Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Marselis

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Marselis

Šis Prancūzijos uostamiestis – antras pagal dydį ir pats seniausias Prancūzijos miestas, o kartu ir vaizdingojo Provanso sostinė. Marselį supa kalnai, Viduržemio jūra, spalvinga pakrantė, viduramžių pilys ir tvirtovės, gyvybingi Provanso turgeliai, spalvingi miesteliai ir kaimeliai. Nors mieste atsispindi Prancūzijos Rivjeros gyvenimas ir tempas, tačiau paskutiniu metu Marselyje vis labiau dominuoja Šiaurės Afrikos tautų kultūros.

Lankomi objektai

Dievo Motinos Saugotojos bazilika (Notre – Dame de la Garde) – ant aukščiausio Marselio taško esanti neo-bizantinio stiliaus bažnyčia, pastatyta 1864 m. Nuo čia atsiveria nuostabi miesto panorama.

Senasis uostas (Vieux-Port) – tai Marselio širdis, po kurią visada malonu pasivaikščioti ir pajausti tikrąją miesto dvasią. Šioje vietoje įsikūrę daug restoranų, viešbučių ir parduotuvių.

Ifo tvirtovė – kalėjimas (Château d‘If) – tai ant mažos salelės, apie 3 km nutolusios nuo Marselio krantų, pastatyta tvirtovė – kalėjimas, kurį išgarsino Aleksandro Diuma romanas „Grafas Montekristas“. Šią vietą galima pasiekti laiveliu, kuris kas 30 min. išplaukia iš Senojo Marselio uosto.

Borély parkas (Parc Borély) – tai 17 hektarų parkas, kurį puošia botanikos sodas, mažas ežerėlis ir įvairios skulptūrėlės. 

Autobusu

Galimos autobuso ir taksi paslaugos iki ir  nuo miesto centro.

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Provanse Eksas (4 valandos)

Palikę Marselio uostą 40min. vyksite į jaukų miestelį Provanse Eksas. Ekskursiją pradėsite aplankydami garsiąją XIIa. Šv. Saviour katedrą ir sodus. Katedros vartai dekoruoti gotikiniu stiliumi, o durys įmantriai išraižytos. Šiaurinėje katedros pusėje galite rasti taip ir neužbaigtą bokštą. Pasimėgaukite 1val 30min. pasivaikščiojimu istoriniame miesto centre, kol pasieksite garsųjį Mazarino kvartalą, gyvenamajį rajoną įkurtą kardinolo Mazarino brolio XVIIa. pab. Vėliau turėsite laisvo laiko apsipirkimui. Pastaba. Turą sudaro ilgas vaikščiojimas ant nelygaus paviršiaus, todėl nėra rekomenduotinas žmonėms, turintiems vaikščiojimo sutrikimų. Konservatyvi apranga rekomenduotina lankantis religinėse vietose. Šventinėmis dienomis parduotuvės gali būti uždarytos.

4 valandos

€49

€34

Kasis (4 valandos)

Iš pradžių buvęs ramiu žvejų miesteliu pietinėje Prancūzijos pakrantėje netoli Marselio, Kasis išaugo į žavingą, turistų mėgiamą poilsiavietę. Miestas ypač garsėja uolomis ir siaurais upeliais bei baltu ir rožiniu vynu. Palikę Marselio uostą keliausite 1val. vietiniu traukiniu į miestą.  Atvykę turėsite pakankamai laiko pasivaikščioti po Kasio žavingas gatves pilnas spalvingų vietinių namų. Turą baigsite kelione atgal į laivą. Pastaba. Vietinio traukinio stotis gali būti pilna žmonių, todėl gali tekti pastovėti eilėje. Šventinėmis dienomis parduotuvės gali būti uždarytos.

4 valandos

€35

€25

Avinjonas ir Marselis (8 valandos)

Visos dienos turas prasidės Marselyje prie Notre Dame de la Garde Katedros. Ši neobizantinė bažnyčia stovi ant kalvos ir buvo suprojektuota prancūzų architekto Esperandiu 1853-1864. Iš pradžių XIII a. koplyčia buvo skirta Dievo Motinai ("Lady of Guard") ir saugiai sugrįžusiems jūreiviams. Bažnyčią apžiūrėsite ir iš vidaus prieš 1,5val. kelionę į viduramžių miestą Avinjoną. Ten aplankysite Popiežių rūmus ir senovės tvirtovę žymią dėl savo galerijų ir koplyčių. Freskos ir rankomis siūvinėti gobelenai, esantys popiežių miegamuosiuose liudija, kad anksčiau čia nuolat gyventa. Laisvu laiku galėsite sustoti papietauti (pietūs neįtraukti į kainą) tipiškuose Prancūzijos restoranuose. Po to grįžimas atgal į laivą. Pastaba. Šis turas nėra pritaikytas žmonėms turintiems judėjimo ar vaikščiojimo sutrikimų. Konservatyvi apranga yra rekomenduotina lankantis religinėse vietose.

