Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Tenerifė

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Tenerifė

Tenerifė – tai vulkaninės kilmės bei didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne. Čia yra daug prašmatnių viešbučių bei labai gražių paplūdimių. Svarbiausias salos miestas – Tenerifės Santa Krusas, kuris yra ir salos sostinė bei kultūrinis bei administracinis centras.

Lankomi objektai

Ispanijos aikštė (Plaza de Espaňa) – tai didžiausia miesto ir visos salos aikštė, kurios viduryje tyvuliuoja dirbtinis ežeras, suprojektuotas žymios šveicarų architektūros firmos „Herzog & de Meuron”.

Menų erdvės (Espacio de las Artes) – tai 20 000 kv. metrų pločio erdvė, kurioje eksponuojami modernaus meno kūriniai, fotografijos. Čia taip įsikūrę Oscar Dominguez institutas, Alejandro Cioranescu biblioteka bei Fotografijos centras. Šis kompleksas taip pat suprojektuotas kompanijos „Herzog & de Meuron”.

Militaristinis muziejus – šiame muziejuje eksponuojama patranka, iš kurios iššovus admirolas Nelsonas prarado savo dešiniąją ranką. 

Teidės nacionalinis parkas – šis parkas driekiasi aplink 3718 m aukščio Teidės kalną – aukščiausią visoje Ispanijoje. Parkas paskelbtas UNESCO saugoma teritorija. Čia galima pasigrožėti be galo įspūdinga Tenerifės gamta, įvairiausiais augalais ir gyvūnais. 

Ekskursijos Trukmė* Kaina*
Nuotykis džipu (5 valandos)

Šiuo metu Tenerifė yra viena iš populiariausių turistų poilsio vietų. Iš tiesų, ši sala "gimė" iš 3 kitų salų, kurios prieš 3 milijonus susijungė dėl padidėjusio Teidės vulkano aktyvumo. Šis vulkanas vis dar dominuoja saloje. Jį galite rasti nacionaliniame parke, pavadintu tuo pačiu Teidės kalno vardu. Šio turo metu turėsite galimybę pamatyti labiau nutolusias salos dalis patogiame keturratyje. Būsite pasiimti prieplaukoje, nuo kurios vairuotojas aprodys Jums įspūdingas salos vietas. Prieš grįždami į laivą, turėsite puikių progų nuotraukoms pasidaryti. Pastaba: šis turas netinkamas žmonėms, turintiems vaikščiojimo sutrikimų. Vairuotojas trumpai papasakos Jums apie lankomas vietas angliškai arba ispaniškai.

5 valandos

€64

€45

Teidės slėnis (8 valandos)

Palikę uostą, vaizdingu maršrutu vyksite į miškingą teritoriją, žinoma kaip La Esperanza, kur pasieksite El Portillo - natūralius vartus į Las Cañadas kalnų zoną. Šioje vietoje taip pat rasite ir vulkaną Teidę, kuris yra iškilęs 3,781 metrus virš jūros lygio. Turą tęsis toliau ant Mirador uolos, dar kitaip žinomos kaip "Dievo pirštas". Nepamirškite šio vaizdo įamžinti fotoaparatais. Turo metu gausite skanius pietus. Kelionė atgal į uostą. Pastaba: šis turas netinkamas žmonėms, turintiems vaikščiojimo ar judėjimo sutrikimų.

8 valandos

€88

€62

Puerto de la Krusas (4 valandos)

Tenerifės sala, esanti vakarinėje Afrikos pakrantėje, yra didžiausia Kanarų sala. Apdovanota švelniu klimatu, gražiu kraštovaizdžiu bei nuostabiais kurortais. Vieną iš jų aplankysite šio turo metu - miestą Puerto de la Krusą. Palikę uostą, trumpa kelione autobusu pasieksite šį turistų traukos objektą. Turėsite porą valandų paklaidžioti miesto gatvėmis. Daugelis kavinukių, įsikūrusių priešais Atlanto vandenyną, siūlo atsipūsti ir pasimėgauti nepaprastu vaizdu. Kitas sustojimas - nuostabus botanikos sodas, kuriame rasite pačių įvairiausių augalų. Vėliau kelionė atgal į laivą.

