrų. Pastaba: ekskursijos metu teks vaikščioti po nelygaus reljefo gatveles, todėl nerekomenduojama žmonėms, turintiems vaikščiojimo problemų. Taip pat gali būti neleidžiama filmuoti bažnyčios viduje. Lankant religinės svarbos objektus rekomenduotina apsirengti konservatyvesius drabužius. 

5 valandos

€51

€36

Šventyklų slėnis (8 valandos)

Palikę uostą keliausite 2 val. į Agridžentą, kur susitiksite su gidu. Tai žymi archeoginė vieta, žinoma kaip Šventyklų slėnis. Ši vieta unikali savo archeologiniu palikimu, kuris 1998m. buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Svarbiausios šventyklos skirtos senovės dievams, tokiems kaip Hera, Lacinija, Olimpo Dzeusas, Kastoras ir Poluksas stovi ant išsikišusios uolos, o žemiau netoli gydančio šaltinio, galite rasti šventyklos liekanas, kuri buvo skirta Eskulapui, medicinos dievui. Visos šios romėnų ir graikų dievų dorėninės šventyklos yra nukreiptos į rytų pusę, tam kad dievai būtų apšviesti saulės. Į ekskursiją yra įtraukti pietūs. Pastaba. Šio turo metu turėsite nemažai vaikščioti ant netolygaus paviršiaus, todėl ji nėra tinkama žmonėms, turintiems vaikščiojimo sutrikimų.

8 valandos

€75

€53

Palermo paplūdimys (8 valandos)

Jūsų ekskursija prasidės turu Palerme, jos metu aplankysite pagrindines gatves ir aikštes, įtraukiant Politeamo aikštę bei Massimo Teatrą. Taip pat praeisite pro "Cala", senąjį miesto uostą, "Santa Maria alla Catena" bažnyčią ir kitus žymius objektus kaip Foro italic bei Palermo krantinę. Sustosite netoli paplūdimio pilnai įrengtame Lido La Martinica, kur turėsite laisvo laiko atsipalaiduoti bei paplaukioti.  Pietūs įtraukti į kainą. Pastebėjimas, ši ekskursija yra organizuojama nuo birželio vidurio iki rugsėjo vidurio.

8 valandos

€60

€42

Šventos Rozalijos urvas ir Mondelas (4 valandos)

Palikę Monte Pallegrino uostą rasite Šv. Rozalijos šventovę įkurtą 1625m. Netoli esančiuose urvuose buvo atrasti šventosios kaulai ir yra laikomi dabar kaip religiniai reliktai. Tuomet keliausite į Mandelą, buvusį žvejų miestelį, o dabar esantį vienu lankomiausiu turistų. Pasimėgaukite laisvu laiku pasivaikščiodami šiame jaukiame miestelyje. Taip pat turėsite trumpą turą Palerme prieš grįžtant į uostą. Pastaba. Į šį turą yra įtrauktas vaikščiojimas nelygiu bei slidžiu paviršiumi.

4 valandos

€38

€27

Palermas ir Monreale (4 valandos)

Pagrindinius lankytinus objektus pamatysite kelionės metu laive, tačiau bus suteikta galimybė aplankyti Katedrą, pastatytą neįprastu stiliumi, apjungiančiu normanų ir arabų  architektūros ypatybes bei pamatyti skirtingų normanų karalių bei imperatoriaus Frederiko II kapavietes. Kitas svarbus religinis objektas Palerme - barokinio stiliaus bažnyčia "Casa Professa". Apžiūrėti Palermo apylinkes galėsite turo į Monrealio miestą autobusu metu, kuris yra vos už 8 km. Pasimėgausite pasivaikščiojimu aplink miestą, aplankysite Katedrą, kurioje išvysite išskirtines auksines mozaikas, atspindinčias Naująjį bei Senąjį Testamentą. Taip pat turėsite laisvo laiko apsipirkti Monreale prieš išvykdami atgal į laivą. Įsidemėkite, norėdami aplankyti katedrą Monreale turėsite tai padaryti patys, gidas palydės jus iki jos ir papasakos pagrindinius faktus. Viduje gali būti ženklų draudžiančių filmuoti ar fotografuoti. Lankantis religinėse vietose rekomenduotina devėti konservatyvią aprangą.

 

4 valandos

€55

€39

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.