8 valandos

€77

€54

Montekristo turas (4 valandos)

Valtimi būsite perkelti į Ifo salą (“Château d’If”) aplankyti kalėjimo pastatyto 1524-1528m., XVIIa. tapusiu valstybiniu kalėjimu. Populiarus XIX a. prancūzų rašytojas Aleksandras Diuma išgarsino šią salą savo nuotykių romane "Grafas Montekristas". Toliau tęsite turą į "Frioul" salą, esančią netoli istorinio uosto, kur turėsi laisvo laiko pasimėgauti paplūdimiu. Grįžimas į laivą. Pastaba. Šis turas yra organizuojamas priklausomai nuo oro sąlygų ir vyksta nuo birželio vidurio iki rugsėjo vidurio.

4 valandos

€58

€41

Avinjonas ir Provanso Eksas (8 valandos)

Saulės nubučiuotos pietinės Prancūzijos pakrantės yra ideali kryptis atostogoms, tačiau žavūs miesteliai esantys kiek tolėliau yra lygiai taip pat verti dėmesio. Ši ekskursija yra skirta pasimėgauti dviem Prancūzijos brangakmeniais, kelionė prasideda 40min. važiavimu iki Avinjono, kur aplankysite Šv. Saviour katedrą. Katedra pastatyta ant anksčiau buvusio romėnų forumo sujungia įvairius architektūrinius stilius nuo V-XVIIa. Katedra gali didžiuotis savo gotiškai dekoruotu fasadu bei įmantriai išraižytomis durimis, o šiaurinėje dalyje galite rasti neužbaigtą bokštą. Tuomet eidami istoriniu maršrutu pasieksite mielą Mazarin kvartalą, gyvenamąjį rajoną pastatytą XVIIa. pab. Laiko atsipalaiduoti turėsite 90min. kelionėje į Avinjoną, po kurios galėsite pavalgyti mieste prieš keliaujant į Popiežių rūmus, kurie yra įtaukti į UNESCO paveldo sąrašą. Žymus savo galerijomis ir koplyčiomis, taip pat freskomis ir rankom siūvinėtais gobelenais. Grįžimas į Marselio uostą. Pastaba. Turas nerekomenduojamas žmonėms turintiems problemų judėti ar vaikščioti. Pietų kaina neįtraukta į programą. Lankantis religinėse vietose rekomenduojama devėti konservatyvią aprangą.

8 valandos

€77

€54

Provanse Eksas ir Marselis (8 valandos)

Pasirinkite ekskursiją siūlančią jums du labiausiai lankomus miestelius pietų Prancūzijoje. Jūsų turas prasidės Marselyje iki kurio vyksite autobusu palei pakrantę. Kitas sustojimas bus prie Notre Dame de la Garde katedros, kur turėsite galimybę aplankyti neobizantinę bažnyčią, stovinčią ant kalvos. Nepamirškite pasiimti fotoaparato įamžinti miestui nuo jos. Toliau turą tęsite palei Lingchamps rūmus ir senąjį uostą (Vieux Port), kur turėsite laisvo laiko. Galbūt nuspręsite pasedėti vienoje iš kavinių, papietauti restorane ar apsipirkti prekybos centre "Centre Bourse". Po pietų keliausite aplankyti universitetų ir SPA miestelio Provanse Eksas, kuris yra vos už 40 min. autobusu. Pasimėgaukite pasivaikščiojimu po istorines gatveles, kol pasieksite Mazarin kvartalą - gyvenamąjį rajoną, pastatytą XVIIa.pab. Vėliau aplankysite "Keturių delfinų" aikštę bei Šv. Saviour katedrą. Katedra pastatyta ant anksčiau buvusio romėnų forumo sujungia įvairius architektūrinius stilius nuo V-XVIIa. Katedra gali didžiuotis savo gotiškai dekoruotu fasadu bei įmantriai išraižytomis durimis, taip pat šiaurinėje dalyje galite rasti neužbaigtą bokštą. Laisvas laikas. Pastaba. Turas nerekomenduojamas žmonėms turintiems problemų judėti ir vaikščioti. Pietų kaina neįtraukta į programą. Lankantis religinėse vietose rekomenduojama devėti konservatyvią aprangą.

8 valandos

€77

€54

Marselio miesto turas (4 valandos)

Prisijunkite turui po šį svarbų jūrinį miestelį. Turą pradėsite aplankydami Katedros Notre Dame de la Garde basiliką, kuri stovi ant didingos kalvos. Katedra buvo pastatyta ant senovės koplyčios, ją sudaro apatinė ir viršutinė bažnyčios. Kelionę tęsite pakrantės keliu, kur galėsite pasigrožėti Borelio pilimi ir sodais (tik iš išorės). Į ekskursiją įtrauktas miesto centro įžymių vietų aplankymas ir nuotraukos prie Longchamps rūmų. Vėliau turėsite laiko pasimėgauti laisvu laiku senajame uoste ("Vieux Port"). Pastaba. Šis turas nėra tinkamas žmonėms, kurie negali laisvai judėti ar vaikščioti, nes į katedros kalva bus lipama smulkiais laipteliais. Rekomenduotina konservatyvi apranga, lankantis reginėse vietose.

4 valandos

€47

€33

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.