Tikslinamos kruizų kainos…

Gali trukti nuo 5 iki 25 sek.

D.U.K.

D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai)


Kaip nuvykti ir grįžti iš kruizo?
Nuvykimą ir grįžimą iš kruizo galima organizuotis patiems, atskirai užsisakinėjant lėktuvo bilietus, pervežimą bei papildomą nakvynę viešbutyje (jeigu reikalinga). Mes taip pat galime pasirūpinti Jūsų kelione iki ir iš kruizo, todėl su mielu noru paruoštume Jums visą kelionės paketą, sudarytą iš skrydžių, pervežimų bei papildomos nakvynės viešbutyje (jeigu reikalinga). Daugiau apie nuvykimą ir grįžimą iš kruizo skaitykite čia.


Prieš kiek laiko reikia atvykti  į kruizą?
Į uostą turite atvykti likus 3 val. iki kruizo išvykimo. Likus 1 val. iki kruizo visi keleiviai privalo būti laive.


Ar kruizas patvirtinamas iš karto po užsakymo?
Ne, padarius užsakymą yra rezervuojama tik Jūsų kajutė. Jos patvirtinimą gausite per 24 val. Prašome nepirkti jokių papildomų paslaugų, kol negavote kruizo patvirtinimo.


Ar reikalingos valstybių vizos, kai jos lankomos kruizų metu?
Taip, jeigu lankysitės valstybėse, reikalaujančiose vizų iš LR piliečių. Dėl vizų konsultacijos ir sutvarkymo galite kreiptis į mus arba tiesiogiai į tų šalių ambasadas.

 

 Turkijos sprendimu yra keičiamos taisyklės nuo 2015m sausio mėn.

  • jei pasas galioja mažiau nei 60dienų, turistai į Turkiją bus neįleidžiami.

  • Rekomenduojama, kad pasas galiotų daugiau nei 180 dienų, net jei vizos prašote intrnetu www.evisa.gov.tr.

  • Jei nebus laikomasi šių taisyklių, bauda yra USD 160,00 / € 140,00 ir ji bus pareikalauta tiesiai iš keleivio. Šios taisyklės galioja ir keleiviam, kurie sustoja Turkijoje dienai ar dviem bet kuriame iš uostų net jei ir nereikia vizų.Kokius dokumentus reikia turėti vykstant į kruizą?
Vykdami į kruizą su savimi turėti būtina: pasą, kruizo dokumentus, kuriuos Jums atsiųsime el. paštu maždaug likus 7 – 3 dienom iki kruizo, lėktuvo bilietus, pervežimo (traukinių, autobusų bilietus, jeigu buvo pirkta iš anksto) dokumentus, viešbučio rezervacijos patvirtinimą (jeigu buvo rezervuota papildoma nakvynė), vizas (jeigu keliaujate per valstybes, reikalaujančias vizų iš LR piliečių).


Kokios ekskursijos organizuojamos kruizo keleiviams ir kokia jų kaina?
Atplaukus į bet kurį „MSC Cruises“ kruizų metu lankomą uostą turėsite du būdus aplankyti miestus. Pirma, turą po miestą galėsite organizuotis patys. Antra, bendrovė „MSC Cruises“ siūlo įvairiausius ekskursijų paketus, orientuotus į svarbiausius to miesto ar jo apylinkių objektus. Norėdami sužinoti daugiau apie ekskursijas bei kainas konkrečiame mieste susisiekite su mumis el. paštu kruizai@kelioniuakademija.lt  arba tel.  8 607 95551


Ar galima pasilikti kruiziniame laive atvykus į lankomą miestą?
Taip,  laive galite likti viso kruizo metu. Taip pat, atvykę į lankomą miestą galite išlipti iš laivo bei grįžti papietauti, pailsėti ar pan.


Kas įskaičiuota į kruizo kainą?
Į MSC kruizo kainą įskaičiuota: apgyvendinimas pasirinktos kategorijos kajutėje, visas maitinimas, gėrimai (vanduo, sultys, kava, arbata) vakaro pramogos, laisvalaikio užsiėmimai, sporto salė, renginių koordinatoriaus paslaugos, programos vaikams, susitikimų ir konferencijų paslaugos.