4 valandos

€44

€31

Tenerifės skonis (5 valandos)

Palikę uostą vyksite į tipišką žvejų kaimelį San Andres. Prieš vykdami į "El Baladeiro" - aukščiausią salos tašką, sustosite "Las Teresitas" paplūdimyje. Tuomet vyksite slėniu žemyn į kaimelį Tagananą, kuris yra žymus vynuoginais bei ožkos pieno produktais. Paragaukite vietinio sūrio ir vyno prieš tęsdami į "La Laguna", buvusią Ispanijos sostinę.

5 valandos

€46

€32

Loro parkas (5 valandos)

Palikę uostą vyksite į Loro parką, dar kitaip žinomu kaip "Papūgų parkas". Šis parkas yra Puerto de la Cruz pakraštyje, vienas svarbiausių laukinių gyvunų parkų Europoje. Parkas buvo atidarytas 1972m. Pirminis tikslas buvo sukurti "papūgų rojų", tačiau parkui plečiantis prasiplėtė ir gyvunų rūšių įvairovė. Šiuo metu ten galite rasti ne tik įvairiausių papūgų, bet ir primatų, jaguarų, tigrų, roplių, egzotiškų žuvų, jūros arkliukų bei jūros liūtų, delfinų ir kt. Turėsite laisvo laiko kartu su šeima apžiūrėti šį nuostabų parką bei pasimėgauti jūros liūtų ir delfinų pasirodymais.

5 valandos

€56

€39

Orotava slėnis ir Pueblo Chico parkas (4 valandos)

Smagi pusės dienos ekskursija prasidės trumpa kelione autobusu į Orotavą slėnį ir mažą miestelį - La Orotavą. Miestelis buvo sukurtas XVa. turtingos šeimos ir vis dar yra išlaikęs nemažai viduramžių miesto bruožų. Turėsite galimybę pasivaikščiodami pereiti per miesto centrą, kol pasieksite garsiuosius "Casa de los Balcones" - XVIIa. trijų aukštų pastatą, kurio balkonai ir terasos pagamintos iš pušų. Tai puikus tuolaikinių aristokratų namų pavyzdys. Ten turėsite laisvo laiko pasižiūrėti ir nusipirkti vietinių rankdarbių. Vėliau turą tęsite į netoli esantį Pueblo Chico miniatiūrinės temos parką. Iš ten galėsite regėti ir Teidės kalną. Šis turas puikiai tinka šeimoms. Grįžimas į uostą. Pastaba: šis turas apima 1 val. vaikščiojimą pėsčiomis. Taip pat tinkamas žmonėms, naudojantiems invalido vėžimėlius.

4 valandos

€37

€26

Tenerifės grožis (4 valandos)

Pasimėgaukite nuostabiais Tenerifės salos vaizdais, pradėdami turą šiaurinėje salos pakrantėje - La Garañona. Nepamirškite pasiimti fotoaparato, nuostabūs pakrantės vaizdai tiesiog prašosi būti įamžintais. Toliau keliasite į mažą El Sauzal miestelį, kuriame rasite nemažai portugališkų tradicijų. Apsilankysite ne tik XVIa. Šv. Piterio bažnyčioje, bet ir po įkūrėjo Marquis of El Sauzal valdas. Nuo nuostabios terasos galėsite regėti Teidės vulkaną bei pasimėgauti burbuliuojančiu, ispanišku šampanu. Paskutinis maršruto objektas -  žaliuojantis García Sanabria parkas. Pasivaikščiokite ir pasimėgaukite medžių įvairove. Grįžimas į laivą.

4 valandos

€39

€27

* Ekskursijų kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir besikeičiančių sąlygų.Kainos yra tik orientacinės. Ekskursijas rekomenduojame užsakytitą pačią dieną, kai įlipsite į laivą.