Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Malaga

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Malaga

Malaga – tai Andalūzijos miestas prie Viduržemio jūros, kuris dažnai vadinamas „Vartai į Costa del Sol pakrantę“. Iš šio saulėtojo krašto kilęs vienas žinomiausių Ispanijos dailininkų Pablo Ruiz Picasso, kurio muziejus – lankomiausias Malagos objektas. Nors mieste ir daugėja modernių pastatų, šiuolaikinio meno galerijų, tačiau vis dar stipriai jaučiama tikroji Pietų Ispanijos kultūra ir tradicijos: gatvėse šokamas flamenkas, bulių arenoje vyksta korida, o vietiniai gyventojai mielai leidžia laiką kavinėse ir baruose, lėtai gurkšnodami vyną ir besimėgaudami tapas.

Lankomi objektai

Picasso muziejus (Museo Picasso) – tai naujasis Pablo Picasso muziejus, atidarytas 2003 m. Jis įkurtas XVI amžiaus Buenavista rūmuose, kuriuose dabar eksponuojama daugiau kaip 200 neįkainomų genijaus paveikslų, skulptūrų, eskizų ir graviūrų.

Pablo Picasso namas – tai šalia Plaza de la Merced aikštės esantis namas, kuriame gimė žymusis dailininkas. Dabar čia eksponuojami genijaus atmintini daiktai.

Šiuolaikinio meno centras (Centro de Arte Contemporaneo) – šiame muziejuje, pasižyminčiame didelėmis ir baltomis erdvėmis, galima pamatyti modernaus meno kūrėjų darbus bei įvairias šiuolaikines instaliacijas.

Alcazaba tvirtovė – tai maurų tvirtovė, pastatyta XI amžiaus viduryje, ir geriausiai išsilaikiuosi visoje Ispanijoje. Šalia stūkso senovinio romėnų amfiteatro griuvėsiai, o akmeniniai laiptai tvirtovę jungia su kaimynystėje ant kalniuko esančia Gibralfaro pilimi.

Malagos katedra – tai pačiame miesto centre įsikūrusi Renesanso laikų katedra, kuri buvo pradėta statyti 1528 m. Vienas jos bokštas taip ir niekada nebuvo baigtas statyti, todėl katedra įgyjo pravardę „vienarankė“.

Carmen Thyssen muziejus (Museo Carmen Thyssen) – tai meno kolekcionierės Carmen Thyssen-Bornemisza muziejus, atidarytas 2011 m. Čia eksponuojama daugiausiai XIX amžiaus Ispanijos menininkų darbai, kuriuose vaizduojamas Andalūzijos gyvenimas.

Vyno muziejus (Museo del Vino) – XVIII  ažmiaus Biedmas rūmuose įsikūręs vyno muziejus supažindins su šio gėrimo istorija.
Malagueta bulių kovos arena – 15 000 vietų arena, kurioje vyksta korida. Čia taip pat yra įsikūręs muziejus, kuriame galima susipažinti su bulių kovų istorija ir tradicijomis.