Už ką mokama papildomai kruizo metu?
Vykdami į kruizą papildomai mokėsite už: kelionę iki/iš kruizo,  ekskursijas po kruizo metu lankomus miestus, maitinimą ekskursijų metu, maitinimą kruizinio laivo specializuotuose restoranuose, skalbimo paslaugas, gazuotus vaisvandenius bei alkoholinius gėrimus, medicinines išlaidas, spa ir grožio paslaugas, žaidimus (kazino), įsigytas prekes laivo parduotuvėse bei kt. asmenines išlaidas. Taip pat kiekvieną dieną mokamas aptarnavimo mokestis, kurio dydis priklauso nuo kruizo trukmės, keliautojo amžiaus ir regiono. Daugiau apie aptarnavimo mokesčius rasite čia.


Ar yra galimybė pasijungti internetą kruizo metu?
Taip, kruizo metu galėsite prisijungti prie interneto iš savo asmeninio kompiuterio už papildomą mokestį.


Kokie pramoginiai pasirodymai vyksta kruizo metu?
Kruizų metu kiekvieną dieną rengiamos skirtingos renginių programos: organizuojami garsūs miuziklai, klasikinės bei modernios muzikos koncertai, šokiai, mimų bei žonglierių pasirodymai. Kiekvieną dieną visose kajutėse pateikiama programa su tos dienos planuojamais renginiai. Visi renginiai MSC kruizų keleiviams nemokami.


Ar reikia rezervuoti vietas pasirodymų šou?
Ne. Dauguma renginių vyksta erdviuose laivų teatruose net po dukart per vakarą. Todėl laisvą sėdimą vietą juose visuomet rasite.


Koks aprangos kodas taikomas vakarienės metu kruizinio laivo restoranuose?
Vakarienės metu laivo restoranuose pageidautina dėvėti puošnesnius drabužius.

 

Ar kruizinio laivo parduotuvėse prekės kainuoja daugiau nei kitose parduotuvėse?
Ne. Be to, dauguma prekių kainuoja mažiau (net iki 30 proc.) kaip ir Duty Free parduotuvėse oro uostuose.


Keliaujame su mažais vaikais. Norėtume sužinoti apie saugumą laive.
Visi bendrovės „MSC Cruises“ laivai yra apstatyti apsauginiais borteliais. Visuose baseinuose yra zona, specialiai skirta vaikams, kurioje nėra gilu. Žaidimų aikštelėse vaikus prižiūri laivo darbuotojai. Be to, visame laive visur vaikšto apsauginis personalas.

Kokia nuolaida taikoma vaikams?
Vaikams, keliaujantiems su tėvais, kruizas nekainuoja. Reikalinga susimokėti tik uosto ir aptarnavimo mokesčius.


Norėtume susituokti kruiziniame laive. Ar tai įmanoma?
Taip, įmanoma ir netgi labai rekomenduotina. „MSC Cruises“ siūlo 3 vestuvinių paketų tipus: sidabrinį, auksinį bei platininį. Be to,  Jūsų procesijai padės pasiruošti profesionali vestuvių organizatorė, kuri pasirūpins viskuo – nuo gėlių puokštės iki muzikos, fotografo ir jaunavedžių torto. Daugiau apie vestuves MSC kruizų metu skaitykite čia.


Kaip išsirinkti kruizo maršrutą, kruizinį laivą bei kajutę?
Renkantis kruizą, laivą bei kajutę viskas priklauso nuo Jūsų norų ir pageidavimų. Maršruto pasirinkimas dažnai priklauso nuo to, kokius miestus norite aplankyti, kokios trukmės kruizo pageidautumėte bei koks Jūsų skiriamas biudžetas kruizo įsigijimui. Maršrutų pagal regionus su kainomis galite ieškoti čia. Laivą pasirinkti galite atsižvelgdami į tokius kriterijus kaip pastatymo metai, plaukdinamų keleivių skaičius ar pan. Daugiau apie „MSC Cruises“ laivus skaitykite čia. Rinkdamiesi kajutės kategoriją atsižvelkite į denį, kuriame ji yra, ar turi vaizdą į jūrą ar balkoną. Norintys daugiau erdvės, patogumų bei prabangos gali rinktis iš aukštesnės kategorijos kajučių. Apie kajučių tipus plačiau skaitykite čia.


Norite sužinoti daugiau informacijos apie kelionę MSC kruiziniu laivu? Parašykite mums el. paštu kruizai@kelioniuakademija.lt arba paskambinkite tel. 8 607 95551.