Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

Venecija

Pasirinkite uostą ir sužinokite visą reikiamą informaciją:

Venecija

Venecija – italų dažnai vadinama tiesiog Serenissima – “giedriausia iš visų”. Tai – charakteringas miestas Veneto regione, garsėjantis prabangiais XVI ir XVII a. rūmais ant vandens, ryškiaspalvėmis gondolomis, brangiu murano stiklu bei kasmetiniu šurmulį keliančiu karnavalu. Miesto architektūra pasižymi baroko, Renesanso ir Bizantijos laikų stiliumi, o įmantrių tiltelių čia daugiau nei 400. Venecija neveltui vadinama vienu iš gražiausių miestų visame pasaulyje: nuostabiai romantiška pavasarį, džiūgaujanti vasarą, labai žavi rudenį ir viliojanti žiemą.

Lankomi objektai

Švento Morkaus aikštė (Piazza San Marco) – pagrindinė miesto aikštė, šalia kurios driekiasi itališkos kavinukės bei restoranai. Aikštėje stovi varpinė (Campanile) – iš kurios patartina pasigrožėti 360 laipsnių Venecijos vaizdu, o rytinį jos kraštą dengia Švento Morkaus bazilika, kurios vidus išpuoštas nuostabiomis mozaikomis.

Akademijos muziejus – čia eksponuojami paveikslai iš Veneto regiono bei tokių Renesanso menininkų kaip Bellini, Giorgione, Veronese, Tintoretto ar Tiziano kūriniai.

Dodžų rūmai (Palazzo Ducale) – Venecijos gotikos šedevras. Šie didingi rūmai anksčiau veikė kaip dodžų rezidencija bei valdžios lizdas, o dabar tai – vienas lankomiausių Venecijos objektų.

Ca’Pesaro galerija – modernaus meno galerija, įkurta baroko stiliaus rūmuose šalia Didžiojo kanalo.

Guggenheim muziejus – tai kadaise buvusi amerikietės Peggy Guggenheim rezidencija, kurioje eksponuojama menininkės surinkta kolekcija. Čia galima pamatyti Max Ernst Guggenheim (Peggy Guggenheim vyras), Dali, Picasso, Pollock ir Kandinsky darbus.

Jūrų istorijos muziejus – čia eksponuojami istoriniai laivų modeliai, kariniai jūrų laivai, dodžų apeigų barža ir senovinės gondolos.

Pasiplaukiojimas gondola – tikrąją Venecijos atmosferą galima pajusti pasiplaukiojus gondola Didžiuoju ar kitais mažesniais kanalais.

Lėktuvu

Plaukiant iš Venecijos geriausia skristi iki Milano. Iš Vilniaus į Milaną tiesiogiai skraidina žemų kaštų oro bendrovės Ryanair ir Wizzair, kuriomis pasieksite Milano Bergamo oro uostą. Nuo oro uosto reguliariai kursuoja autobusai bei traukiniai, kurie važiuoja link Milano centrinės traukinių stoties.

Automobiliu

Atvykus į Veneciją mašiną galėsite palikti saugomoje aikštelėje, esančioje Piazzale Roma. Galima parkuotis ir žemyne esančioje dalyje – Mestre, kurioje rasite S. Giuliano  mašinų parkavimo aikštelę. Parkavimo kaina – nuo 10 iki 20 eurų parai. Parkavimo vietą reikėtų rezervuoti iš anksto.

Traukiniu

Iš oro uosto galima tiesiogiai keliauti traukiniu link Venecijos su persėdimu Milano centrinėje traukinių stotyje arba Brešijoje.